Новини

Москаленко назначили главой новосозданной Федерации большого тенниса на колясках...

03.07.2017
В Николаеве презентовали Федерацию большого тенниса на колясках Украины. Во время церемонии председателя Николаевского областного совета Викторию Москаленко официально представили в качестве почетного президента федерации.

У Луцьку для людей з інвалідністю відкрили новий тренажерний зал (ФОТО)

03.07.2017
Новий тренажерний зал став вдвічі більшим за попередній та наповнився новим спортінвентарем. Усім цим можуть безплатно користуватися люди з особливими потребами.

При центрі реабілітації дітей-інвалідів хочуть створити хостел

27.06.2017
Тернопільський обласний центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів, який не так давно почав приймати хворих діток, за короткий час став показувати хороші результати. Але далеко не всі в ньому можуть займатися, адже дітям та їхнім батькам доводиться їздити з районів до Тернополя, а це виснажливо як для малечі, такі батьки «влітають» у копійчину. Тому останні звернулися до керівництва області, щоб при центрі створити так званий хостел.

Праця інвалідів не може бути поза увагою

27.06.2017
Головними державними інспекторами відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів управління Держпраці у Миколаївській області проведена зустріч з колективом Українського товариства сліпих (УТОС) щодо трудових прав працівників – інвалідів та додержання гарантій оплати праці таким працівникам.

Недосяжні аптеки, нестача транспорту та життя у 4-х стінах: реалії для візочників

27.06.2017
Хмельницький. Підбори змінили на колеса. Провести бодай один день у візку та відчути на собі, як бути людиною з обмеженими можливостями свого часу наважилися телеведуча Соломія Вітвіцька та письменниця Ірена Карпа. Жінки проїхалися вулицями Києва, відвідали станцію метро, книгарню та аптеку, долаючи на своєму шляху високі поребрики та вбивчі пандуси.

У столиці розроблять цільову програму “Київ без бар’єрів”

26.06.2017
22 червня на пленарному засіданні Київської міської ради депутати прийняли рішення розробити Міську цільову програму “Київ без бар’єрів”.

«Карпатський трамвай» запропонував мандрівки для інвалідів-візочників

26.06.2017
23.06.2017 — У селищі Вигода Івано-Франківської області «Карпатський трамвай» уперше повіз у подорож людей на інвалідних візках. Це стало можливим завдяки поповненню рухомого складу вузькоколійки.

Мінсоцполітики розпочало проведення низки робочих зустрічей з експертами першої місії проекту Twinning...

26.06.2017
14 червня 2017 року під головуванням партнера постійного Радника Проекту Twinning ,,Підтримка органів влади України в розробці законодавчих та адміністративних засад для запровадження системи раннього втручання та реабілітації дітей з інвалідністю і дітей, які мають ризик отримати інвалідність” (далі – Проект Twinning) Маргарити Кропівницької, спільно з представниками Мінсоцполітики проведено робочу зустріч з експертами Першої місії Проекту Twinning.

Раїса Панасюк: Доступність – значима та необхідна частина всіх успішних реформ

26.06.2017
21 червня 2017 р. на засіданні Кабінету Міністрів України Урядовою уповноваженою з прав осіб з інвалідністю були підняті питання інформаційної доступності для осіб з інвалідністю, що гарантована статтею 9 Конвенції ООН про права осіб з інвалідністю.

Світ, який ніколи не буде колишнім

26.06.2017
Порятунок твоєї особливої дитини, її соціалізація, її перший крок, перший звук, перша усмішка — результат нескінченної роботи батьків. Якщо, звісно, батьки готові працювати, пише «ZN.UA».