Миколаївська обласна організація
               
                                   Голова Степаненко Ольга Георгіївна

                    Миколаївська обласна організація  була заснована 1990 року як обласне товариство інвалідів. З 1995 року організація є структурним підрозділом ВО «СОІУ». У 2018 р. перереєстрована як Миколаївська обласна організація Всеукраїнської організації «Союз осіб з інвалідністю України», з цього ж року головою організації є Степаненко Ольга Георгіївна.

Головною метою  МОО ВО «СОІУ»є всебічна допомога особам з інвалідністю у реалізації їх прав і законних інтересів у  всіх сферах життя і побуту та інших спільних інтересів своїх членів. До її структури входять 23 районних та 4 міських організації, які об’єднують понад 60 000 осіб з інвалідністю усіх нозологій.

Робота організації є всебічною: для соціалізації, адаптації та розвитку людей з інвалідністю постійно проводяться різноманітні масові заходи, круглі столи, конференції, фестивалі.  МОО ВО «СОІУ» веде активну діяльність у питанні доступності для людей з інвалідністю. Голова організації є заступником голови комітету доступності при облдержадміністрації, де постійно заслуховуються звіти і плани щодо подальших дій у питанні безперешкодного доступу для осіб з інвалідністю в області.

Головними соціальними партнерами організації є Миколаївська обласна державна адміністрація, Миколаївська обласна рада, Департамент соціального захисту населення та Обласне відділення фонду соціального захисту інвалідів. 

адреса організації:

54001 м. Миколаїв                                      тел:(0512)  37-67-03, ф. 37-67-11
вул. Спаська, 43                                          mikolaiv_ soiu@ukr.net, Good_girl125@ukr.net