Новини

Чернівецький обласний центр зайнятості запроваджує онлайн консультування «Запитай у PROFI» для осіб з інвалідністю...

02.03.2021
Чернівецький обласний центр зайнятості запроваджує онлайн консультування «Запитай у PROFI» для осіб з інвалідністю.

Вперше в Маріуполі інклюзивно-ресурсний центр впроваджує програму раннього втручання...

02.03.2021
В інклюзивно-ресурсному центрі Лівобережного району після завершення ремонту розшириться спектр соціальних послуг для дітей з особливими освітніми потребами. Як розповіла PR.UA директор центру Лівобережного району Марина Каплина, серед принципово нових напрямків – послуги раннього втручання.

НОК вітає та підтримує впровадження політики інклюзії в Україні

02.03.2021
26 лютого відбулася пресконференція на тему: «Спеціальна олімпіада України — інклюзія та здоров’я людей з інвалідністю в умовах пандемії». Захід організовано з метою привернення уваги громадськості до руху Спеціальної олімпіади в Україні, нагадати суспільству про те, що люди з інвалідністю внаслідок інтелектуальних відхилень заслуговують на увагу та підтримку, особливо, під час карантину, викликаного COVID-19.

Комісаренко: спеціальна Олімпіада має з‘явитися в законі про фізичну культуру

02.03.2021
Сергій Комісаренко отримав спеціальну нагороду фонду Голісано на прес-конференції щодо спеціальної Олімпіади в Укрінформ.

Реабілітація дітей з інвалідністю пріоритетний напрям роботи Мінсоцполітики

02.03.2021
У 2021 році на реабілітацію дітей з інвалідністю у державному бюджеті передбачено 130 млн грн. Це забезпечить отримання необхідних реабілітаційних послуг 7 тис. дітей з інвалідністю.

Проект Громадського руху «Соціальна єдність» щодо забезпечення безбар’єрного середовища для нечуючих високо оцінили в ООН...

19.02.2021
В Управлінні Верховного комісара ООН з прав людини відзначили успішний досвід громадської організації і закликали українську владу впроваджувати його повсюдно. Управління Верховного комісара ООН з прав людини за підсумками роботи Моніторингової місії ООН опублікувала звіт, в якому дана оцінка впливу пандемії COVID-19 на людей з інвалідністю.

Володимир Зеленський підписав закон про збільшення допомоги на дітей з тяжкими хворобами, яким не встановлено інвалідність...

19.02.2021
Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення зміни до статті 187 Закону України «Про державну допомогу сім’ям з дітьми» щодо підвищення розміру допомоги на дітей із тяжкими хворобами, яким не встановлено інвалідність» № 1176-ІХ, ухвалений Верховною Радою 2 лютого 2021 року.

Мотиваційне відео: Я можу і Ти можеш / Повір у СЕБЕ. Олександр Сухан

19.02.2021
Інвалідність – це не перешкода. Головний герой нашого відео Олександр Сухан сам мріє і всіх заохочує мріяти. Приклад його життя є натхненням діяти і творити, адже після травми він здолав всі життєві перепони і зміг стати майстром спорту, покорити гору Говерлу, а ще поставити рекорд, який занесений у книгу рекордів Гінеса і це ще не все, далі буде…

Надія Нестеренко: «Доля звела мене з людьми, які безкорисливо пропонували допомогу»...

19.02.2021
Сьогоднішньою героїнею проєкту «Сила жінки» є мама трьох хлопчиків – Надія Нестеренко. Наймолодший Іванко має важку форму ДЦП, тому можна лише уявити, з якими труднощами зіштовхується жінка

“Це робоче місце я собі сама заслужила”: як на Прикарпатті працевлаштуватися людям з інвалідністю (ФОТО, ВІДЕО)...

19.02.2021
За даними обласного центру зайнятості, минулого року на Прикарпатті 420 людей з інвалідністю отримали роботу. Загалом до служби звернулися 1 700 людей. Суспільне Карпати дізнавалося, як людям з інвалідністю знайти роботу, та на які труднощі вони натрапляють при працевлаштуванні.