Новини

У Сумах дбають про права інвалідів

14.12.2017
Виконавчий комітет розглянув питання виконання плану заходів щодо впровадження Державної цільової програми «Національний план дій з реалізації Конвенції про права інвалідів» на період до 2020 року».

У Коломиї хлопців та дівчат з інтелектуальними порушеннями знайомлять у соцмережах...

14.12.2017
Чи мають особливі люди право на любов? Чи можуть дівчата та хлопці з інтелектуальними порушеннями створювати сім’ї, народжувати дітей, виховувати їх, або хоча б знайомитись один з одним та спільно проводити час?

Служба зайнятості — людям з інвалідністю

14.12.2017
Черкащина. З початку 2017 року соціальними послугами служби зайнятості скористалися майже 1950 безробітних осіб з інвалідністю, з них 141 особа – демобілізовані учасники АТО, які отримали інвалідність під час бойових дій. За цей період за сприяння фахівців міських та районних центрів зайнятості працевлаштовані майже 590 осіб, серед них 28 учасників АТО.

У семи видах спорту в Ужгороді змагалися закарпатські паралімпійці

14.12.2017
До міжнародного дня людей з інвалідністю в Ужгороді учасники зі всього Закарпаття – від маленького до найстаршого – змагалися у семи видах спорту. Крім того, підбивали своєрідні підсумки року «Інваспорту» та нагороджували найкращих, інформує Ужінформ.

Інвалідність не стала на заваді: на Кіровоградщині лікар-викладач став практикуючим анестезіологом...

14.12.2017
Конкуренція на ринку праці – це природний процес, який витримати може далеко не кожний. Ще важче це зробити, коли ти – інвалід. На жаль, не завжди наявна робота відповідає можливостям людини з вадами здоров’я або ж її амбіціям та професійним здібностям. Тому вакансій для інвалідів, які б ідеально «пасували» громадянам з обмеженими можливостями, вельми обмежена кількість

Презентація фільму «На дотик»

14.12.2017
У Броварах відбулася презентація фільму «На дотик». 3 грудня 2017 року в малому залі броварського МКЦ «Прометей» відбулася анонсована раніше презентація фільму «На дотик», який присвячений проблемам людей з порушеннями. Він розповідає про життя та спортивний шлях заслуженого майстра спорту України, чотириразового віце-чемпіона світу з паратриатлону Василя Закревського з Броварів, а також про інших людей які з різних причин стали незрячими.

Проблеми людей з інвалідністю: зустріч депутата Іваненка з віце-прем’єром Розенко...

14.12.2017
Після кількатижневої акції протесту під стінами Кабінету міністрів, депутат Київської облради Олег Іваненко таки зустрівся з віце-прем’єром Павлом Розенком. Про результати цієї зустрічі далі у матеріалі ПравдаТУТ.

В Університеті «Україна» обговорили проблеми інклюзивного навчання

14.12.2017
Через брак державної підтримки в українських вишах зменшується кількість студентів з інвалідністю. Про це говорили учасники XVII Міжнародної науково-практичної конференції «Актуальні проблеми навчання та виховання людей в інтегрованому освітньому середовищі у світлі реалізації Конвенції про права осіб з інвалідністю», що відбулася в Університеті «Україна».

Півасистента, або Інклюзія по-українськи

11.12.2017
Коли ми з сином прийшли записуватися до школи, саме пролунав дзвінок на перерву. З найближчої класної кімнати вибігли діти, другокласники. Побачивши мого сина, вони одразу нас обступили і засипали мене запитаннями: «А чому він такий?», «А він зовсім не ходить?», «А його можна вилікувати?», «А цим можна заразитися?»…

Про трудові права осіб з інвалідністю

11.12.2017
У рамках відзначення Всеукраїнського тижня права фахівці Управління Держпраці у Чернівецькій області надають юридичні роз’яснення щодо соціальних та трудових прав працівників.