Новини

«911»: у Києві створили реабілітаційний центр для «особливих діток» з Донбасу

22.06.2017
Столичні волонтери створили реабілітаційний центр для дітей з особливими потребами, батьки яких виїхали з окупованого Донбасу. Центр поки що не запрацював на повну потужність, але деякі заняття з дітьми вже проводять

В Измаиле приступили к созданию городского Центра социальной реабилитации детей-инвалидов...

22.06.2017
Исполком Измаильского городского совета принял решение о создании коммунального учреждения «Измаильский городской центр социальной реабилитации детей-инвалидов». Об этом сообщает «БессарабияINFORM».

Аэропорт «Рига» номинирован на получение награды «Доступность среды аэропортов»

20.06.2017
Международный аэропорт «Рига» вошел в пятерку лучших аэропортов Европы для получения награды в номинации «Доступность среды аэропортов» Международного Совета аэропортов (Airport Council International, ACI) и Европейского Форума для людей с инвалидностью (European Disability Forum). Подобная награда присваивается аэропортам с высоким качеством культуры обслуживания пассажиров с особыми нуждами.

Стало известно, как изменится метро для людей с инвалидностью

20.06.2017
В столичном метро планируют установить более 120 подъемников для инвалидов-колясочников и нанести тактильные полосы на платформах. Об этом 44.ua сообщили в пресс-службе КП “Киевский метрополитен”.

«Можемо бути привабливими і успішними» — показують виставку з красунями на інвалідному візку...

20.06.2017
У столиці показали красунь зі всієї України в інвалідних візках. З 15 до 29 червня в Національному музеї Тараса Шевченка діятиме фотовиставка «Нескорена краса», інформує Gazeta.ua.

Україна має забезпечити доступність виборчого процесу для людей з інвалідністю

19.06.2017
Україна має забезпечити дотримання існуючих законів та підходів щодо гарантування прав людей з інвалідністю. Такого висновку дійшли учасники всеукраїнської конференції «РівноДоступність: посилення та гарантії прав людини», яка пройшла 12-13 червня 2017 року у м. Києві. Захід був організований Національною Асамблеєю людей з інвалідністю України спільно з Міжнародною фундацією виборчих систем (IFES) за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), Міністерства міжнародних справ Канади та Посольства Великої Британії в Україні. Серед основних спікерів на конференції були Лев Парцхаладзе, Заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКХ України, Валерій Сушкевич, Уповноважений Президента України з прав людей з інвалідністю, Андрій Магера, Заступник Голови Центральної виборчої комісії, Деніел Райан, Директор відділу сприяння розвитку демократії та врядування USAID, Карім Моркос, Директор відділу технічного співробітництва Посольства Канади в Україні, Пітер...

Раїса Панасюк: «Хочу, щоб ми бачили особистість у кожній людині»

19.06.2017
Нещодавно Прем’єр-міністр Володимир Гройсман призначив на посаду урядового уповноваженого з прав людей з інвалідністю Раїсу Панасюк, людину, яка з дитинства перебуває на візку, але навчилася долати життєві труднощі. Очолюючи Вінницький міський реабілітаційний центр молоді з фізичними обмеженнями «Гармонія», вона активно долучилася до розроблення проектів з інклюзивної освіти в місті й адаптації міського простору до потреб маломобільних груп населення. Вона ще й згуртувала навколо себе однодумців, щоб підтримати тих, кому необхідна допомога. Раїса Панасюк розповіла «Урядовому кур’єру» про те, як вона планує працювати у царині захисту прав людей з інвалідністю на посаді урядового уповноваженого....

Проекти для людей з особливими потребами обговорили на зустрічі в Ужгородській міській раді...

19.06.2017
Заступник міського голови Ужгорода Ігор Фартушок 15 червня зустрівся з директором Закарпатського регіонального центру соціально-трудової реабілітації та професійної орієнтації «Вибір» Василиною Марко, представниками центру та волонтером Корпусу миру зі США Роландом Лавалі, який допомагає в роботі з людьми із особливими потребами.

В Олександрії відбувся ярмарок вакансій для громадян з інвалідністю

19.06.2017
В Олександрійському міськрайонному центрі зайнятості відбувся ярмарок вакансій для громадян з інвалідністю. Присутні роботодавці, які створили робочі місця для працевлаштування інвалідів, розповіли про умови та оплату праці, вимоги до претендентів на вакансії.

В Шостці розпочинає роботу «соціальне таксі»

19.06.2017
За ініціативи міського голови Миколи Ноги та підтримки депутатського корпусу міської ради у нашому місті розпочинає роботу «соціальне таксі».