Новини

Переселение народа: как вывозят людей с особыми потребностями

20.06.2014
Vgorode узнал, как переезжают люди с особыми потребностями. Вскинуть одну сумку на плечо и красиво уехать куда глаза глядят могут лишь киногерои. В реальной жизни путешественнику нужно достать билет на транспорт, собрать необходимые вещи и документы, позаботиться о родственниках и домашних животных, решить вопрос с работой и жильем....

В Мариуполь боятся ехать иногородние инвалиды

20.06.2014
В пошлом году за летний сезон специализированный пляж для инвалидов, что на Приморском бульваре, посетило порядка 1000 иногородних инвалидов.

В Красноармейске приняли более 100 больных из Славянска

20.06.2014
Дорога жизни на Донбассе. Обездоленным людям необходима помощь реальная. Ее должны оказывать все, кто может. Потому что не все, кто должен, - ее дает. Чем конкретно помогают и как - подробнее Сергей Бордюжа.

Надежда Паламарчук: "Вывезти инвалидов из Краматорска и Славянска сложно"

20.06.2014
13.06.14. Руководитель Донецкой областной организации инвалидов Надежда Поламарчук в эфире Еспресо.TV рассказала, с какими трудностями приходится сталкиваться при эвакуации инвалидов.

Відбулися важливі заходи ВОІ «"Всеукраїнська організація Союз осіб з інвалідністю України"»...

20.06.2014
Звіт про заходи, проведені ВОІ ""Всеукраїнська організація Союз осіб з інвалідністю України"" у червні 2014 року 

Світла пам'ять

17.06.2014
На 76 році життя у місті Львові  помер Погоріляк Юрій Іванович. Він тривалий час очолював Львівську обласну асоціацію інвалідів Всеукраїнської організації інвалідів «"Всеукраїнська організація Союз осіб з інвалідністю України"» та був першим заступником голови ГО ВО СОІУ.

Ощадний банк стає офіційним спонсором Національного комітету спорту інвалідів України...

16.06.2014
Київ, 11 червня 2014 року. Державний ощадний банк України став офіційним спонсором Національного комітету спорту інвалідів України і підтримає українських спортсменів з інвалідністю. Як офіційний спонсор Ощадбанк спрямовуватиме зусилля на розвиток фізичної культури та спорту інвалідів України. Угоду про це сьогодні підписали голова правління Державного ощадного банку України Андрій Пишний та президент Національного комітету спорту інвалідів України Валерій Сушкевич. Окрім того, саме сьогодні українські паралімпійці отримали державні грошові винагороди за перемоги на ХІ зимових Паралімпійських іграх в Сочі, що були перераховані на платіжні картки, емітовані АТ «Ощадбанк». Платіжні картки чемпіонам та призерам ХІ зимової Паралімпіади вручали Міністр молоді та спорту України Дмитро Булатов та голова правління Ощадбанку Андрій Пишний....

Впроваджують європейські підходи

16.06.2014
Коли невелика делегація лікарів Черкаського обласного центру медико-соціальної експертизи повернулася з робочої поїздки до медичних закладів Польщі та Литви, їм було про що розказати колегам.

В Мариуполе инвалидам предлагают работу на коммунальных и промышленных предприятиях города...

16.06.2014
Сложная обстановка в городе не стала причиной для отмены или переноса ярмарок вакансий для лиц с ограниченными возможностями. В городском центре занятости понимают, что инвалиды это люди, нуждающиеся в поддержке окружающих, поэтому постоянно проводят различные мероприятия, содействуя в трудоустройстве этой категории граждан.

«Люди в білих халатах» завжди поруч...

16.06.2014
Київ. Традиційно в третю неділю червня громадськість визначає День медичного працівника. До цього свята безпосередньо має відношення і колектив відділення соціально-медичної реабілітації, дітей хворих на ДЦП та ранньої соціальної реабілітації дітей-інвалідів Територіального центру соціального обслуговування, адже основним завданням їхньої роботи є відновлення ушкодженого здоров'я малюків. До складу колективу входять: вчителі-реабілітологи, практичний психолог, логопед-дефектолог, вчитель інформатики, музичний керівник та інші спеціалісти, яким не байдужі долі дітей. Окремо треба відзначить групу медичних працівників, зусилля і праця яких безпосередньо направлені на лікування та відновлення фізичного стану діточок: лікаря-педіатора відділення Мойсу Марію Миколаївну, медичну сестру Оксану Данилюк, медичну сестру з масажу Марину Нешину....