Новини

Переселенцы с инвалидностью I группы не будут проходить физическую идентификацию

22.07.2018
Переселенцам с инвалидностью I группы и другим лицам, которые по заключению врачебно-консультационной комиссии не способны к самообслуживанию и нуждаются в постоянной сторонней помощи, Правительство продолжает упрощать порядок получения соцвыплат. Если ранее было установлено, что такие категории граждан могли по письменному заявлению получать соцвыплаты через Укрпочту с доставкой на дом, то сейчас также отменена обязательная процедура их физической идентификации в учреждениях Ощадбанка.

Валентин Краснопьоров: МСЕКи – це залишки радянських корумпованих контор

22.07.2018
Програма Українського радіо “Коло доброчесності” присвячена проблемам, з якими нині найчастіше стикаються особи з інвалідністю. У ній беруть участь: юрист Національної асамблеї людей з інвалідністю Олег Полозюк, експерт Реанімаційного пакету реформ Роман Ланський та координатор руху “Сильні громади” Валентин Краснопьоров.

Юлія Батенкова-Бауман: «Попросила у Бога щось цінніше, ніж олімпійське золото, і народила донечку Злату»...

22.07.2018
Тендітна молода жінка з величезною силою волі, невтомним бажанням рухатися вперед, долаючи перешкоди будь-якою ціною, – Юлія Батенкова-Бауман. Сьогодні нею пишається вся Україна, а знає цілий світ. Дівчина, яка у сім років залишилася сиротою, втративши у страшній автокатастрофі маму, братика та руку, здобула перемогу на останніх Паралімпійських іграх у Пхеньчхоні. Золото Юля присвятила своїй донечці Златі.

Інклюзія в дії

22.07.2018
З нового навчального року на Львівщині запрацюють інклюзивно-ресурсні центри. Це заклади, де можна буде провести комплексну оцінку дитини і в яких надаватимуть реабілітаційні та корекційні послуги для дітей, що перебувають на інклюзивному навчанні.

В Дружковке утвердили программу по улучшению условий для людей с инвалидностью

22.07.2018
На сессии городского совета утвердили программу, направленную на помощь людям с инвалидностью в реализации их социальных потребностей, сообщает “Дружковка на Ладонях +”.

Житомирян запрошують долучитися до діяльності клубу «FREEDOM»

22.07.2018
В рамках фінансованого Європейським союзом проекту «Зміцнення міжнародних контактів між організаціями осіб з інвалідністю України та Білорусі для спільних рішень у сфері інтеграції людей з інвалідністю в спорт та туризмі», що реалізує ГО «Житомирський обласний фонд соціального захисту інвалідів» в Житомирі, проводить свою діяльність клуб «FREEDOM».

Расмус Ісакссон: «Після #MeToo шведи дізналися, що люди з інвалідністю теж стають мішенню насильства»...

19.07.2018
Правозахисник про боротьбу з ізольованістю та упередженим ставленням Люди з інвалідністю повинні мати однакові з усіма права на охорону здоров’я, у тому числі сексуального, впевнений шведський правозахисник Расмус Ісакссон. Вже не один рік він очолює громадську організацію «DHR» («Інвалідність. Людяність. Права»), яка майже століття намагається покращити права людей з інвалідністю та зробити навколишній простір більш доступним для них. Нещодавно Расмус Ісакссон приїхав до України, аби взяти участь в інклюзивній дискусії «Щастя б...

Українські протезисти освоюють новітні технології із виготовлення високоякісних спортивних протезів для учасників АТО на семінарах за підтримки НАТО...

19.07.2018
У рамках Трастового Фонду НАТО з медичної реабілітації в Україні з 9 по 13 липня 2018 року, в Українському науково-дослідного інституті протезування, протезобудування та відновлення працездатності відбувся третій освітній семінар зі спортивного протезування.

Насколько Мариуполь доступен для слабовидящих: социальный эксперимент (ФОТО)

19.07.2018
В Мариуполе люди с плохим зрением часто с большим трудом могут воспользоваться магазинами, государственными учреждениями и объектами культуры, передает MRPL.CITY.

У Харкові відбулася презентація дитячої Біблії шрифтом Брайля

19.07.2018
17 липня у м. Харкові відбулася презентація Біблії для дітей, яка написана шрифтом Брайля. Дане видання приурочене вшануванню року Біблії в Україні та присвячене особі Блаженної пам’яті Патріарха Любомира (Гузара), який на схилку літ також боровся із недугою, пов’язаною із втратою зору. Книга є спільним проектом УГКЦ та волонтерського руху “Заплющ очі. Дивись серцем” в особі Ростислава Комаренка. Презентації видання відбуваються у різних містах України, зокрема, у Рівному, Києві, Одесі, Житомирі, Івано-Франківську та інших обласних центрах....