Новини

Представлен первый в мире мотоцикл для инвалидов

08.05.2018
В Иране презентовали первый в мире мотоцикл для людей с инвалидностью. Разработала его Захара Седихи из города Мешхед

Прокурори Вінниччини довели у суді вину медика

08.05.2018
Вироком Козятинського міськрайонного суду Вінницької області визнано винною у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 368 КК України, голову однієї із районних лікувально-консультативних комісій з питань проведення експертизи тимчасової непрацездатності за фактом одержання нею неправомірної вигоди від мешканки Вінницької області у сумі 8 тис грн.

Украинские школы не готовы к инклюзивному образованию детей с инвалидностью, – Мария Кирвас...

08.05.2018
В Международный день борьбы за права людей с инвалидностью говорим об инклюзивном образовании, информирует «Громадське радіо»

«Хочемо, аби влада звернула увагу на наших дітей»

08.05.2018
Новоград-Волинський. Візит новоградських дітей з інвалідністю та їх батьків у Німеччину, на запрошення благодійної німецької ГО, став не лише першою поїздкою за кордон, але й стимулом — діяти, аби змінити ставлення до інвалідів у своїй країні, своєму місті. І якщо дехто, побачивши, як допомагає держава німецьким громадянам із вадами здоров’я інтегруватися у життя суспільства, засумнівався, що хоче повертатися у байдужу до його проблем Україну, то мама одного з подорожуючих хлопчиків — Світлана Ліберда — була категоричною: «Я хочу жити у своїй країні і хочу, щоб зміни у ній розпочалися вже сьогодні. Разом ми можемо це зробити!»....

«Головне – мати прагнення досягти успіху, все останнє – справа часу та власних старань…»...

08.05.2018
Слова колишньої безробітної особи з інвалідністю Олени, яка завдяки ефективним підходам Верхньодніпровської районної філії Дніпропетровського обласного центру зайнятості до співпраці з роботодавцями, успішно працевлаштована на постійну роботу до КП «ВЕРХНЬОДНІПРОВСЬКЕ ВУВКГ» ДОР

Не війною єдиною: активісти з Попасної узялися обладнати ігровий майданчик для дітей з інвалідністю...

08.05.2018
Не війною єдиною, вирішили активісти з прифронтової Попасної, і взялися обладнати ігровий майданчик для дітей з інвалідністю. Таких у місті за офіційними даними 40. Ще 80 малюків нині проходять комісію щодо встановлення ступеню інвалідності.

В Україні в рамках проекту TWINNING стало можливе виявлення відхилень у розвитку дитини за допомогою онлайн скринінгу...

08.05.2018
Вже рік, як Мінсоцполітики реалізує проект Twinning „Підтримка органів влади України в розробці законодавчих та адміністративних засад для запровадження системи раннього втручання та реабілітації дітей з інвалідністю і дітей, які мають ризик отримати інвалідність”.

Для системи БПД виготовили буклети шрифтом Брайля

08.05.2018
Люди з вадами зору в усіх регіонах України отримають інформацію про систему безоплатної правової допомоги, викладену шрифтом Брайля. Таку можливість система БПД отримала завдяки спільному українсько-канадському проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні» та співпраці з редакцією Українського товариства сліпих «Заклик». Про це розповів директор Координаційного центру з надання правової допомоги (КЦ) Олексій Бонюк напередодні Міжнародного дня боротьби за права людей з інвалідністю....

Громадські активісти сприяють захисту прав та створенню комфортного середовища для людей з інвалідністю...

08.05.2018
Протягом квітня експерти ГО «Правозахисний рух Донбасу» провели в містах Бахмут, Дружківка та Слов’янськ 3 воркшопи за темою “Захист прав та створення комфортного середовища для людей з інвалідністю”.

Плата за байдужість: чи карають підприємства, які відмовляються брати на роботу людей з інвалідністю...

08.05.2018
Майже 80% українців з інвалідністю — працездатного віку. Однак працевлаштована приблизно третина з них, пише газета “Експрес”.