Новини

Черкаських водіїв вчили не паркуватися на місцях для людей з інвалідністю

12.01.2018
Протягом грудня минулого року у Черкасах тривав Місячник забезпечення прав осіб з інвалідністю на паркування, зупинку, стоянку транспортних засобів на місцях, призначених для осіб з інвалідністю. Його мета – здійснення заходів із контролю за дотриманням водіями та посадовими особами законодавства в зазначеній сфері, пишуть на сторінці у «Фейсбуці» Патрульної поліції Черкаської області, інформує «Вичерпно»....

Український екзоскелет переміг у конкурсі та отримає до $500,000 інвестицій

27.12.2017
Український стартап UniExo переміг у міжнародному конкурсі інновацій та роботехніки Robot Launch 2017.

Учасники АТО продемонстрували одеситам «Силу нації»

27.12.2017
В Одесі пройшов черговий етап показових змагань інвалідів-ветеранів АТО «Сила нації». Учасники змагань — 22 воїни з різних регіонів України, які отримали важкі поранення на сході країни продемонстрували присутнім силу волі та невпинне прагнення до повноцінного життя навіть після важкого каліцтва, яке вони отримали в боях за Батьківщину.

Правова абетка: оформлення документів для незрячих людей

27.12.2017
26.12.2017 — Незрячі люди нездатні побачити, які документи вони підписують. Цим користуються шахраї. Як же запобігти обману та зберегти правосуб’єктність таких людей? Про це слухайте на Громадському радіо. 66 випуск подкасту Олега Шинкаренка та Олени Сапожнікової «Правова абетка» виходить за підтримки мережі громадських приймалень та Центру стратегічних справ Української Гельсінської спілки з прав людини. І сьогодні із координатором Гельсінської Спілки Богданом Мойсою ми будемо розмовляти про проблеми із власноручним заповненням документів та забезпеченням прав осіб, які внаслідок порушень здоров’я не можуть самостійно ці документи заповнювати, маються на увазі особи з порушенням зору, із фізичними порушеннями та інші подібні на них....

Учні НВК ім. В.Г. Короленка, в якому навчаються діти з порушеннями зору, отримали подарунки...

27.12.2017
З благословення Митрополита Харківського і Богодухівського Онуфрія, 20 грудня в актовій залі, де колись знаходився храм, відбулось освячення та молитовне вшанування тактильного образу Озерянської ікони Божої матері.

Трудові майстерні Європи

27.12.2017
Задля забезпечення людей з інвалідністю робочими місцями, в Європі широко використовується практика трудових майстерень. Такі заклади існують практично у кожній країні Євросоюзу, що забезпечує європейцям з інвалідністю максимально підходящі для них умови праці. Досвід функціонування трудових майстерень у деяких країнах розглянемо детальніше.

Як дбають про право людей з інвалідністю на працю в Ірландії

27.12.2017
ГПО «Права людини» продовжує вивчати підхід європейських країн до вирішення проблеми працевлаштування людей з інвалідністю. Ми розповімо вам про те, як люди з інвалідністю знаходять роботу в Ірландії і які гарантії надає їм держава.

Працевлаштування людей з інвалідністю в Литві: європейський досвід

27.12.2017
ГПО «Права людини» продовжує розглядати досвід європейських країн у працевлаштуванні людей з інвалідністю. Сьогодні мова йтиме про литовську модель зайнятості таких громадян. Досить цікава система виплати допомоги за інвалідністю склалася в Литві – втрату працездатності тут оцінюють у відсотковому відношенні. Розраховувати на отримання виплат можуть тільки люди, які втратили працездатність не менше ніж на 45 відсотків. Всі вони отримують базову пенсію в розмірі 115 євро, а розмір решти доплати залежить від трудового стажу. Держава пропонує таким людям вигідні знижки на використання громадського транспорту, додаткові відпускні тижні, зниження податків і спеціальні субсидії на житло....

Тести ЗНО друкуватимуть шрифтом Брайля

27.12.2017
Особи з порушеннями зору мають можливість у 2018 році пройти ЗНО з використанням завдань, надрукованих шрифтом Брайля.

Падіння з даху поділило життя на «до» і «після»

14.12.2017
З ним хочеться спілкуватися. Не жаліти, не плакати над його долею. Бо 46-річний Юрій Сидоренко з Мени не просто симпатичний і впевнений у собі чоловік, а ще й цікавий співрозмовник з широким кругозором і мудрими оцінками дійсності.