Новини

35 дітей навчаються за інклюзивною формою у школах Дніпропетровська

06.05.2014
35 дітей навчаються за інклюзивною формою у школах міста. Про це під час прес-конференції повідомила головний спеціаліст управління освіти та науки Дніпропетровської міської ради Наталія Охота. «На сьогодні у 21 міській школі працюють 32 інклюзивні класи. Розпочинали ми таку роботу лише з двох дітей на початок 2012-2013 навчального року, на кінець року їх було вже 9. Сьогодні 35 дітей з особливими освітніми потребами здобувають освіту на рівні зі здоровими дітьми, серед них діти із порушеннями інтелектуального розвитку, діти-аутисти, а також дитина із синдромом Дауна», - зазначила Наталія Охота....

На підставі підробних довідок одесити отримували пенсії по інвалідності, чим завдали ПФ України понад 1 млн грн збитків...

28.04.2014
Органами прокуратури Одеської області проведено перевірки законності призначення пенсій по інвалідності, в ході яких встановлено факти неправомірного заволодіння коштами, передбаченими на пенсійні виплати.

Депутати затвердили Положення про міський центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів...

28.04.2014
25 квітня у ході сесії Миколаївської міської ради депутати затвердили Положення про міський центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів.

В торговых точках Ильичевска появились «тревожные кнопки» для инвалидов

28.04.2014
В нескольких торговых точках Ильичевска появились специальные кнопки вызова персонала для лиц с ограниченными физическими возможностями.

На Миколаївщині відбулось відкриття виставки «Весняне натхнення»

28.04.2014
24 квітня 2014р.об 11.00 в Миколаївському обласному краєзнавчому музеї відбулось відкриття виставки творчих робіт людей з обмеженими можливостями «Весняне натхнення». Це спільна виставка Миколаївського обласного краєзнавчого музею, департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації та Миколаївської обласної організації Союзу організацій інвалідів України.

Кіровоград: як у дендропарку Великдень перезавантажували

28.04.2014
Аби відшкодувати малечі й дорослим кислий настрій дощового Великодня 25 квітня, у дендропарку знову розговлялися, співали, бешкетували, гралися і розмальовували велетенську писанку.

Для інвалідів-ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС визначена чітка процедура відновлення документів...

25.04.2014
Як інформує головне управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області, згідно з чинним законодавством довідки щодо заробітної плати з роботи чи служби у зоні відчуження видають підприємства, установи, організації, військові частини та інші військові формування за основним місцем роботи особи або їх правонаступники.

Одеська залізниця продовжує створювати комфортні умови для інвалідів

25.04.2014
У першому кварталі поточного року залізничники продовжили створювати належні умови для комфортного перебування осіб з особливими потребами на території вокзалів та станцій Одеської залізниці. Незважаючи на складну фінансову ситуацію, залізничники продовжують робити посильний внесок для покращення умов перебування на об'єктах залізничної інфраструктури інвалідів.

Артемовская «Донна» отмечает третий День рождения

25.04.2014
24 апреля подруги по несчастью собрались в офисе организации, чтобы за чашкой чая подвести итоги и поговорить о планах на будущее.

Дети и молодежь с инвалидностью посетили дельфинарий и приняли участие в акции «Я за МИР»...

25.04.2014
23 апреля 2014 года воспитанники Центра социально-психологической реабилитации детей и молодежи с функциональными ограничениями Дарницкого района г. Киев и дети из малообеспеченных семей посетили Киевский дельфинарий «НЕМО».