Новини

Консультаційна фірма «Консул-97»

19.02.2014
Мале колективне підприємство консультаційна фірма «Консул-97» створено в місті Чернівці для допомоги людям, які опинилися в складній життєвій ситуації. Ніна Феліксівна Сивицька, керівник консультаційної фірми, розповіла нам докладніше про діяльність організації.

У лютому розпочинається реалізація проекту міжнародної технічної допомоги Twinning light...

19.02.2014
З метою поглиблення співпраці України з Європейським Союзом та наближенні українського законодавства до європейських норм і стандартів у сфері професійної реабілітації та зайнятості інвалідів з 3 лютого 2014 року за фінансової підтримки Європейського Союзу Міністерством соціальної політики України розпочинається реалізація проекту міжнародної технічної допомоги Twinning light.

В Луганске обсудили пути развития украинского инклюзивного образования

09.02.2014
В Восточноукраинском национальном университете имени Владимира Даля состоялся III Международный научно-практический семинар «Инклюзия в высшую школу: методология, теория, практика».

На допомоги дітям-інвалідам у міському бюджеті Калуша – 250 тисяч

09.02.2014
На сесії Калуської міської ради депутати затвердили в новій редакції Порядок надання одноразових грошових допомог на лікування дітей-інвалідів. Що саме передбачає цей документ – у розмові з начальником управління праці й соціального захисту населення Калуської міської ради Любов'ю Федоришин.

Полтавська влада планує встановити звукові світлофори для сліпих у 2014 році

09.02.2014
У Полтаві протягом 2014 року нарешті збираються профінансувати встановлення звукового обладнання для сліпих на перехрестях містах. Про це йдеться у Програмі соціально-економічного розвитку Полтави на 2014 рік. Так, враховуючи пропозиції Українського товариства сліпих в поточному році передбачено фінансування в розмірі 20 тис.грн на встановлення звукових світлофорів на перехрестях вул. Фрунзе, зуп. Чапаєва, вул.Кагамлика та вул.Матросова, вул.Великотирновська в районі Автовокзалу. Комунальне підприємство «ПМШЕД» вже уклало договір з ТОВ «Система-сервіс» на придбання звукового обладнання....