Новини

В Дружковке утвердили программу по улучшению условий для людей с инвалидностью

22.07.2018
На сессии городского совета утвердили программу, направленную на помощь людям с инвалидностью в реализации их социальных потребностей, сообщает “Дружковка на Ладонях +”.

Житомирян запрошують долучитися до діяльності клубу «FREEDOM»

22.07.2018
В рамках фінансованого Європейським союзом проекту «Зміцнення міжнародних контактів між організаціями осіб з інвалідністю України та Білорусі для спільних рішень у сфері інтеграції людей з інвалідністю в спорт та туризмі», що реалізує ГО «Житомирський обласний фонд соціального захисту інвалідів» в Житомирі, проводить свою діяльність клуб «FREEDOM».

Расмус Ісакссон: «Після #MeToo шведи дізналися, що люди з інвалідністю теж стають мішенню насильства»...

19.07.2018
Правозахисник про боротьбу з ізольованістю та упередженим ставленням Люди з інвалідністю повинні мати однакові з усіма права на охорону здоров’я, у тому числі сексуального, впевнений шведський правозахисник Расмус Ісакссон. Вже не один рік він очолює громадську організацію «DHR» («Інвалідність. Людяність. Права»), яка майже століття намагається покращити права людей з інвалідністю та зробити навколишній простір більш доступним для них. Нещодавно Расмус Ісакссон приїхав до України, аби взяти участь в інклюзивній дискусії «Щастя б...

Українські протезисти освоюють новітні технології із виготовлення високоякісних спортивних протезів для учасників АТО на семінарах за підтримки НАТО...

19.07.2018
У рамках Трастового Фонду НАТО з медичної реабілітації в Україні з 9 по 13 липня 2018 року, в Українському науково-дослідного інституті протезування, протезобудування та відновлення працездатності відбувся третій освітній семінар зі спортивного протезування.

Насколько Мариуполь доступен для слабовидящих: социальный эксперимент (ФОТО)

19.07.2018
В Мариуполе люди с плохим зрением часто с большим трудом могут воспользоваться магазинами, государственными учреждениями и объектами культуры, передает MRPL.CITY.

У Харкові відбулася презентація дитячої Біблії шрифтом Брайля

19.07.2018
17 липня у м. Харкові відбулася презентація Біблії для дітей, яка написана шрифтом Брайля. Дане видання приурочене вшануванню року Біблії в Україні та присвячене особі Блаженної пам’яті Патріарха Любомира (Гузара), який на схилку літ також боровся із недугою, пов’язаною із втратою зору. Книга є спільним проектом УГКЦ та волонтерського руху “Заплющ очі. Дивись серцем” в особі Ростислава Комаренка. Презентації видання відбуваються у різних містах України, зокрема, у Рівному, Києві, Одесі, Житомирі, Івано-Франківську та інших обласних центрах....

Кропивницька легкоатлетка-паралімпієць стала чемпіонкою Європи

19.07.2018
Легкоатлетка обласного центру спорту інвалідів «Інваспорт» Анастасія Мисник у складі збірної команди спортсменів з інвалідністю України з вадами розумового і фізичного розвитку, здобула перемогу на Чемпіонаті Європи з легкої атлетики, що триває у Парижі.

Спрощено механізм використання коштів за бюджетною програмою «Фінансова підтримка громадських об’єднань інвалідів»...

19.07.2018
Спрощено механізм використання коштів, передбачених Міністерством соціальної політики за бюджетною програмою «Фінансова підтримка громадських об’єднань інвалідів», для відшкодування громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, витрат на лікування у закладах охорони здоров’я на території України.

Люди на колясках отнесены к участникам дорожного движения

19.07.2018
Правительство урегулировало вопрос предоставления лицам, которые передвигаются в креслах колесных, статуса участника дорожного движения.

Шосткинские колясочники провели акцию протеста возле мэрии

12.07.2018
10 июля возле здания горисполкома прошла акция протеста людей с инвалидностью, передвигающихся на инвалидных колясках. Как рассказал глава общественной организации «Паритет-Шостка» Дмитрий Васильцов, на недавнем комитете доступности было принято решение разрешить одному из предпринимателей построить магазин без пандуса (будет предусмотрена только кнопка вызова). «Мы категорически против такого решения», — подчеркнул он.