Новини

Всесвітній тиждень дій: рівні права для дітей з обмеженими можливостями

14.05.2014
Глобальний рух за освіту 4-10 травня 2014 року провів тиждень дій з метою звернути увагу на дітей-інвалідів у реалізації свого права на освіту. Адже саме серед дітей-інвалідів найвища ймовірність не відвідувати школу в порівнянні з усіма іншими групами дітей. Нова кампанія Глобального руху за освіту «Рівні права, рівні можливості: освіта та інвалідність» покликана сприяти виправленню ситуації з маргіналізацією дітей з обмеженими можливостями щодо їх права на освіту. Всесвітній тиждень дій є ключовим моментом цієї кампанії.

Про виплати грошових компенсацій на бензин, ремонт і технічне обслуговування автомобілів та на транспортне обслуговування...

14.05.2014
Управління соціального захисту населення виконавчого комітету Кіровської районної у м. Кіровограді ради надає роз'яснення про виплати грошових компенсацій на бензин, ремонт і технічне обслуговування автомобілів та на транспортне обслуговування.

До уваги осіб з інвалідністю та їх батьків!

14.05.2014
Закарпатське обласне відділення Фонду соціального захисту інвалідів інформує: для вирішення питань щодо можливості та розміру фінансової допомоги інвалідам на їх навчання та здобуття професії при відділенні Фонду діє спеціальна комісія щодо скерування інвалідів на навчання та фінансування витрат на навчання.

Незрячі українці матимуть змогу обирати свідомо

14.05.2014
Всеукраїнська громадська організація молоді з інвалідністю по зору «Генерація успішної дії» реалізовує проект «Зрячий вибір - 2014», спрямований на створення належних умов для реалізації людьми з вадами зору своїх виборчих прав. Незрячі та слабозорі громадяни України на всіх попередніх виборах були практично позбавлені можливості доступу до інформації про свої виборчі права та програми кандидатів у зручний для них спосіб. Що вже говорити про теперішню виборчу кампанію, яка проходить в найскладніші для країни часи?! Але наявні труднощі не є приводом для того, щоб позбавити частину населення права на доступне та свідоме волевиявлення. Саме для забезпечення такого всеукраїнська громадська організація молоді з інвалідністю по зору «Генерація успішної дії» розробила та почала впроваджувати проект «Зрячий вибір – 2014» за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні....

Шахраї завдяки підробленим довідкам отримали пенсій по інвалідності на суму 880 тис грн...

14.05.2014
Білгород-Дністровською міжрайонною прокуратурою розпочато 12 кримінальних проваджень ч. 2 ст. 190 КК України (шахрайство).

У Бердичеві відкрили Центр соціокультурної та активної фізичної реабілітації «На рівних»...

07.05.2014
У місті Бердичеві проводиться планомірна робота по тому, щоб зробити місто доступним та доброзичливим до людей з обмеженими фізичними можливостями. Надзвичайно важливим кроком у цій справі стало відкриття Центру соціокультурної та активної фізичної реабілітації «На рівних», яке відбулося 5 травня – у День боротьби за права людей з інвалідністю. Ця подія без перебільшення стала надзвичайною не лише для міста Бердичева, але й для усієї Житомирської області, адже подібних центрів на Житомирщині не так вже й багато, хоча потреба в них є....

Сформовано громадську консультативну раду з питань інвалідів

07.05.2014
Відбулося засідання установчих зборів з формування складу громадської консультативної ради у справах інвалідів при Івано-Франківській облдержадміністрації. Учасники установчих зборів, серед яких представники департаменту соціальної політики облдержадміністрації, обласних громадських організацій інвалідів, ініціативної групи з підготовки установчих зборів, затвердили Положення про громадську консультативну раду у справах інвалідів, її склад та керівні органи. Головою новоствореної Консультативної ради обрано заступника голови громадської організації «Слід» (сімей людей з інвалідністю та дітьми) Миколу Макара....

Луганский вуз обеспечил все необходимые условия для инвалидов

07.05.2014
Инвалиды Луганской области борются против дискриминации в обществе.

Представники громадських організацій інвалідів перевірили рівень доступності до адміністративного приміщення...

07.05.2014
Як інформує департамент інфраструктури, містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Чернівецької обласної державної адміністрації, створення доступного архітектурного середовища для осіб з обмеженими фізичними можливостями та інших маломобільних груп населення є важливим соціальним пріоритетом в діяльності відомства і свідченням цього є те, що вся робота в даному напрямку здійснюється у тісній співпраці з громадськими організаціями інвалідів.

Під львівською Ратушею облаштують автопаркінг для інвалідів

07.05.2014
На площі Ринок коло фонтану зі скульптурою Діани облаштують паркомісця для автомобілів людей з вадами і опорно-рухового апарату. Таке рішення було прийняте 6 травня на засіданні комісії з безпеки дорожнього руху Львівської міськради.