Новини

Вчені вперше відновили спинний мозок у приматів. Люди наступні?

12.03.2018
Вченим вперше вдалося частково відновити спинний мозок мавп за допомогою стовбурових клітин людини. Про це пише The Scientist. Науковці вважають, що цей тип клітинної терапії може з часом лікувати пошкодження центральної нервової системи та великої групи різноманітних захворювань нервової системи у людей.

У столиці запроваджено скринінг вад слуху у новонароджених – Валентина Гінзбург

16.02.2018
У столиці запроваджено систему раннього скринінгу новонароджених дітей на предмет виявлення вад слуху. Як повідомила директор Департаменту охорони здоров’я Валентина Гінзбург, відповідне медичне обладнання вперше придбано коштом бюджету міста і передано до всіх пологових будинків Києва, а також у Міський медичний центр проблем слуху та мовлення «СУВАГ».

Єдина в Україні. У Вінницькій області акушер-гінеколог на візку лікує безпліддя

16.02.2018
15.02.2018 — Лікар, яку ладні носити на руках — у прямому й переносному сенсі. Подібної в Україні немає. Вона допомогла з’явитися на світ сотні дітлахам, хоча має свої особливості – не з приємних…. Ця гінеколог-акушер – на візку.

Громадскість моніторить доступність пенсійних послуг для людей з особливими потребами...

16.02.2018
Доступність пенсійних послуг для громадян різних категорій, в тому числі і з обмеженими фізичними можливостями, — один з пріоритетів діяльності органів Пенсійного фонду України. Задля цього приміщення громадських приймалень облаштовуюся доступним заїздом для осіб на візках, а всередині самої будівлі забезпечується зручна навігація завдяки тактильним та візуальним позначенням — табличками з рельєфним нанесенням, використанням контрастних кольорів тощо. Відповідність приміщень таким вимогам перевірили громадські активісти на Вінниччині та Буковині....

УТОС у Вінниці забезпечує роботою півтори сотні незрячих

16.02.2018
Члени організації УТОС можуть не тільки працювати на виробництві, а також мають можливість займатися спортом, брати участь у творчому розвитку та відвідувати бібліотеку. Журналістка Vlasno.info відвідала товариство та на власні очі побачила, чим живуть, як працюють та відпочивають люди з категорії незрячих або тих, хто має проблеми із зором.

Інспектор праці Управління Держпраці взяла участь у роботі семінару на тему соціального захисту та проблем працевлаштування осіб з інвалідністю...

16.02.2018
У Новоград-Волинському міському центрі зайнятості інспектор праці Управління Держпраці у Житомирській області Тетяна Захарова взяла участь у роботі семінару, присвяченому соціальному захисту та проблемам працевлаштування осіб з інвалідністю. Даний захід відбувся за участі заступника директора Житомирського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів Тетяни Денисенко.

Пізнавальний проект для дітей від ГО «Бачити серцем»

16.02.2018
Київ. Ми нічого не дізнаємося про власних дітей, допоки не дамо їм висловитися. Особливо – на дорослі теми. Наприклад, про інвалідність. Благодійний фонд «Мистецький Арсенал» та ГО “Бачити серцем” збирають всіх — всіх дітей на недитячі розмови. Наш новий проект — #thebookproject.

Патрульных полицейских Харькова учат общаться жестами

16.02.2018
В Управлении патрульной полиции Харьковской области начато занятия по языку жестов, — сообщают в пресс-службе патрульной полиции Харьковщины.

У Бердянську буде створено Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю...

16.02.2018
Про це 13 лютого на щотижневій апаратній нараді повідомив міський голова Володимир Чепурний. У серпні 2017 року Бердянською міською радою було подано грантові заявки на конкурс, оголошений Міністерством з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України в рамках Гранту Світового банку «Подолання наслідків конфлікту, пілотний проект з відновлення та розбудови спроможностей». Міністерство повідомило, що за результатами конкурсного оцінювання для фінансування відібрано проект «Надання допомоги особам з інвалідністю віком від 18 років шляхом створення відділення соціально-медичної реабілітації»....

Тактильний атлас світу - допомога у навчанні людей з проблемами зору.

16.02.2018
На початку лютого цього року в навчально-інформаційному центрі УТОС проведена апробація тактильного атласу світу. Мета апробації - отримати зауваження користувачів з проблемами зору. Авторам атласу дуже важлива думка користувачів подібних матеріалів. Атлас було зроблено з урахуванням універсального дизайну. При створені автори брали ті кольори, які будуть важливі як для маленьких,  так і дорослих користувачів. По структурі атлас складається із десяти сторінок: перша це - загальна карта світу, друга - це легенда, умовні позначки, а далі - показані частини світу. До атласу передбачено додаток, де вказано країни та столиці країн, який буде написано шрифтом Брайля та звичайним шрифтом....