Новини

В Богородчанах відкрили реабілітаційний центр

01.12.2014
26 листопада відбулося урочисте відкриття реабілітаційного центру для дітей з обмеженими функціональними можливостями – яких об'єднує благодійна організація «Світла Надія».

Банкінг без бар’єрів

01.12.2014
26 листопада 2014 року в Києві відбулось відкриття інклюзивного відділення Ощадбанку, адаптованого для людей з особливими потребами. Це перша банківська установа такого типу на теренах України та Східної Європи.

Олег Дрюма: «Підхід до переселенців-інвалідів має бути індивідуальним»

01.12.2014
з міст і сіл сходу України, де нині орудують окупанти, виїжджає дедалі більше людей. Навіть ті, хто раніше покладався на так звані ДНР і ЛНР, побачивши, що за межами цих псевдоутворень краще, наважуються на виїзд. Хоч не всі. Одні не хочуть, бо непокояться за нажите майно, інші не можуть — немає грошей. Та є категорія людей, які хочуть виїхати, але для них цей процес набагато складніший, ніж для інших. Це інваліди. І, вочевидь, не всі знають, що є люди, які їм допоможуть. Це і волонтери, і представники громадських організацій. Одна з таких — Європейська асоціація з прав інвалідів. Зазвичай її члени займаються захистом прав інвалідів. Та нині довелося змінити вектор роботи. Як вдається допомагати інвалідам покинути зону АТО? Про це розмовляємо з президентом ВГО «Європейська асоціація з прав інвалідів» Олегом Дрюма...

Кіровоградщина: незрячі самоорганізовуються для вирішення побутових та соціальних проблем...

01.12.2014
Уявіть себе хоч на мить у... повній темряві. Важко, напевне, і... страшно це, так? Але з-поміж нас є немало людей, яким долею дано нести цей тягар. І таких на Маловисківщині немало – за офіційною статистикою, більше 100 осіб, повідомляє Кіровоградський медіапортал «Акула»....

Проблему соціального захисту людей з обмеженими можливостями обговорювали на Путивльщині...

01.12.2014
Для того, щоб накреслити спільний план дій, подбати про те, щоб допомогти людям з обмеженими фізичними можливостями адаптуватися в оточуючому світі, ліквідувати недостатність спілкування, оточити їх турботою в Путивльській районній раді відбувся ,,круглий стіл", в якому взяли участь заступник голови Путивльської районної ради Віктор Мартиненко, т.в.о. голови Путивльської райдержадміністрації Віктор Котенко, голова постійної комісії районної ради з питань охорони здоров'я, материнства, дитинства, прав жінок та соціального захисту населення Ольга Спориш, в.о. начальника управління соціального захисту населення Путивльської РДА Ірина Валькова, директор Центру реабілітації дітей-інвалідів Тетяна Хандуріна та голова районної організації інвалідів Людмила Личагіна....

Найкраще стріляють лучани

01.12.2014
І це вони довели під час чемпіонату України з кульової стрільби серед спортсменів з валами слуху, котрий відбувся 21-24 листопада у Києві. Всі вони – вихованці Волинського регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт».

ПОСТАНОВА VІІІ з’їзду Львівської обласної асоціації інвалідів ВОІ СОІУ

12.11.2014
Заслухавши та обговоривши звіт Ради Львівської обласної асоціації інвалідів ВОІ СОІУ про роботу за період з вересня 2009 року по вересень 2014 року, з’їзд відзначає організаційне зміцнення і зростання авторитету обласної асоціації та її місцевих осередків, що свідчить про значну роботу, проведену організацією по реалізації в області Конвенції ООН про права інвалідів та активну участь в розвитку інвалідного руху на Львівщині і в Україні.

На VIII з’їзді Львівської обласної асоціації інвалідів Підсумовано п’ятирічну роботу, визначено перспективи...

12.11.2014
12 вересня 2014 року в сесійній залі Львівської обласної ради відбувся VIII черговий з’їзд Львівської обласної асоціації інвалідів ВОІ СОІУ. Його учасниками були делегати від міських та районний асоціацій і товариств інвалідів обласної асоціації інвалідів, а також запрошені – голова ВОІ «Союз організацій інвалідів України» Василь Назаренко, начальник відділу методичного забезпечення та зв’язків з громадськими організаціями Управління по роботі з інвалідами Державної служби України з питань інвалідів та ветеранів Тамара Охріменко, заступник голови Львівської облдержадміністрації Володимир Харчук, голова комісії з питань бюджету і соціально-економічного розвитку Львівської облради Ярослав Качмарик, директор Департаменту соціального захисту Львівської ОДА Василь Мартиняк, представники департаментів, інших організацій та установ, засоби масової інформації....

Спартакіада єдності

12.11.2014
Вже 27 років минуло з часу, коли на Львівщині започаткували обласні спартакіади людей з інвалідністю. Ця щорічна подія є святом для її учасників, адже вона дає змогу початківцям та спортсменам-аматорам спробувати свої сили в різних видах спорту, поспілкуватися з людьми з усієї області, а ще – виступити на творчому вечорі, який традиційно відбувається в рамках спартакіади. Організатори цього дійства – Львівська обласна асоціація інвалідів ВОІ СОІУ та Львівський регіональний центр «Інваспорт».

Як Закарпаття турбується про інвалідів

12.11.2014
Як повідомляє Закарпатське обласне відділення Фонду соціального захисту інвалідів, у них на обліку перебуває коло 2200 суб'єктів господарювання, а саме підприємств, установ, організацій, фізичних осіб-підприємців, що використовують найману працю і на яких працює 8 та більше осіб.