Новини

Турбота про особливих учнів

17.01.2018
Поки в інших громадах тільки розмірковують, як організувати освітній процес для учнів з особливими потребами, відділ освіти Великокопанівської ОТГ спільно з педагогами та школярами вже успішно опановують інклюзивну освіту завдяки новим методикам, підкріпленим відповідною матеріальною базою та сповна використавши потенціал педагогів та освітніх закладів, а також раціонально розпорядившись коштами, виділеними під проекти інтегрування дітей з особливими освітніми потребами у загальноосвітній простір. Запроваджене навчання дає можливість дітям з особливими потребами соціалізуватися і почуватися повноцінними учнями, а їхнім батькам — побачити сторонню турботу про свою дитину, що вселяє надію та бажання розвивати такого школяра....

У Володимир-Волинському ДНЗ обладнають інклюзивну групу

17.01.2018
Для дітей з особливими потребами в ДНЗ № 7 Володимира-Волинського закуповують нове обладнання. Завдяки ньому мають обладнати інклюзивну групу для розвитку та релаксу дітей з інвалідністю. Тендер на закупівлю обладнання оголосили на «prozorro». Вартість обладнання для комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №7 «Волиняночка» становить 44 тисячі гривень.

Пятилетний американец с деформированными пальцами создает протезы для детей с такой же проблемой...

17.01.2018
Талантливый пятилетний мальчик Камерон Хайт, который родился с деформированными пальцами рук и ног, проектирует и создает на 3Д-принтере протезы рук для себя и для детей с аналогичными проблемами. Камерон, проживающий в американском штате Северная Каролина, увлекся этим около года назад. Он самостоятельно рисует чертеж, находит нужные файлы, меняет масштабы, распечатывает детали и собирает их. Его мама оказывает ему в этом минимальную помощь. По ее словам, она лишь показала ему принцип этой работы.

У Сумах сконструювали біонічний протез руки

17.01.2018
«Інтелектуальний біонічний протез кінцівки тіла людини», іншими словами – штучна рука. Її сконструювали науковці Сумського Державного університету. Вона має відновлювати функції втраченої руки та здатна навчатися новим рухам. Пристрій заснований на принципі штучного інтелекту: реагує на імпульси, що йдуть від мозку до руки. Дослідник Артем Коробов каже: «На даному етапі потрібна доробка механічної складової даного апарату. І в майбутньому можливо буде виконувати рухи кожним пальцем. Може повністю згинати всі пальці»

Державою надається підтримка інклюзивного навчання для кожної окремої дитини, – експерт (ФОТО)...

17.01.2018
2017 рік увійде в історію української школи як переломний рік для дітей з особливими потребами. Таку думку в розмові з журналістами ІА Дивись.info висловила координатор Мережі освітньо-культурно-соціальних центрів для дітей із особливими потребами департаменту освіти і науки Львівської ОДА Галина Амеліна-Царьова. Адже саме у 2017-му школи відчинили свої двері учням з інвалідністю і врешті багато родин можуть зітхнути з полегшенням, бо довгоочікувана інклюзія врешті почала набувати реальних обрисів.

Інклюзивна освіта у Вінниці – у школі-гімназії №23 відбувся тренінг

17.01.2018
Нещодавно поняття «інклюзія» чи «інклюзивний» було цілком невідомим та незрозумілим для суспільства. Це поняття означає «включення» дітей з обмеженими можливостями до навчального процесу у звичайних школах. Цього року Президент України Петро Порошенко прийняв зміни до законодавства, а саме підписав закон про інклюзивну освіту, який зобов’язує приймати особливих дітей до навчальних закладів. За словами президента, ми всі спільними зусиллями маємо покращити доступ до освіти та створити необхідні умови для навчання дітей з особливими освітніми потребами. На якому рівні підготовки знаходяться вінницькі школи, дізнавалось Vlasno.info...

В Мариуполе устанавливают необычные тренажёры для детей (ФОТОФАКТ)

12.01.2018
Мариупольский «Зеленстрой» благоустраивает площадку для детей с особыми потребностями в центре города, передаёт MRPL.CITY. Тренажёры для ребят с инвалидностью устанавливают по адресу проспект Строителей, 85-А, у помещения, в котором размещена ОО «Клуб родителей детей с инвалидностью «Поверь в себя»».

На 3D-принтері почали друкувати керамічні кістки для імплантації

12.01.2018
Надруковані на 3D-принтері керамічні кістки швидко приживаються та обростають кістковою тканиною після імплантації. Нова технологія, розроблена фахівцями Університету Сіднея під керівництвом професора Хали Црейкат, дає змогу створювати за допомогою 3D-друку кісткові імплантати.

Новий протез для руки не завадить грати на піаніно

12.01.2018
Джейсон Барнс, музикант, втратив свою праву руку у 2012 році. Ампутація забрала в нього можливість грати на улюблених ударних та піаніно, але одні винахідники знайшли рішення для цієї творчої людини. У 2014 році Технічний коледж штату Джорджіа створив руку, з якою музикант міг грати на ударних. Нещодавно Барнс отримав ще новіший протез і вже успішно тестує його на піаніно.

Извините, вас не слышат, или Право, которого нет

12.01.2018
Журналисты – обычные люди, они часто ходят по разным общественным местам вроде парков, рынков и вокзалов по собственным, никак не связанным с профессией делам. Но наработанную за годы этой профессии наблюдательность никуда не денешь. В общем, в один прекрасный воскресный вечер журналист «УЦ» решал свои личные вопросы на автостанции №2 в Кропивницком. И увидел вот такую ситуацию…