Новини

В Одессе доработали проект пляжа для людей с инвалидностью на 11-й станции Большого Фонтана...

10.07.2018
В Одесской мэрии состоялось рабочее совещание, на котором доработали техническое задание к проекту пляжа для людей с инвалидностью на 11-й станции Большого Фонтана. Об этом на своей страничке в Facebook сообщила Лилия Леонидова – член постоянной комиссии по вопросам социальной политики и труда Одесского горсовета.

Книгу львівського письменника надрукують шрифтом Брайля та озвучать

10.07.2018
Книгу львівського письменника Юрія Винничука “Історія одного поросятка” надрукують шрифтом Брайля й озвучать.

Президент підписав Указ щодо відродження Чорнобильської зони та посилення соціального захисту ліквідаторів аварії на ЧАЕС...

10.07.2018
Президент Петро Порошенко підписав Указ «Про додаткові заходи з відродження територій, що зазнали радіоактивного забруднення внаслідок Чорнобильської катастрофи, із соціального захисту постраждалих осіб, безпечного поводження з радіоактивними відходами».

Подорож на інвалідному візку: як киянин об’їхав весь світ

10.07.2018
Микола Подрезан побував в 26 країнах, щоб надихнути своїм прикладом інших людей, пише “Сегодня”

Як правильно казати: людина з інвалідністю, особливими потребами чи інвалід (ВІДЕО)...

06.07.2018
Близько 60 тисяч людей з інвалідністю мешкає на Тернопільщині, з них близько 8 тисяч – у Тернополі. Їх можуть називати по різному – інвалід, чи, наприклад, людина з особливими потребами. Яка термінологія правильна і як коректно ставитися до людей з інвалідністю, аби вони не відчували себе зневаженими, чи навпаки – через надмірну жалість – приниженими?

Інклюзія – не ілюзія: як Івано–Франківськ стає доступним містом

06.07.2018
Відсутність пандусів, тактильної плитки, звукового сигналу світлофорів, підписів та табличок, тротуари не занижені у місцях переходу дороги – речі, які стають справжньою проблемою для людей з інвалідністю. А таких, за підрахунками Всесвітньої організації охорони здоров`я, близько 15%. Отже, для кожної 6 людини прогулянка не інклюзивним містом перетворюється в подолання траси з перешкодами.

У Підкамені відбудеться «Літня школа української жестової мови та культури глухих»...

06.07.2018
Підкамінь збирає друзів Українсько-канадського альянсу глухих та слабочуючих Український католицький університет, Українсько-канадський альянс для глухих та слабкочуючих та Центр сприяння освіті інвалідів слуху висловлюють глибоку вдячність Богдану Михайловичу Українцю, директору Підкамінського навчально-реабілітаційного центру І-ІІІ ступенів з поглибленою професійною підготовкою Бродівського району Львівської області за згоду прийняти 28-ий щорічний літній навчально-рекреаційний табір «Літня школа української жестової мови та культури глухих» для глухих дітей, їх батьків, педагогів та глухих дітей-сиріт із різних регіонів України з восьмого до чотирнадцятого липня 2018р....

Рада підтримала закон про допомогу дітям з важкими захворюваннями, яких не визнано інвалідами...

06.07.2018
Верховна Рада підтримала надання державної допомоги дітям з низкою захворювань, невизнаних дітьми з інвалідністю, однак які потребують ретельної опіки. За відповідний законопроект №8294 про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення соціального захисту осіб, які доглядають за хворими дітьми, у другому читанні та в цілому підтримали 275 народних депутата на пленарному засіданні у вівторок.

Марафон морпіхів: українські поранені воїни втретє поїдуть до Штатів

06.07.2018
Десятеро українських воїнів, поранених в ході бойових дій на сході України, 28 жовтня 2018 року візьмуть участь у 43-му Марафоні Морської піхоти США в американській столиці.

З 1 вересня пішохідні зони будуть обов’язково проектуватися із врахуванням потреб людей з інвалідністю, — Парцхаладзе...

06.07.2018
Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України оновлює державні будівельні норми, зокрема, вводить обов’язкове проектування пішохідних зон на вулицях і дорогах із врахуванням потреб людей з інвалідністю та інших маломобільних груп населення. Відповідна норма міститься у новому ДБН В.2.3-5:2018 «Вулиці і дороги населених пунктів», який вступає в силу з 1 вересня 2018 року.