Новини

Запобігти інвалідності можна. Як виглядає послуга раннього втручання

14.06.2017
Витрать один долар – за декілька років зекономиш сім», – саме на таку формулу орієнтуються ініціатори впровадження в Україні послуги раннього втручання, пише «Українська правда. Життя». Якщо держава вчасно надасть допомогу дитині, якій загрожує перспектива стати у майбутньому інвалідом, то за три-п’ять років така дитина цілком може вже не потребувати системної допомоги. Не стати людиною з інвалідністю, не отримувати соціальну допомогу з бюджету, бути самостійною і соціалізованою. З боку держави ініціативу підтримують аж три міністерства: МОЗ, МОН та соцзахисту. А також дитячий омбудсмен. Єдність держструктур у цьому питанні вражає. Але в чому полягає послуга, за яку виступають таким єдиним фронтом?...

В Кривом Роге показали уникальный спектакль о жизни и обитателях «немного кривого города»...

14.06.2017
В субботу, 10 июня, в ДК имени Богдана Хмельницкого состоялась необычная премьера. На сцене дворца культуры в этот вечер показывали социальный сатирический спектакль «Рукавичка», который стал результатом инклюзивного художественного проекта «Краще разом», объединившего молодых людей с инвалидностью и без.

Крок до европейських умов

07.06.2017
Для людей, які мають проблеми здоров’я, важливі доступні умови життя і відпочинку. Кожна особа бажає мати рівні можливості, не від кого не залежати і почувати себе повноцінною людиною. Якщо в державних установах та магазинах встановлюють пандуси, коли правильно, а коли неправильно, але роблять, то в місцях відпочинку ніхто не піклується про це. Люди з інвалідністю повинні теж мати можливість поправити своє здоров'я. База відпочинку «Надзбруччя» , яка знаходиться в Одеському регіоні, мабуть, єдина в Україні, де піклуються про людей з обмеженими можливостями....

У Києві відбувся XII Міжнародний футбольний турнір для людей з особливими потребами Seni Cup 2017...

07.06.2017
1-2 червня в Києві відбувся турнір Міжнародної Футбольної Ліги серед вихованців психоневрологічних та дитячих будинків-інтернатів Seni Cup 2017.

ВР внесла зміни в закон про забезпечення інвалідів безоплатним транспортним супроводом...

07.06.2017
Верховна Рада ухвалила закон «Про внесення зміни до статті 31 Закону України «Про реабілітацію інвалідів в Україні» щодо транспортного обслуговування осіб з інвалідністю (№6155).

Хлопець із ДЦП на спеціальному візку підкорив Говерлу

07.06.2017
Інклюзивний проект «On 3 wheels» планує підкорити вершини Карпат і закликає всіх охочих приєднатися до них

На Хортиці відкрили першу чергу унікального для України реабілітаційного парку

07.06.2017
Запоріжжя стало першим з регіонів України, де започатковано реабілітаційний парк, дружній до людей з особливими освітніми потребами. Унікальність проекту полягає в тому, що в Україні на даний час немає жодного парку як місця відпочинку, в якому були б створені доступні умови для людей, які пересуваються на візках або милицях. Створення такого парку дасть можливість доторкнутися цим людям до унікальної природи о. Хортиця, яка наповнює кожну людину духовною енергією.

В Бахмутському районі відкрито нову філію Центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів...

07.06.2017
До Міжнародного дня захисту дітей в Бахмутському районі приурочена визначна подія – відкриття в місті Світлодарськ філії Комунальної установи «Бахмутський районний територіальний центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів».

Прокуратура міста Києва розпочала кримінальне провадження за фактом розкрадання коштів, виділених державою для допомоги людям з інвалідністю...

07.06.2017
Прокуратурою міста Києва за дорученням Генерального прокурора України Юрія Луценка розпочато кримінальне провадження за інформацією у ЗМІ щодо розтрати службовими особами підприємств та організацій державних коштів, виділених в рамках програм захисту прав людей з інвалідністю.

Жити гідно всупереч долі: Як зробити громадський простір доступним для людей з інвалідністю...

07.06.2017
Лобіювати створення інклюзивного простору в міській архітектурі – одне з передових завдань, над яким працюють громадські діячі із захисту прав людей з інвалідністю. Чи є громадський простір в Україні доступним для незрячих, людей на візках та нечуючих, як можна вплинути на зміну ставлення до людей з інвалідністю і чого можна від них повчитися – про це говорили під час круглого столу «Доступність середовища для людей з інвалідністю: шведсько-український досвід», який відбувся 30 травня в Українському католицькому університеті.