Новини

Як двоє закарпатців поїхали на заробітки на інвалідних візках

16.06.2017
Сьогодні часто кажуть: коли б не нестатки… Або: коли б батьки нам допомогли! Мої знайомі Василь і Олена так не говорять. Обоє вони – без ніг. Їздять тільки на інвалідних візках. Але скільки в них життя! У Олени в батьків однокімнатна квартира. Вдома є ще сестра. У Василя батьки – пияки. Вони вже набридли всьому селу. І от Василь та Оленка побралися. Люди казали: так, одному страшно, та хочу будуть одне до одного говорити.

Депутат Ніна Павлюк: «Ми з колегами побачили зміни, які місто робить в плані доступності, але ще є над чим працювати»...

16.06.2017
Маріуполь. Депутат з представниками ТТУ, а також людьми з інвалідністю, що пересуваються на колясках, провели моніторинг місць доступності громадського транспорту.

Очікуємо на світовий рекорд броварчанина Олега Іваненка

16.06.2017
27-28 червня броварчанином, Олегом Іваненком, буде встановлений світовий рекорд Guinness World Records з триатлону – людина Ironmen на візку.

«Добрые друзья»: запорожец с инвалидностью выпустил первую книгу детских рассказов...

16.06.2017
В Запорожье общественный активист, спортсмен и просто человек с большим сердцем Алексей Чабанов выпустил свою первую книгу детских рассказов под названием «Добрые друзья». 37-летний мужчина передвигается с помощью инвалидной коляски после аварии, которая произошла в 2005 году, но не теряет веру в себя, а пытается научить хорошим поступкам подрастающее поколение. Журналисты РепортерUA встретились с Алексеем и разузнали, что сподвигло его на написание книги.

“Батьки – це найкращі лобісти раннього втручання” – фахівець із соціальної роботи Великої Британії, котра сподівається, що одного дня в Україні не буд...

14.06.2017
Кожні батьки сподіваються, що у них народиться здоровий малюк. Проте що робити, коли народжується дитина з особливими потребами? Для того, щоб батьки не почувалися розгубленими і самотніми, вони мають відчути підтримку і впевненість у тому, що їхня дитина матиме усі необхідні умови для розвитку. І те, що справді потрібно такій родині – це турботливий професійний сервіс.

На Луганщині створюються умови для безперешкодного доступу осіб з інвалідністю

14.06.2017
Заступник голови облдержадміністрації Вадим Данієлян провів засідання обласного комітету доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури. Участь у заході взяли представники структурних підрозділів ОДА, Лисичанської міської ради, Попаснянської райдержадміністрації та голова Луганської обласної організації інвалідів Всеукраїнської організації інвалідів «Союз організацій інвалідів України» Наталія Гордєєва.

Маріупольці з інвалідністю відкрили пляжний сезон

14.06.2017
11 червня в Маріуполі відбулося відкриття пляжного сезону для жителів з інвалідністю.

Всеукраїнська спартакіада «Сила духу» — масштабний соціальний проект

14.06.2017
П’ята, ювілейна Спартакіада серед інвалідів праці, підопічних Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України, привела до перемоги команду Дніпропетровської області. Для них це другий рік тріумфу. Радість від перемоги спортсмени-любителі розділили зі срібними і бронзовими призерами — командами Донецької та Тернопільської областей, пише Gazeta.ua.

Педагоги СЗШ №281 взяли участь у «круглому столі» на тему: «Право на працю у контексті конвенції ООН про права осіб з інвалідністю»...

14.06.2017
Київ. 09-10 червня 2017 року Всеукраїнською громадською організацією інвалідів «Інститут реабілітації та соціальних технологій», Київським інститутом інтелектуальної власності та права, Івано-Франківським юридичним інститутом Національного університету «Одеська юридична академія», Центром проблем імплементації європейського соціального права Київського національного університету імені Тараса Шевченка було проведено всеукраїнський (національний) «круглий стіл» на тему: «Право на працю у контексті конвенції ООН про права осіб з інвалідністю»....