Новини

Відбулася зустріч мережевої групи фахівців із роботи з уболівальниками з інвалідністю...

19.02.2021
Це вже третя зустріч мережевої групи, яка об’єднує фахівців із роботи з уболівальниками з інвалідністю, що представляють професіональні футбольні клуби або національні асоціації Європи та діляться новими ідеями й найкращими практиками.

В Україні відбудеться спортивний турнір для ветеранів та людей з інвалідністю “Ігри Героїв”...

19.02.2021
Спортивний турнір “Ігри Героїв” проходитиме з 14 по 28 березня 2021 року та залучить близько 300 учасників Спалах пандемії COVID-19 став для українців справжнім викликом та несподіванкою. Життя в самоізоляції, локдаун, невпевненість у завтрашньому дні посилили хвилювання людей, які на додачу до коронавірусу із 2014 року живуть у воюючій країні.

В астронавти вперше в історії набирають людей з інвалідністю

19.02.2021
Європейське космічне агентство оголосило перший за більш ніж 10 років набір нових кандидатів на участь у програмі підготовки астронавтів. Крім того, вперше в історії освоєння космосу організація хоче найняти на роботу астронавтів з інвалідністю, повідомляє УНІАН.

Гаряча лінія для консультації людей з інвалідністю

19.02.2021
Міністерство соціальної політики України повідомило на своєму сайті про роботу «гарячої лінії» для консультацій людей з інвалідністю.

Набір на навчальну програму “SMM: менеджер з маркетингу у соціальних медіа” для молоді з інвалідністю...

16.02.2021
В рамках міжнародного проекту “Social media marketing skills for young people with disabilities” проводиться набір на безкоштовну навчальну програму «SMM: менеджер з маркетингу у соціальних медіа» для молоді з інвалідністю. Мета програми – надати практичні знання та сформувати навички, достатні для старту самостійної роботи молодої людини як менеджера з SMM та отримання доходів від даного виду діяльності.

Її збило авто, він зламав хребет. Кримська історія кохання рівненських Петроцюків (ФОТО)...

16.02.2021
Людмилу переїхав п’яний водій, коли їй було 12 років. Валерій зламав хребет через пів року після того, як повернувся з армії – він впав біля свого під’їзду, коли йшов додому з роботи. Після цих інцидентів через декілька років Людмила та Валерій познайомились у кримському санаторії, де лікувалися спінальники. До Дня закоханих, який відзначають 14 лютого, подружжя Петроцюків розповіло Суспільному свою історію кохання. Історію коментувала дружина. 19-річна Людмила приїхала в кримський санаторій з Черкащини, а 27-річний Валерій – з Рівненщини. Путівка, по якій їхали, розрахована на 45 днів. Познайомився хлопець з дівчиною в перший день після приїзду до санаторію....

«Попросив молоду пару натиснути кнопку на домофоні. А вони сміються: «Воно ще й говорить…»...

16.02.2021
Про 25-річного Анатолія Тимчука із Житомирщини, зріст якого 1 м 25 см, я дізналася із соцмереж. Хлопчик народився не таким, як усі: у нього ДЦП, карликовість. Отримав 1-шу групу інвалідності. Багато років Анатолій, у якого є лише бабця та важко хвора мама, які живуть у селі на Житомирщині, добивається житла від держави. Проживати разом з рідними у селі не має змоги. Та й перспектив там для людей з інвалідністю — жодних.

Франківський Карітас закликає батьків молоді з інвалідністю долучатися до структур самодопомоги (ФОТО)...

16.02.2021
У 2014 році Карітас почав працювати над створенням структур самодопомоги для молоді з інвалідністю у районах Івано-Франківської області. За цей час за ініціативи Карітасу створено 12 структур самодопомоги в ОТГ. Чотири з них, здобувши досвід, продовжують свою діяльність вже самостійно. Наразі за підтримки Карітасу в ОТГ діють 8 осередків. Їх відвідують 104 особи з інвалідністю віком від 18 років.

Краматорські Ліговці підтримують міні-проект «Через майстерність до інклюзії»

16.02.2021
У Краматорську за підтримки БФ «Карітас Краматорськ» учасники ГО «Молодіжна Ліга майбутніх поліцейських» власноруч виготовляють іграшки, які будуть використовувати педагоги у роботі із дітьми з розладами аутичного спектру.

В Днепре провели бал для людей с инвалидностью (ВИДЕО)

16.02.2021
Диадемы и короны, красные дорожки и лимузин. В Днепре ко Дню влюблённых провели праздник для особенных людей. Выход в свет для них – нечастое событие и тем более, когда это событие – бал. Как он прошёл смотрите в нашем сюжете.