Новини

Бібліотеки і цифрова інклюзія: у Рівному відбулася онлайн конференція

24.03.2021
22 березня на базі Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки відбулася Всеукраїнська онлайн конференція «Роль бібліотек у цифровій інклюзії». Це спільний захід книгозбірні, ВГО «Українська бібліотечна асоціація» та компанії «Хуавей Україна». Цей захід є складовою національної програми в Україні у межах Європейського цифрового тижня ALL DIGITAL WEEK (www.alldigitalweek.eu), який цьогоріч триватиме з 22 до 28 березня.

КРЦ стежитиме за дотриманням виборчих прав громадян з інвалідністю на виборах в Україні...

24.03.2021
Чеська Міжнародна неурядова організація «Координаційний ресурсний центр» та представник Урядового уповноваженого з прав осіб з інвалідністю підписали меморандум щодо проведення спільного моніторингу дотримання стану виборчих прав громадян, зокрема осіб з інвалідністю та маломобільних груп населення під час підготовки та проведення виборів в Україні. Як передає Укрінформ, про це КРЦ повідомила у Фейсбуці....

До ініціативи Олени Зеленської «Без бар’єрів» долучилися нові регіони

24.03.2021
У межах ініціативи першої леді України Олени Зеленської «Без бар’єрів», спрямованої на створення рівних можливостей для всіх українців, зокрема – на розбудову універсального публічного простору, дружнього до маломобільних груп населення та сімей з дітьми, голови обласних державних адміністрацій Донеччини, Вінниччини та Черкащини, а також мери Маріуполя та Вінниці підписали Меморандум про розвиток безбар’єрної архітектури.

Запрошуємо людей з інвалідністю на курс "Основи фотографії"

24.03.2021
«Основи  фотографії» навчання за модульною системою. Так називається авторський курс навчання фотографії людей з інвалідністю, який розробив журналіст і фотограф Костянтин П’ятилєтов. Основна мета курсу  - сприяння реабілітації людей з інвалідністю за допомогою фотомистецтва. Цей курс підійде в першу чергу людям з інвалідністю, бажаючим навчитися фотографувати фотографам-аматорам та  тим кому фотографія потрібна для роботи.  Весь курс складається з трьох блогів: «Теорія фотографії», «Практика фотографії» та «Редагування зображень»...

.Чернівчанка створює унікальні ляльки для особливих діток (ФОТО)

16.03.2021
Любов Свіріденко під час карантину опанувала нове хобі: вона виготовляє з тканини ляльок і дарує їх діткам з особливими потребами. Любов Свіріденко, відома у Чернівцях громадська активістка, під час карантину знайшла для себе цікаве хобі – почала виготовляти ляльок ручної роботи. Першу ляльку створила 9 січня – на святкування іменин Степана. І присвятила її своєму батькові. Нині у добірці Любові Свіріденко – 30 ляльок. Кожна – зі своїм характером та настроєм. Кожній майстриня дає ім`я. Є серед них Тетяна, Елізабет, Барбара і Алла – жінка, яка співає....

Відбудеться вебінар «Щеплення дітей з інвалідністю»

16.03.2021
Багато хто з батьків хвилюється, приймаючи рішення про вакцинацію своїх дітей. Авжеж, у вирії інформації про щеплення немало міфів та страшилок. Найбільш чутливі до цих питань батьки діток з інвалідністю. Щоб допомогти батькам дітей з інвалідністю розвіяти сумніви щодо щеплень, ГО «Батьки за вакцинацію» проводить вебінар «Щеплення дітей з інвалідністю» за сприяння Херсонської обласної державної адміністрації в межах проєкту «Посилення стійкості громад у Херсонській області», що реалізується Програмою розвитку ООН (ПРООН) в Україні за фінансової підтримки Уряду Великої Британії наданої через Британське посольство в Україні....

“Варимо 10 видів сиру”. Священник на Львівщині відкрив сироварню та працює з людьми з інвалідністю (ФОТО)...

16.03.2021
За грантові гроші священник із Золочівщини збудував ферму та сироварню, поруч — навчально-реабілітаційний центр для людей з інвалідністю. Отець Михайло мріє навчити їх сироварінню, садівництву та дати гідну роботу, повідомляє Суспільне.

UESF за підтримки ПриватБанку та VISA проведе перший всеукраїнський турнір для людей з інвалідністю...

16.03.2021
Федерація кіберспорту України рада оголосити про старт нового соціального проєкту “Кіберспорт для всіх”. В рамках цього проєкту ми, спільно з ПриватБанком і компанією Visa, будемо організовувати змагання з різних кіберспортивних дисциплін для людей з інвалідністю, щоб показати універсальність і такі позитивні сторони кіберспорту, як доступність і рівні можливості для всіх, соціалізація учасників, поліпшення реакції та комунікаційних навичок, а також багато інших.

Тема доступності виборів увійде в перелік пріоритетів Робочої групи із вдосконалення виборчого законодавства...

16.03.2021
11 березня відбулось перше засідання Робочої групи щодо напрацювання комплексних змін у виборче законодавство. Під час експертного обговорення учасники визначили, що питання архітектурної доступності виборчих дільниць для маломобільних груп населення, а також інформаційна доступність виборчого процесу для людей з інвалідністю входять до пріоритетного переліку тем для доопрацювання виборчого законодавства.

Університет «Україна» — острів надії

16.03.2021
Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна» — флагман в підготовці фахівців з числа осіб з інвалідністю.