Новини

2 квітня — Всесвітній День розповсюдження знань про аутизм

02.04.2018
Попереджений, – в більшості випадків означає – озброєний. Взявши інформацію на озброєння ми здатні протистояти безлічі негативних явищ. Здатність перебудувати себе з урахуванням нових факторів завжди допомагало людям виходити навіть з найскладніших ситуацій.

Глава держави підписав Указ «Про створення умов для подальшого розвитку паралімпійського і дефлімпійського руху в Україні»...

02.04.2018
Під час зустрічі зі спортсменами української команди – учасниками XII Зимових Паралімпійських ігор 2018 Президент Петро Порошенко підписав Указ «Про створення умов для подальшого розвитку паралімпійського і дефлімпійського руху в Україні».

“Ваші медалі – це крила, що несуть нас вгору”: Президент відзначив українських паралімпійців...

02.04.2018
Понад 13 тисяч українських армійців поранені за час збройної агресії Росії на Донбасі. Такі дані оприлюднив Президент Петро Порошенко під час урочистих зборів Паралімпійської збірної. Глава держави наголосив – саме успіхи паралімпійців є важливими для бійців, які потребують реабілітації, зокрема, – і психологічної.

Марина Порошенко обговорила з Ніком Вуйчичем реформу інклюзивної освіти в Україні...

02.04.2018
Дружина Президента України Марина Порошенко провела зустріч із всесвітньовідомим мотиваційним спікером Ніком Вуйчичем, який перебував з візитом в Україні.

Чому ветерани АТО не можуть отримати посвідчення інваліда, а чиновники ним спекулюють...

02.04.2018
Тема заробітків на статусі інваліда для України не нова. Приміром, в Полтавському регіоні ледь не через одного місцеві чиновники мають так звану “групу” і не гребують користуватися усіма можливими преференціями. Але ж не всім так щастить, інформує Телеканал новин «24».

Прес-реліз: Позбутися слова «інвалід» та витрачати від 60% коштів на створення робочих місць для людей з інвалідністю...

02.04.2018
Рекомендації експертів за підсумками громадських обговорень покликані покращити умови проживання та працевлаштування людей з особливими потребами

В Запорожье приняли уникальные роды

02.04.2018
Татьяна Грицаенко передвигается с помощью инвалидной коляски. У женщины так называемая «хрустальная болезнь» — повышенная ломкость костей из-за дефицита обмена минералов в организме. Несмотря на это, недавно она стала мамой: с помощью кесарева сечения родила дочку.

У ДОАС проведено круглий стіл «Полегшення доступу до правосуддя людей з інвалідністю в Донецькій області – план спільних дій для судової влади та гром...

02.04.2018
Донецький окружний адміністративний суд спільно з громадською організацією «Агенцією демократичного розвитку Донбасу» за підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) організував проведення круглого столу за темою: «Полегшення доступу до правосуддя людей з інвалідністю в Донецькій області – план спільних дій для судової влади та громадськості».

Завдяки своєму винаходу 16-річна львів’янка візьме участь в олімпіаді геніїв у США...

02.04.2018
11-класниця зі Львова Софія Петришин поїде до США, де позмагається на міжнародній олімпіаді геніїв. Школярка представить там свій власний винахід – прилад, який допоможе незрячим людям у їх соціалізації. Завдяки цьому вони зможуть зчитувати інформацію, повідомляє Телеканал новин «24».

Сумщина долучилася до національного проекту Марини Порошенко з розвитку інклюзивної освіти...

02.04.2018
27 березня дружина Президента України здійснила робочий візит на Сумщину. У ході поїздки Марина Порошенко та голова Сумської ОДА Микола Клочко підписали Меморандум про долучення області до національного проекту Благодійного Фонду Порошенка «Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації», який реалізується у співпраці з Міністерством освіти і науки.