Новини

Україна має забезпечити доступність виборчого процесу для людей з інвалідністю

19.06.2017
Україна має забезпечити дотримання існуючих законів та підходів щодо гарантування прав людей з інвалідністю. Такого висновку дійшли учасники всеукраїнської конференції «РівноДоступність: посилення та гарантії прав людини», яка пройшла 12-13 червня 2017 року у м. Києві. Захід був організований Національною Асамблеєю людей з інвалідністю України спільно з Міжнародною фундацією виборчих систем (IFES) за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), Міністерства міжнародних справ Канади та Посольства Великої Британії в Україні. Серед основних спікерів на конференції були Лев Парцхаладзе, Заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКХ України, Валерій Сушкевич, Уповноважений Президента України з прав людей з інвалідністю, Андрій Магера, Заступник Голови Центральної виборчої комісії, Деніел Райан, Директор відділу сприяння розвитку демократії та врядування USAID, Карім Моркос, Директор відділу технічного співробітництва Посольства Канади в Україні, Пітер...

Раїса Панасюк: «Хочу, щоб ми бачили особистість у кожній людині»

19.06.2017
Нещодавно Прем’єр-міністр Володимир Гройсман призначив на посаду урядового уповноваженого з прав людей з інвалідністю Раїсу Панасюк, людину, яка з дитинства перебуває на візку, але навчилася долати життєві труднощі. Очолюючи Вінницький міський реабілітаційний центр молоді з фізичними обмеженнями «Гармонія», вона активно долучилася до розроблення проектів з інклюзивної освіти в місті й адаптації міського простору до потреб маломобільних груп населення. Вона ще й згуртувала навколо себе однодумців, щоб підтримати тих, кому необхідна допомога. Раїса Панасюк розповіла «Урядовому кур’єру» про те, як вона планує працювати у царині захисту прав людей з інвалідністю на посаді урядового уповноваженого....

Проекти для людей з особливими потребами обговорили на зустрічі в Ужгородській міській раді...

19.06.2017
Заступник міського голови Ужгорода Ігор Фартушок 15 червня зустрівся з директором Закарпатського регіонального центру соціально-трудової реабілітації та професійної орієнтації «Вибір» Василиною Марко, представниками центру та волонтером Корпусу миру зі США Роландом Лавалі, який допомагає в роботі з людьми із особливими потребами.

В Олександрії відбувся ярмарок вакансій для громадян з інвалідністю

19.06.2017
В Олександрійському міськрайонному центрі зайнятості відбувся ярмарок вакансій для громадян з інвалідністю. Присутні роботодавці, які створили робочі місця для працевлаштування інвалідів, розповіли про умови та оплату праці, вимоги до претендентів на вакансії.

В Шостці розпочинає роботу «соціальне таксі»

19.06.2017
За ініціативи міського голови Миколи Ноги та підтримки депутатського корпусу міської ради у нашому місті розпочинає роботу «соціальне таксі».

На Волині вперше провели табір фізкультурно-спортивної реабілітації інвалідів

19.06.2017
Волинському регіональному центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» вдалося вперше провести обласний табір фізкультурно-спортивної реабілітації інвалідів.

Запрошуємо на навчання в Житомирському вищому професійному училищі-інтернаті!

19.06.2017
Наш навчальний заклад за 46 років існування випустив понад 9 тисяч кваліфікованих робітників із числа осіб з фізичними обмеженнями. Випускники училища працюють у сфері побутового обслуговування, на підприємствах в організаціях та займаються індивідуальною трудовою діяльністю.

У Львові засудили лікарку, що за чотири тисячі видавала довідки про інвалідність

16.06.2017
У Львові суд оштрафував на 25 тисяч гривень лікаря за вимагання хабара. Про це йдеться у вироку Шевченківського районного суду Львова від 29 травня, передає кореспондент Львівського порталу.

Вінничанка, яка має важку форму ДЦП, створює прикраси на обкладинці журналу

16.06.2017
…Розкішна студія, професійний фотограф. Знімальний процес у розпалі. Здається, на перший погляд, звичайна атмосфера.

Как это — растить ребенка с аутизмом: истории запорожских мам

16.06.2017
“Встретимся на площадке. Максим будет на горке, а Вика обязательно на качеле”, — сказала Наталья накануне интервью. У нее и ее подруги Леси родились дети с аутизмом. 061 пообщался с двумя запорожскими мамами и узнал, как меняется жизнь родителей после того, как они услышат такой диагноз ребенка.