Новини

На Миколаївщині відбулось відкриття виставки «Весняне натхнення»

28.04.2014
24 квітня 2014р.об 11.00 в Миколаївському обласному краєзнавчому музеї відбулось відкриття виставки творчих робіт людей з обмеженими можливостями «Весняне натхнення». Це спільна виставка Миколаївського обласного краєзнавчого музею, департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації та Миколаївської обласної організації Союзу організацій інвалідів України.

Кіровоград: як у дендропарку Великдень перезавантажували

28.04.2014
Аби відшкодувати малечі й дорослим кислий настрій дощового Великодня 25 квітня, у дендропарку знову розговлялися, співали, бешкетували, гралися і розмальовували велетенську писанку.

Для інвалідів-ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС визначена чітка процедура відновлення документів...

25.04.2014
Як інформує головне управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області, згідно з чинним законодавством довідки щодо заробітної плати з роботи чи служби у зоні відчуження видають підприємства, установи, організації, військові частини та інші військові формування за основним місцем роботи особи або їх правонаступники.

Одеська залізниця продовжує створювати комфортні умови для інвалідів

25.04.2014
У першому кварталі поточного року залізничники продовжили створювати належні умови для комфортного перебування осіб з особливими потребами на території вокзалів та станцій Одеської залізниці. Незважаючи на складну фінансову ситуацію, залізничники продовжують робити посильний внесок для покращення умов перебування на об'єктах залізничної інфраструктури інвалідів.

Артемовская «Донна» отмечает третий День рождения

25.04.2014
24 апреля подруги по несчастью собрались в офисе организации, чтобы за чашкой чая подвести итоги и поговорить о планах на будущее.

Дети и молодежь с инвалидностью посетили дельфинарий и приняли участие в акции «Я за МИР»...

25.04.2014
23 апреля 2014 года воспитанники Центра социально-психологической реабилитации детей и молодежи с функциональными ограничениями Дарницкого района г. Киев и дети из малообеспеченных семей посетили Киевский дельфинарий «НЕМО».

Після втручання прокуратури дітям-інвалідам закуплено медикаменти за рахунок місцевого бюджету...

24.04.2014
Прокуратурою Богородчанського району проведено перевірку додержання вимог законодавства у сфері охорони дитинства в діяльності Богородчанської РДА.

Податківці Сторожинеччини за «круглим столом» обговорили з громадською організацією інвалідів порядок застосування пільг...

24.04.2014
Днями відбулось засідання «Круглого столу» за участі першого заступника начальника ДПІ у Сторожинецькому районі Сергія Лєсніка на тему «Роз'яснення норм податкового законодавства України для об'єднань громадських організацій-інвалідів».

"Ми готові поступово вирішувати проблеми громадян з особливими потребами"

24.04.2014
У цьому запевнив голова Кіровоградської обласної ради Олександр Чорноіваненко керівників громадських організацій інвалідів під час зустрічі з ними.

У Львові суди не пристосовані для людей з особливими потребами

24.04.2014
Моніторинг РГБФ «Право і демократія» показав, що у Львові суди не пристосовані для того, щоб люди із особливими потребами мали вільний доступ до правосуддя. Про це 23 квітня розповіли в прямому ефірі програми громадського мовлення Львівського прес-клубу – «Прес-клуб-ГІТ».