Новини

Рада збільшила штраф за паркування на місцях для інвалідів

23.06.2017
Верховна Рада посилила відповідальність за паркування, зупинку і стоянку транспортних засобів на місцях, призначених для осіб з інвалідністю, повідомляє «Українська правда».

Урядом внесено зміни до механізму забезпечення осіб з інвалідністю автомобілями

23.06.2017
Кабінет Міністрів 21 червня вніс зміни до пункту 41 Порядку забезпечення інвалідів автомобілями. Мінсоцполітики розробило відповідний проект акта на виконання норм Закону України від 06.04.2017 № 2008-VIII ,,Про внесення змін до статті 11-1 Закону України ,,Про гуманітарну допомогу”.

Славянск первым увидел «Единственный круг»

23.06.2017
Вечером 17 июня на Соборной площади прошел первый публичный показ документального фильма «Единственный круг», рассказывающего о жизни украинских инвалидов.

У вересні в польській столиці пройде конкурс Міс Світу на візку

22.06.2017
Наприкінці вересня до Варшави приїдуть найпрекрасніші жінки світу, які переміщаються на інвалідних кріслах.

У Львові на хабарі затримано лікаря Комунального закладу Львівська обласна дитяча клінічна лікарня «ОХМАТДИТ»...

22.06.2017
За процесуального керівництва прокуратури Львівської області слідчими Головного управління Національної поліції у Львівській області за оперативного супроводу Служби безпеки України у Львівській області 21 червня затримано лікаря дитячого ортопед-травматолога Комунального закладу Львівська обласна дитяча клінічна лікарня «ОХМАТДИТ» за вимагання та отримання неправомірної вигоди в сумі 250 доларів США.

При одержанні 400 дол США неправомірної вигоди викрито лікаря Хустської районної лікарні...

22.06.2017
Працівниками слідчого відділу прокуратури Закарпатської області спільно з співробітниками відділу боротьби з корупцією та організованою злочинністю УСБУ в області (ВБКОЗ) викрито при одержанні 400 дол США неправомірної вигоди лікаря Хустської районної лікарні та медико-соціальної експертної комісії (МСЕК) (ч.3 ст. 368 КК України).

У Полтавській області проводитимуть аудит доступності об’єктів громадського та житлового призначення...

22.06.2017
Управління капбудівництва Полтавської ОДА та ГО «Полтавське міське громадське об’єднання осіб з інвалідністю «Віра» уклали меморандум про спільну діяльність.

У США відкрили перший аквапарк для людей з інвалідністю

22.06.2017
У Техасі, США відкрили перший у світі аквапарк для людей з інвалідністю. Парк назвали Morgan’s Inspiration Island (Острів натхнення Моргана), повідомляє «Радіо Максимум» з посиланням на boredpanda.

Питання безбар’єрного середовища для людей з інвалідністю обговорюватимуть в Ужгороді впродовж 3-х днів...

22.06.2017
Учасники із 16 областей приїхали в Ужгород на навчально-практичний семінар для керівників та лідерів регіональних осередків Всеукраїнської організації інвалідів «Союз організацій інвалідів України» (ВОІ СОУІ), членів обласних та міських комітетів доступності, який розпочав роботу у нашому місті.