Новини

Піклуючись про зайнятість клієнтів з особливими потребами

31.10.2014
Одним із незмінно пріоритетних завдань державної служби зайнятості є забезпечення ефективних соціальних послуг громадянам з обмеженими фізичними можливостями. Упродовж дев'яти місяців 2014 року соціальними послугами Чернівецької обласної служби зайнятості скористалися 659 осіб з інвалідністю, з яких 639 безробітних. З них працевлаштовано 120 буковинців з інвалідністю, в т. ч. 113 безробітних. Так, мешканця Кіцманського району, інваліда ІІІ групи, працевлаштовано трактористом в західну філію ТзОВ «АМГ Агрохолдінг», а мешканця Хотинського району, інваліда ІІ групи – менеджером з персоналу в ТОВ «Аско»....

Україна отримала першу премію в області аутизму

31.10.2014
Вперше українська активістка отримала світову премію за досягнення в сфері аутизму. Премія INAP в категорії «Community Mentor» (Наставник спільноти) була вручена Інні Сергієнко, Консулу «Аутизм-Європа» і засновнику Фонду допомоги дітям з синдромом аутизму «Дитина з майбутнім» на щорічному фестивалі людей з аутизмом ANCA в Единбурзі (Шотландія).

Постраждалі в зоні АТО військовослужбовці отримають найсучасніші протези позачергово та безкоштовно, - Людмила Денісова...

21.10.2014
15 жовтня 2014 року Міністр соціальної політики Людмила Денісова під час робочого візиту до м. Харків ознайомилася з роботою Українського науково-дослідного інституту протезування, протезобудування та відновлення працездатності.

Рада збільшила видатки держбюджету-2014 на соцзахист та протезування учасників АТО на 9,1 млн грн...

21.10.2014
Народні депутати підтримали у першому читанні і в цілому законопроект № 5146 "Про внесення змін до додатка № 3 до закону України "Про Державний бюджет України на 2014 рік" (щодо соціального захисту інвалідів, ветеранів та учасників антитерористичної операції)". За відповідне рішення проголосували 248 нардепів з 226 мінімально необхідних.

"Слов'янський курорт" знову приймає відпочивальників

21.10.2014
Перших відпочивальників прийняв у понеділок відновлений санаторій "Слов'янський" санаторно-курортного реабілітаційного центру "Слов'янський курорт".

У Рівному говоритимуть про бібліотеку для незрячих

21.10.2014
22 жовтня о 10:00 годині у приміщенні обласної універсальної бібліотеки (IV поверх, Світлиця) відбудеться науково-практичний семінар «Перша українська дейзі-бібліотека», в рамках започаткованого Міністерством культури України проекту «Взаєморозуміння».

В Запорожской области проживают свыше 109 тысяч инвалидов

21.10.2014
В регионе проживает 522,8 тысячи запорожцев, имеющих право на льготы и государственные гарантии по социальному признаку.

Кінопрем’єра для незрячих і про незрячих

21.10.2014
З 20 жовтня у кінотеатрах України розпочинається показ художнього фільму відомого режисера Олеся Саніна «Поводир». Уперше у вітчизняному прокатному кінопросторі ця стрічка професійно адаптована для незрячої аудиторії шляхом створення окремої звукової доріжки з тифлокоментарем. Відтак Олесь Санін з колегами вирушає у тур містами України з метою презентації «Поводиря».

20 жовтня — Всеукраїнський день боротьби із захворюванням на рак молочної залози

21.10.2014
Стереотип про установи медико-соціальної експертизи, де лікарі лише «комісують» хворих, давно застарів. Нині, у рамках чинного законодавства, структурні підрозділи департаментів охорони здоров'я ОДА, МСЕКи, не тільки виявляють ступінь обмеження життєдіяльності хворого, причину, час настання інвалідності, а й простежують компенсаторно-адаптаційні можливості, призначають комплекс реабілітаційних заходів.

Підприємству доведеться сплатити 180 тис. грн. за порушення норм з працевлаштування інвалідів...

21.10.2014
Прокуратурою Волинської області за зверненням Волинського відділення Фонду соціального захисту інвалідів проведено перевірку додержання підприємством «Торговельна компанія «Укр-Петроль» норм з працевлаштування інвалідів, визначених Законом України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні».