Новини

Дітям з особливими освітніми потребами дозволили навчатися за скороченою програмою...

06.07.2018
У новому 2018/2019 навчальному році діти з особливими освітніми потребами навчатимуться за новою програмою, яка дозволить їм краще отримувати нові знання.

“Будуть служити навіть з інвалідністю”: Що змінилося в нових правилах призову для українців...

02.07.2018
Згідно з новим законопроектом, тепер в армію будуть забирати навіть інвалідів, передає Корупція.Інфо

Українській делегації у Сіднеї передали офіційний прапор Invictus Games 2018

02.07.2018
Офіційний прапор міжнародних змагань “Invictus Games 2018”, які цього року відбудуться в австралійському Сіднеї, передано представникам України. Про це повідомляє власний кореспондент Укрінформу.

Безкоштовна вища фінансова освіта для осіб з інвалідністю

02.07.2018
Академія праці, соціальних відносин і туризму (м.Київ, м.Дніпро) запрошує людей з інвалідністю безкоштовно отримати вищу освіту (заочна форма навчання) за спеціальністю «ФІНАНСИ…» за кошти Фонду соціального захисту інвалідів.

Несподіваний візит Папи до фундації, що опікується особами з інвалідністю

02.07.2018
У неділю, 24 червня 2018 р., ввечері, Ватиканський прес-центр поширив повідомлення про те, що Папа Франциск несподівано приєднався до учасників заходу, організованого Фундацією «З нами і після нас», що опікується особами з вадами розумового розвитку, та Асоціацією Медичних Працівників.

Омелян рассказал, когда УЗ запустит онлайн-продажу билетов для людей с инвалидностью...

02.07.2018
Этой осенью на сайте booking.uz.gov.ua может появиться возможность приобрести льготные билеты онлайн людям с инвалидностью. Об этом в интервью DATA.UA рассказал министр инфраструктуры Украины Владимир Омелян.

Служба зайнятості не просто допомагає у пошуку роботи особам з інвалідністю, а й реалізовує здібності кожного...

02.07.2018
Так вважає колишній безробітний Дмитро, який має групу інвалідності та досвід невдалого самостійного пошуку роботи. Завдяки новітньому підходу до обслуговування клієнтів служби зайнятості, фахівці Дніпровської районної філії Дніпропетровського обласного центру зайнятості повернули чоловіка до активної трудової діяльності. Відтепер, Дмитро – приватний підприємець, який започаткував свій бізнес завдяки службі зайнятості

Українські роботодавці розповіли, чому в них працює так мало людей з інвалідністю

02.07.2018
71% провідних компаній в Україні заявили про готовність брати людей з інвалідністю на роботу, але частина з них не знає, де їх шукати.

Золочівський районний центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів проводить набір...

02.07.2018
Золочівський районний центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів проводить набір дітей з інвалідністю віком від 2 до 18 років на 2018 – 2019 рік.

Александр Боровых: «Люди с синдромом Дауна могут быть активными субъектами на рынке труда»...

02.07.2018
Уже 19 лет благотворительный фонд «Даунсайд Ап» оказывает профессиональную помощь детям с синдромом Дауна и их семьям. Все эти годы подопечными фонда были дошкольники - дети от рождения до семи-восьми лет со всей России. Прощаться со своими подопечными, выходящими из программ ранней помощи, всегда непросто. А особенно, когда неизвестно, какое будущее их ждет. И подросткам с синдромом Дауна, и их семьям необходима поддержка  в первых самостоятельных решениях и поступках, в поиске своего места в обществе, в выборе занятости и возможной профессии....