Новини

Мукачівські ДАІшники покарали водія «інваліда»

16.06.2014
Порушника, який припаркував автомобіль під знаком, на автомобільній стоянці пл. Федорова, притягнули до відповідальності за адміністративне правопорушення.

Сергій Квіт виступив на парламентських слуханнях про проблеми та розвиток інклюзивної освіти...

16.06.2014
4 червня 2014 року у Верховній Раді України відбулися парламентські слухання на тему «Освіта, охорона здоров'я та соціальне забезпечення дітей з порушеннями психофізичного розвитку: проблеми та шляхи їх вирішення».

Требуется помощь людям с инвалидностью из зоны АТО

11.06.2014
Две группы по 30 человек срочно необходимо вывезти из Луганской и Донецкой области в Одессу и Львов. Группы состоят из людей с инвалидностью и членов их семей, в том числе детей с инвалидностью. Общее количество 65 человек из них 17 человек с нарушением опорно-двигательного аппарата (коляски) и до 14 детей, включая детей с инвалидностью.

Рада забезпечила навчання дітей-інвалідів в загальноосвітніх школах

11.06.2014
Народні депутати підтримали у другому читанні та в цілому законопроект № 2878 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України про освіту щодо організації інклюзивного навчання". За відповідне рішення проголосували 262 депутати.

В парламенте заговорили про аутизм

11.06.2014
Помощник ребенка» в детсаду и школе может решить проблему доступа детей с особыми потребностями в т.ч. аутистов к обучению, - к такому выводу пришли эксперты Парламентских слушаний «Освіта, охорона здоров'я та соціальне забезпечення дітей з порушеннями психофізичного розвитку: проблеми та шляхи їх вирішення». Инклюзия в большинстве своем существует только на бумаге. На практике - директора школ и детсадов не хотят брать особенных детей в свои классы.

Діти з обмеженими можливостями потребують законодавчого удосконалення норм, які регулюють їх особливий статус...

11.06.2014
4 червня 2014 року у сесійній залі Верховної Ради України відбулися парламентські слухання на тему: «Освіта, охорона здоров'я та соціальне забезпечення дітей з порушеннями психофізичного розвитку: проблеми та шляхи їх вирішення».

Назрела необходимость совершенствования норм, регулирующих статус детей с ограниченными возможностями...

11.06.2014
Заместитель Председателя Верховной Рады Украины Руслан Кошулинский подчеркивает приоритетность законодательного совершенствования и систематизации всех норм, регулирующих статус детей с ограниченными возможностями.

Більшість педагогів не готові працювати з дітьми з особливими освітніми потребами...

11.06.2014
05.06.2014. Сумну статистику навела під час учорашніх парламентських слухань «Освіта, охорона здоров'я та соціальне забезпечення дітей з порушеннями психофізичного розвитку: проблеми та шляхи їх вирішення» голова Комітету Верховної Ради з питань науки і освіти Лілія Гриневич.

Безмежні можливості для людей з обмеженими фізичними можливостями

04.06.2014
Працевлаштування осіб з обмеженими фізичними можливостями – гостре питання сьогодення, яке вимагає об'єднання сторін соціального діалогу для винаходу оптимальних засобів прискорення повернення їх до трудових лав.

Про пункт прокату технічних засобів реабілітації

04.06.2014
При Надвірнянському територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціального обслуговування) працює пункт прокату технічних та інших засобів реабілітації, який створено для надання громадянам району послуг з прокату технічних засобів реабілітації з метою усунення обмежень життєдіяльності та підтримки соціальної незалежності громадян,що частково або повністю втратили здатність до самообслуговування або пересування у зв'язку з похилим віком або хворобою.