Новини

Надежда Паламарчук: "Вывезти инвалидов из Краматорска и Славянска сложно"

20.06.2014
13.06.14. Руководитель Донецкой областной организации инвалидов Надежда Поламарчук в эфире Еспресо.TV рассказала, с какими трудностями приходится сталкиваться при эвакуации инвалидов.

Відбулися важливі заходи ВОІ «"Всеукраїнська організація Союз осіб з інвалідністю України"»...

20.06.2014
Звіт про заходи, проведені ВОІ ""Всеукраїнська організація Союз осіб з інвалідністю України"" у червні 2014 року 

Світла пам'ять

17.06.2014
На 76 році життя у місті Львові  помер Погоріляк Юрій Іванович. Він тривалий час очолював Львівську обласну асоціацію інвалідів Всеукраїнської організації інвалідів «"Всеукраїнська організація Союз осіб з інвалідністю України"» та був першим заступником голови ГО ВО СОІУ.

Ощадний банк стає офіційним спонсором Національного комітету спорту інвалідів України...

16.06.2014
Київ, 11 червня 2014 року. Державний ощадний банк України став офіційним спонсором Національного комітету спорту інвалідів України і підтримає українських спортсменів з інвалідністю. Як офіційний спонсор Ощадбанк спрямовуватиме зусилля на розвиток фізичної культури та спорту інвалідів України. Угоду про це сьогодні підписали голова правління Державного ощадного банку України Андрій Пишний та президент Національного комітету спорту інвалідів України Валерій Сушкевич. Окрім того, саме сьогодні українські паралімпійці отримали державні грошові винагороди за перемоги на ХІ зимових Паралімпійських іграх в Сочі, що були перераховані на платіжні картки, емітовані АТ «Ощадбанк». Платіжні картки чемпіонам та призерам ХІ зимової Паралімпіади вручали Міністр молоді та спорту України Дмитро Булатов та голова правління Ощадбанку Андрій Пишний....

Впроваджують європейські підходи

16.06.2014
Коли невелика делегація лікарів Черкаського обласного центру медико-соціальної експертизи повернулася з робочої поїздки до медичних закладів Польщі та Литви, їм було про що розказати колегам.

В Мариуполе инвалидам предлагают работу на коммунальных и промышленных предприятиях города...

16.06.2014
Сложная обстановка в городе не стала причиной для отмены или переноса ярмарок вакансий для лиц с ограниченными возможностями. В городском центре занятости понимают, что инвалиды это люди, нуждающиеся в поддержке окружающих, поэтому постоянно проводят различные мероприятия, содействуя в трудоустройстве этой категории граждан.

«Люди в білих халатах» завжди поруч...

16.06.2014
Київ. Традиційно в третю неділю червня громадськість визначає День медичного працівника. До цього свята безпосередньо має відношення і колектив відділення соціально-медичної реабілітації, дітей хворих на ДЦП та ранньої соціальної реабілітації дітей-інвалідів Територіального центру соціального обслуговування, адже основним завданням їхньої роботи є відновлення ушкодженого здоров'я малюків. До складу колективу входять: вчителі-реабілітологи, практичний психолог, логопед-дефектолог, вчитель інформатики, музичний керівник та інші спеціалісти, яким не байдужі долі дітей. Окремо треба відзначить групу медичних працівників, зусилля і праця яких безпосередньо направлені на лікування та відновлення фізичного стану діточок: лікаря-педіатора відділення Мойсу Марію Миколаївну, медичну сестру Оксану Данилюк, медичну сестру з масажу Марину Нешину....

Мукачівські ДАІшники покарали водія «інваліда»

16.06.2014
Порушника, який припаркував автомобіль під знаком, на автомобільній стоянці пл. Федорова, притягнули до відповідальності за адміністративне правопорушення.

Сергій Квіт виступив на парламентських слуханнях про проблеми та розвиток інклюзивної освіти...

16.06.2014
4 червня 2014 року у Верховній Раді України відбулися парламентські слухання на тему «Освіта, охорона здоров'я та соціальне забезпечення дітей з порушеннями психофізичного розвитку: проблеми та шляхи їх вирішення».

Требуется помощь людям с инвалидностью из зоны АТО

11.06.2014
Две группы по 30 человек срочно необходимо вывезти из Луганской и Донецкой области в Одессу и Львов. Группы состоят из людей с инвалидностью и членов их семей, в том числе детей с инвалидностью. Общее количество 65 человек из них 17 человек с нарушением опорно-двигательного аппарата (коляски) и до 14 детей, включая детей с инвалидностью.