Новини

В Запорожской области проживают свыше 109 тысяч инвалидов

21.10.2014
В регионе проживает 522,8 тысячи запорожцев, имеющих право на льготы и государственные гарантии по социальному признаку.

Кінопрем’єра для незрячих і про незрячих

21.10.2014
З 20 жовтня у кінотеатрах України розпочинається показ художнього фільму відомого режисера Олеся Саніна «Поводир». Уперше у вітчизняному прокатному кінопросторі ця стрічка професійно адаптована для незрячої аудиторії шляхом створення окремої звукової доріжки з тифлокоментарем. Відтак Олесь Санін з колегами вирушає у тур містами України з метою презентації «Поводиря».

20 жовтня — Всеукраїнський день боротьби із захворюванням на рак молочної залози

21.10.2014
Стереотип про установи медико-соціальної експертизи, де лікарі лише «комісують» хворих, давно застарів. Нині, у рамках чинного законодавства, структурні підрозділи департаментів охорони здоров'я ОДА, МСЕКи, не тільки виявляють ступінь обмеження життєдіяльності хворого, причину, час настання інвалідності, а й простежують компенсаторно-адаптаційні можливості, призначають комплекс реабілітаційних заходів.

Підприємству доведеться сплатити 180 тис. грн. за порушення норм з працевлаштування інвалідів...

21.10.2014
Прокуратурою Волинської області за зверненням Волинського відділення Фонду соціального захисту інвалідів проведено перевірку додержання підприємством «Торговельна компанія «Укр-Петроль» норм з працевлаштування інвалідів, визначених Законом України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні».

На Сумщині пропагують правозахисний підхід у соціалізації людей з інвалідністю

06.10.2014
У рамках реалізації проекту «Особливі потреби – особливий внесок у розбудову держави» у Сумах відбувся науково-практичний семінар «Активізація життя молодих людей з інвалідністю». Ініціатори його проведення – Сумська обласна благодійна організація «САТВА», «Центр підтримки і розвитку родини «Калинове гроно» та обласна служба зайнятості давно співпрацюють у сфері допомоги родинам, в яких проживають інваліди, але вперше реалізують проект, що пропагує правозахисний підхід у соціалізації людей із особливими потребами....

З першого жовтня у Кривому Розі розпочало роботу «соціальне таксі», придбане за рахунок коштів міського бюджету...

06.10.2014
«Соціальне таксі» працює на базі комунальної установи «Будинок милосердя «Затишок», де створено диспетчерську службу (телефон 38-32-12), яка працює щоденно з 8-30 до 17-00, крім суботи та неділі.

На Обухівщині відбувся щорічний Турнір зі спортивної ловлі риби серед інвалідів "Обухівські Хвилі"...

06.10.2014
В селі Красна Слобідка відбувся щорічний Турнір зі спортивної ловлі риби поплавковою вудкою серед інвалідів «Обухівські Хвилі», присвячений пам'яті Володимира Олександровича Мельника. Цей вид спорту офіційно був заснований і почав розвиватися в Обухові саме за часів колишнього голови Обухівської громади Володимира Мельника. Одразу ним зацікавилось багато інвалідів, які раніше не виявляли бажання систематично займатися фізичною культурою і спортом. Вже втретє поспіль такий захід проводиться на його честь.

Інфраструктурні об’єкти області мають стати доступнішими для людей з обмеженими можливостями...

06.10.2014
Проблеми людей з обмеженими можливостями‚ які проживають на Прикарпатті‚ розглянули впродовж засідання обласного комітету забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об'єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури.

Українські підприємства готові виготовляти протези для учасників АТО - Міністр соцполітики...

06.10.2014
1 жовтня. Українські підприємства готові починати протезування учасників АТО. Про це під час засідання уряду заявила міністр соціальної політики Людмила Денісова, передає кореспондент УНН. "Ми прийняли рішення, що учасників АТО ми безкоштовно і без надання статусу інваліда протезуємо на підприємствах, які знаходяться в межах України. Таких понад 70 підприємств. І ми вже таке протезування забезпечуємо сьогодні. Вже у нас є черга на 15 людей, як тільки можна буде їх протезувати, ми будемо їх протезувати", - сказала Л.Денісова.

Відкриття реабілітаційного центру для дітей-інвалідів

06.10.2014
30 вересня в урочистій обстановці провели відкриття Стрийського районного центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів. Реабілітаційний центр відкрито при базі відпочинку «Зірниця», що у Моршині