Новини

На Черкащині проведено інформаційний семінар щодо діяльності Уповноваженого для осіб з інвалідністю...

20.10.2021
Регіональний координатор взаємодії з громадськістю Уповноваженого в Черкаській області Людмила Проценко провела інформаційний семінар «Діяльність Уповноваженого Верховної ради України з прав людини» для осіб з інвалідністю. Захід проведено в Черкаському міському центрі зайнятості.

Історія перемоги над обставинами: “Утро Дома” з плавцем Антоном Колем (ВІДЕО)

20.10.2021
Український плавець Антон Коль виборов срібну медаль на дистанції 100 м на спині та став призером Паралімпійських ігор-2020 в Токіо, інформує телеканал “Дом“. Яким був його шлях до великого спорту, які труднощі доводилося долати в боротьбі за перемогу і хто підтримував плавця на Паралімпіаді — Антон Коль розповів в ефірі програми “Утро Дома“....

Представники Офісу Омбудсмана взяли участь у комітетських слуханнях «Питання реалізації конституційних прав і свобод осіб з інвалідністю»...

18.10.2021
Представник Уповноваженого з дотримання рівних прав і свобод Віктор Іванкевич спільно з в.о. директора Департаменту моніторингу рівних прав і свобод Валентиною Осадчою взяли участь у комітетських слуханнях «Питання реалізації конституційних прав і свобод осіб з інвалідністю». Зазначаємо, що статтею 24 Конституції України визначено, що всі громадяни мають рівні конституційні права і свободи та є рівними перед законом.

У Деснянському районі розпочали створення нового реабілітаційного центру для осіб із інвалідністю (ФОТО)...

18.10.2021
У Деснянському районі розпочали роботи з реконструкції будівлі, де створять новий Центр комплексної реабілітації осіб із інвалідністю. Це буде сучасний та найбільший заклад реабілітації Києва, який надаватиме послуги дітям із інвалідністю, особам із інвалідністю до 35 років та їхнім родинам. Про це повідомила заступниця голови КМДА Марина Хонда.

Понад 500 тисяч доларів виділить посольство США на будівництва реабілітаційного центру в Ужгороді....

18.10.2021
Понад пів мільйона доларів передбачило посольство США в Україні на продовження будівництва реабілітаційного центру для людей з інвалідністю та учасників АТО в Ужгороді. Про це Суспільному повідомила керівниця програми військової гуманітарної допомоги Людмила Кириленко. За її словами, завершити ремонтні роботи планують впродовж двох років.

В Одеській області створено центр раннього втручання — виявлення проблем здоров’я дитини...

18.10.2021
Одещина у списку пілотних областей, де створено центр раннього втручання, про що повідомляють в департаменті соціальної та сімейної політики Одеської ОДА. Як йдеться у відомстві, послуга раннього втручання є надзвичайно актуальною оскільки передбачає раннє виявлення проблем здоров’я дитини, вчасне і оперативне надання допомоги дитині та її сім’ї, що безпосередньо впливає на зниження інвалідизації дитини в майбутньому.

У Київській міській раді створять робочу групу щодо надання соціальної послуги «соціальне таксі»...

18.10.2021
У Київській міській раді створять робочу групу для напрацювання алгоритму надання соціальної послуги «соціальне таксі». Таке рішення було прийнято 13 жовтня на засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань охорони здоров’я та соціальної політики. Ініціаторками створення робочої групи стали депутатки Київської міської ради Марина Порошенко та Алла Шлапак.

“В чужому пір’ю”: у Луцьку діти готують інклюзивну музичну виставу (ФОТО, ВІДЕО)

18.10.2021
У Луцьку триває підготовка до музичної інклюзивної вистави за мотивами п’єси Марійки Підгірянки “В чужому пір’ю”. У постановці гратимуть діти з синдромом Дауна та з дитячо-церебральним паралічем, – розповіла Суспільному режисерка Алла Доманська.

“В чужому пір’ю”: у Луцьку діти готують інклюзивну музичну виставу (ФОТО, ВІДЕО)

18.10.2021
У Луцьку триває підготовка до музичної інклюзивної вистави за мотивами п’єси Марійки Підгірянки “В чужому пір’ю”. У постановці гратимуть діти з синдромом Дауна та з дитячо-церебральним паралічем, – розповіла Суспільному режисерка Алла Доманська.

260 кг однією рукою. Богатир з інвалідністю встановив дивовижний рекорд (ВІДЕО)

18.10.2021
33-річний Володимир Мойсей із Бердянська у Києві підняв 260 кг однією рукою і встановив рекорд України. Руку спортсмен втратив два року тому в аварії, однак спорт не залишив і тренується та бере участь у змаганнях. Також Володимир тренує дітей з інвалідністю.