Новини

В Україні презентували унікальні посібники, які допоможуть вчителям та батькам ефективно навчати дітей з особливими потребами...

06.05.2014
Унікальні методичні посібники, які допоможуть вчителям та батькам дітей із інвалідністю (особливо із порушеннями функцій опорно-рухового апарату) презентували 29 квітня в Києві.

В Тернопільській області адаптовують туристичні об'єкти для туристів з обмеженими фізичними можливостями...

06.05.2014
Адаптувати туристичні об'єкти для людей з обмеженими фізичними можливостями, - про це наголосила на спільній нараді управління з питань туризму та курортів облдержадміністрації та обласного відділення фонду соціального захисту інвалідів начальник управління туризму Леся Серетна.

35 дітей навчаються за інклюзивною формою у школах Дніпропетровська

06.05.2014
35 дітей навчаються за інклюзивною формою у школах міста. Про це під час прес-конференції повідомила головний спеціаліст управління освіти та науки Дніпропетровської міської ради Наталія Охота. «На сьогодні у 21 міській школі працюють 32 інклюзивні класи. Розпочинали ми таку роботу лише з двох дітей на початок 2012-2013 навчального року, на кінець року їх було вже 9. Сьогодні 35 дітей з особливими освітніми потребами здобувають освіту на рівні зі здоровими дітьми, серед них діти із порушеннями інтелектуального розвитку, діти-аутисти, а також дитина із синдромом Дауна», - зазначила Наталія Охота....

На підставі підробних довідок одесити отримували пенсії по інвалідності, чим завдали ПФ України понад 1 млн грн збитків...

28.04.2014
Органами прокуратури Одеської області проведено перевірки законності призначення пенсій по інвалідності, в ході яких встановлено факти неправомірного заволодіння коштами, передбаченими на пенсійні виплати.

Депутати затвердили Положення про міський центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів...

28.04.2014
25 квітня у ході сесії Миколаївської міської ради депутати затвердили Положення про міський центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів.

В торговых точках Ильичевска появились «тревожные кнопки» для инвалидов

28.04.2014
В нескольких торговых точках Ильичевска появились специальные кнопки вызова персонала для лиц с ограниченными физическими возможностями.

На Миколаївщині відбулось відкриття виставки «Весняне натхнення»

28.04.2014
24 квітня 2014р.об 11.00 в Миколаївському обласному краєзнавчому музеї відбулось відкриття виставки творчих робіт людей з обмеженими можливостями «Весняне натхнення». Це спільна виставка Миколаївського обласного краєзнавчого музею, департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації та Миколаївської обласної організації Союзу організацій інвалідів України.

Кіровоград: як у дендропарку Великдень перезавантажували

28.04.2014
Аби відшкодувати малечі й дорослим кислий настрій дощового Великодня 25 квітня, у дендропарку знову розговлялися, співали, бешкетували, гралися і розмальовували велетенську писанку.

Для інвалідів-ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС визначена чітка процедура відновлення документів...

25.04.2014
Як інформує головне управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області, згідно з чинним законодавством довідки щодо заробітної плати з роботи чи служби у зоні відчуження видають підприємства, установи, організації, військові частини та інші військові формування за основним місцем роботи особи або їх правонаступники.

Одеська залізниця продовжує створювати комфортні умови для інвалідів

25.04.2014
У першому кварталі поточного року залізничники продовжили створювати належні умови для комфортного перебування осіб з особливими потребами на території вокзалів та станцій Одеської залізниці. Незважаючи на складну фінансову ситуацію, залізничники продовжують робити посильний внесок для покращення умов перебування на об'єктах залізничної інфраструктури інвалідів.