Новини

Інвалідність як перешкода. Чому купувати залізничні квитки онлайн можуть не всі

27.09.2017
Державний монополіст «Укрзалізниця» не продає людям з інвалідністю електронні квитки. У компанії пояснюють: система — у стадії розробки. І не кажуть, коли вона запрацює, інформує «Громадське радіо»

Вера Фещук: «Дочь часто спрашивает: «Мама, а почему у тебя нет ручек?» и тут же, крепко обняв меня, говорит: «Ты самая лучшая!»...

27.09.2017
Родившаяся без рук 35-летняя женщина из Тернопольской области, которая научилась делать ногами все, в том числе и профессиональный макияж, развелась с мужем и теперь одна растит двоих детей

В Ужгороді обговорили порядок нарахування пенсії із інвалідністю (ВІДЕО)

27.09.2017
Порядок нарахування пенсії людям із інвалідністю, обговорили під час круглого столу представники обласного товариства інвалідів та пенсійного фонду. Після прийняття закону, що регулюватиме нарахування виплат, пенсії осучаснять. До прийняття закону громадяни, котрі вийшли на пенсію до 2017 року, отримують менші виплати, ніж ті, що вийшли цьогоріч. Це пов’язано із різницею у заробітній платі. Після осучаснення, під час нарахування пенсії за основу братимуть 3764 гривні. Мінімальний трудовий стаж для виходу на пенсію при досягненні пенсійного віку становитиме 25 років. Однак ці зміни не торкнуться людей з інвалідністю, для них мінімальний вік стажу і надалі становитиме від одного до 14-ти років....

Чи комфортно в Острозі людині з особливими потребами?

27.09.2017
Олександр Кирильчук цьогоріч вступив до Острозької академії на спеціальність «Філософія». Через хворобу хлопцю доводиться добиратися на заняття на візку. Про проблеми, з якими він стикається в Острозі, Олександр розповів у своєму інтерв’ю.

Українці здобули повний комплект нагород на «Іграх нескорених»

27.09.2017
За два дні змагань на «Іграх нескорених», що тривають у канадському Торонто, українці здобули повний комплект нагород – золоту, срібну і бронзову медалі.

Щороку в останню неділю вересня суспільство відзначає Міжнародний день глухих

27.09.2017
Дана подія – є приверненням уваги суспільства до наших співвітчизників, які мають порушення слуху, необхідності створення умов для інтеграції наших громадян в усі сфери життя країни. Посилення соціального захисту та підтримка осіб з інвалідністю, у тому числі з вадами слуху є одним з пріоритетів діяльності Уряду.

Незалежне життя людей з інвалідністю: лекція Юлії Ресенчук

27.09.2017
28 вересня о 19:00 ми запрошуємо відвідати Вас першу лекцію другого сезону «Школи ліберальної демократії» на тему: «Незалежне життя людей з інвалідністю: перспективи розвитку інклюзивного суспільства».

Служба зайнятості відкрита для всіх та кожного

27.09.2017
«Працевлаштування осіб з обмеженими фізичними можливостями» — тема засідання круглого столу, що відбувся у Кіровоградському міськрайонному центрі зайнятості. В заході взяли участь представники ТОВ «Аграрно-правнича компанія «А.П.К.», «РУР груп С.А.», ТОВ «Ноксен», ПРАТ «Швейна фабрика «Зорянка», Інгульська шахта Державного підприємства «Східний гірничо-збагачувальний комбінат», ПП «Рубіж Україна В», ПП «Центр-Еліт», ТДВ «Інтерресурси», Кіровоградське обласне відділення фонду соціального захисту інвалідів, управління соціального захисту населення Подільської та Фортечної районних у м. Кропивницькому рад....

Коли хочеш чогось досягти, то саме життя робить крок назустріч

03.07.2017
Люди з обмеженими фізичними можливостями потребують соціального захисту і створення таких умов, які сприятимуть успішній їх інтеграції в суспільстві. На місцевому рівні важливу роль у трудовій реабілітації та працевлаштуванні осіб з особливими потребами відіграє служба зайнятості. Фахівцями центру застосовується індивідуальний підхід з часу звернення таких осіб до вирішення питання зайнятості або працевлаштування.

У Харкові проводять екскурсії для людей із особливими потребами

03.07.2017
“Харків без бар’єрів”. Таким би його хотіли бачити організатори незвичайної екскурсії для людей з фізичними вадами здоров’я, що відбулась в Харкові в День Конституції України. Ідея проведення такої екскурсії найвизначнішими пам’ятками Харкова належить екскурсоводу Вікторії Скляровій та радіожурналісту Володимиру Носкову, котрий як ніхто інший розуміє, що таке – жити навпомацки, у місті непристосованому для людей з особливими потребами.