Новини

На Івано-Франківщині обговорили проблемні питання дотримання трудових прав осіб з інвалідністю...

23.08.2021
Регіональний представник Уповноваженого ВРУ з прав людини в Івано-Франківській області Людмила Непийвода та регіональний координатор взаємодії з громадськістю Уповноваженого Світлана Дем’янчук провели робочу зустріч з головою Івано-Франківської громадської обласної асоціації осіб з інвалідністю ГО «Всеукраїнська організація Союз осіб з інвалідністю України» Ганною Гринів та заступником директора Івано-Франківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Іванною Тичковською. Зустріч відбулася в приміщенні регіональної громадської приймальні Уповноваженого в Івано-Франківській області....

В Донецькій та Луганській областях постійно проводиться моніторинг архітектурної доступності...

23.08.2021
Управлінням регіонального представництва в Донецькій та Луганській областях Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини на виконання плану заходів із реалізації Стратегічних напрямів діяльності Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини на 2021 рік постійно проводиться моніторинг архітектурної доступності відповідно до потреб осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення.

У Краматорську пройшов фінал конкурсу “Краса без обмежень” та “Мужність без обмежень” (ФОТО, ВІДЕО)...

23.08.2021
Фінал конкурсу для дівчат та чоловіків з інвалідністю “Краса без обмежень” та “Мужність без обмежень”, який проводиться у Донецькій області в межах проєкту “Світ без обмежень”, відбувся 18 серпня у Краматорську. Цього року Донецька область приймає учасників та учасниць з одинадцяти областей.

Консультуємо дистанційно: яка соціальна відпустка надається матері, яка виховує дитину з інвалідністю?...

23.08.2021
Роз’яснює головний державний інспектор відділу з питань здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Рівненській області Наталія Вирста.

Результати моніторингу соцмереж щодо додержання прав осіб з інвалідністю в м. Шостка Сумської області...

23.08.2021
Одним із стратегічних напрямів діяльності Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини на 2021 рік є моніторинг стану додержання прав і свобод осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення в частині доступності. В межах парламентського контролю за дотриманням прав і свобод зазначеної категорії осіб, за результатами моніторингу соціальних мереж представником Уповноваженого у північних областях Вікторією Пєховою виявлено інформацію про обмеження прав осіб з інвалідністю в Садовому мікрорайоні м. Шостка Сумської області....

Дитинство без бар’єрів: у маріупольському реабілітаційному центрі створюють нові можливості...

23.08.2021
Психологічна та фізична реабілітація, корекційно-розвиваюча робота, медичний нагляд та розвиток творчих здібностей. Ці послуги будуть доступні в оновленому Центрі комплексної реабілітації дітей з інвалідністю № 2, розташованому у Лівобережному районі. Оцінив нові можливості мер Вадим Бойченко.

Інвалідність не перешкода для роботи (ВІДЕО)

23.08.2021
Інвалідність — не перешкода для роботи. У цьому переконана франківка Іванка Вінтоняк. Дівчина дистанційно працює журналісткою у дитячому журналі. А щоби мотивувати інших людей з інвалідністю — створила соціальний проєкт «Ніколи не здавайся». Про дистанційне навчання та пошуки роботи Іванка розповіла нашим журналістам.

Глава держави підписав закон щодо посилення соціальних гарантій для людей з інвалідністю...

04.08.2021
Президент Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до деяких законів України щодо підвищення соціальних гарантій для осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю» № 1664-ІХ, який Верховна Рада ухвалила 15 липня поточного року. Цей документ посилює соціальний захист людей з інвалідністю.

Як розповідати про людей з інвалідністю — менторкою стала журналістка UA: БУКОВИНА...

04.08.2021
У суботу, 31 липня, діджитал-фахівчиня Суспільного мовника Буковини Оксана Чміль у ролі менторки долучилася до тренінгу «Як розповідати представникам ЗМІ про людей з інвалідністю». Тренінг відбувся у Чернівцях, його організатором стала ГО «Чернівецьке об’єднання ЗАХИСТ» за підтримки IM Swedish Development Partner....

Життя на дотик: як музикант зі Слов’янська впроваджує інклюзивні практики у власну творчість (ВІДЕО)...

04.08.2021
Едуард Смоляков – музикант та лідер рок-гурту «Смолова галерея». Колектив існує вже 9 років, повідомляє АКМЦ. Усього в гурті чотири музиканти, серед них лише Едуард незрячий. Чоловік радить людям і інвалідністю не чекати на ідеальні умови, а діяти вже зараз та втілювати власні мрії у життя. Як це вдається самому Едуардові, дивіться у відео.