Новини

В Олександрії відбувся ярмарок вакансій для громадян з інвалідністю

19.06.2017
В Олександрійському міськрайонному центрі зайнятості відбувся ярмарок вакансій для громадян з інвалідністю. Присутні роботодавці, які створили робочі місця для працевлаштування інвалідів, розповіли про умови та оплату праці, вимоги до претендентів на вакансії.

В Шостці розпочинає роботу «соціальне таксі»

19.06.2017
За ініціативи міського голови Миколи Ноги та підтримки депутатського корпусу міської ради у нашому місті розпочинає роботу «соціальне таксі».

На Волині вперше провели табір фізкультурно-спортивної реабілітації інвалідів

19.06.2017
Волинському регіональному центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» вдалося вперше провести обласний табір фізкультурно-спортивної реабілітації інвалідів.

Запрошуємо на навчання в Житомирському вищому професійному училищі-інтернаті!

19.06.2017
Наш навчальний заклад за 46 років існування випустив понад 9 тисяч кваліфікованих робітників із числа осіб з фізичними обмеженнями. Випускники училища працюють у сфері побутового обслуговування, на підприємствах в організаціях та займаються індивідуальною трудовою діяльністю.

У Львові засудили лікарку, що за чотири тисячі видавала довідки про інвалідність

16.06.2017
У Львові суд оштрафував на 25 тисяч гривень лікаря за вимагання хабара. Про це йдеться у вироку Шевченківського районного суду Львова від 29 травня, передає кореспондент Львівського порталу.

Вінничанка, яка має важку форму ДЦП, створює прикраси на обкладинці журналу

16.06.2017
…Розкішна студія, професійний фотограф. Знімальний процес у розпалі. Здається, на перший погляд, звичайна атмосфера.

Как это — растить ребенка с аутизмом: истории запорожских мам

16.06.2017
“Встретимся на площадке. Максим будет на горке, а Вика обязательно на качеле”, — сказала Наталья накануне интервью. У нее и ее подруги Леси родились дети с аутизмом. 061 пообщался с двумя запорожскими мамами и узнал, как меняется жизнь родителей после того, как они услышат такой диагноз ребенка.

Як двоє закарпатців поїхали на заробітки на інвалідних візках

16.06.2017
Сьогодні часто кажуть: коли б не нестатки… Або: коли б батьки нам допомогли! Мої знайомі Василь і Олена так не говорять. Обоє вони – без ніг. Їздять тільки на інвалідних візках. Але скільки в них життя! У Олени в батьків однокімнатна квартира. Вдома є ще сестра. У Василя батьки – пияки. Вони вже набридли всьому селу. І от Василь та Оленка побралися. Люди казали: так, одному страшно, та хочу будуть одне до одного говорити.

Депутат Ніна Павлюк: «Ми з колегами побачили зміни, які місто робить в плані доступності, але ще є над чим працювати»...

16.06.2017
Маріуполь. Депутат з представниками ТТУ, а також людьми з інвалідністю, що пересуваються на колясках, провели моніторинг місць доступності громадського транспорту.

Очікуємо на світовий рекорд броварчанина Олега Іваненка

16.06.2017
27-28 червня броварчанином, Олегом Іваненком, буде встановлений світовий рекорд Guinness World Records з триатлону – людина Ironmen на візку.