Новини

У Львові відбувся Ярмарок вакансій для осіб з інвалідністю

04.06.2014
28 травня п. р. у Львівському міському центрі зайнятості традиційно відбувся Ярмарок вакансій для осіб з інвалідністю, організований у співпраці з давнім партнером – Товариством «Зелений Хрест». Зустрічі з працедавцями передував тематичний семінар, під час якого молоді городяни з вадами здоров'я обговорили важливі аспекти працевлаштування.

У Луцьку представили роботи особливих дітей

04.06.2014
В обласному центрі Волині розпочався благодійний проект «Соціальна вітрина», - інформує «Волинська правда».

Міс Україна серед глухих Христина Коновалова співає жестами

02.06.2014
— Від конкурсів краси цей відрізняється тим, що всі учасниці — красуні, — каже фотограф у столичному центрі Всеукраїнського товариства глухих. 7 травня тут відбувся конкурс краси "Міс УТОГ-2014". Участь у ньому взяли 13 дівчат із різних областей України, пише Gazeta.ua....

«Цветик-семицветик» - цветок надежды для детей-инвалидов

02.06.2014
Николаев. 29 мая представители городской власти побывали в городском центре социальной реабилитации детей-инвалидов «Цветик-семицветик».

Професіографічна екскурсія для дітей та молоді з особливими потребами

02.06.2014
Одним з пріоритетних напрямів діяльності служби зайнятості є організація роботи з інвалідами. Тож, 28 травня Кузнецовський міський центр зайнятості організував професіографічну екскурсію в басейн "Енергетик" для дітей та молоді з особливими потребами, якими опікується Комунальний заклад "Кузнецовський міський центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів".

Аудит доступності до об’єктів медичних закладів краю

02.06.2014
Як інформує департамент інфраструктури, містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Чернівецької облдержадміністрації, триває робота щодо проведення аудиту з визначення доступності для осіб з інвалідністю на виконання заходів, спрямованих на підвищення рівня доступності до окремих приміщень медичних закладів.

Британские министры требуют исключения «ПСЖ» из еврокубков

02.06.2014
Гнев правительства Великобритании вызвали издевки фанатов «Пари Сен-Жермен» над инвалидами, приехавшими поддержать «Челси» во время четвертьфинала Лиги чемпионов. Пятеро болельщиков «Челси» их опекуны сообщили, что во время посещения «Парк де Пренс» в них кидались бутылками, жевательными резинками и монетками, а также плевались и выкрикивали оскорбления.

Винничане могут выбрать самого талантливого инвалида

30.05.2014
В областном краеведческом музее открылся областной Фестиваль творчества и талантов детей и молодежи с функциональными ограничениями «Поверь в себя». Основной его составляющей является выставка из полтысячи работ, сделанных инвалидами, которая будет экспонироваться в музее до 4 июня.

Дети и молодежь с инвалидностью побывали на обзорной экскурсии по Киеву

30.05.2014
22 мая 2014 г., в преддверии Дня города, для воспитанников Центра социально-психологической реабилитации детей и молодежи с функциональными ограничениями Дарницкого района г. Киев состоялась обзорная экскурсия «Древний Киев».

В Харькове прошел фестиваль «Мир без границ»

30.05.2014
На главной сцене Центрального парка культуры и отдыха им. Горького 24 мая прошел интеграционный фестиваль «Мир без границ».