Миколаївська обласна організація

Миколаївська обласна організація (МОО) заснована 25 грудня 1990 року "Обласною установчою конференцією по створенню обласного товариства інвалідів". Перереєстрована як Миколаївська обласна організація Союзу організацій інвалідів України (МОО СОІУ) 29 червня 1995 року. Очолює організацію Руденко Галина Миколаївна.

До її структури входять 23 районних, 4 міських, 349 первинних організацій, які об'єднують 27800 інвалідів.

В МОО СОІУ плідно працюють 5 профільних комітетів: по створенню і діяльності підприємств інвалідів, по медичному обслуговуванню і реабілітації людей з особливими потребами, по благодійності, культурномасовій роботі, жіночий комітет. МОО СОІУ через районні, міські, первинні організації і за допомогою комітетів прагне допомогти кожному інваліду.

Співпрацюємо також з організаціями УТОГа і УТОСа, владними структурами, благодійними фондами, депутатами різних рівнів, що бажають покращити життя людей даної категорії.

Облдержадміністрація і обласна рада організаційно і фінансово підтримують діяльність обласної організації інвалідів. Миколаївська обласна організація СОІУ відкрита для співпраці з усіма юридичними і фізичними особами, які прагнуть допомогти най незахищеним верствам населення.