Новини

Центр реабилитации детей-инвалидов проводит набор

04.08.2014
Николаев. Городской Центр социальной реабилитации детей-инвалидов проводит набор в реабилитационные группы. В Центр зачисляются дети в возрасте от 2-х до 18-ти лет с физическими и умственными недостатками развития, которые получили статус ребенка-инвалида.

Зусилля людей обмежених в русі за змістовне і повноцінне життя

04.08.2014
На превеликій жаль у нашому суспільстві «відносно здорових людей», до нині існують задавнені стереотипи, у ставленні до людей з інвалідністю. Прийнято вважати, що інвалідність це вирок для повноцінного, щасливого життя. Однак люди з фізичними вадами, дедалі більше та впевненіше демонструють дива самоорганізації в боротьбі за свої права та в ім'я кращого майбутнього.

Сприяючи трудовій реабілітації та працевлаштуванню

04.08.2014
Упродовж І півріччя 2014 року соціальними послугами Чернівецької служби зайнятості скористалися 558 інвалідів, з яких 539 осіб мали статус безробітного. Центрами зайнятості Буковини працевлаштовано 76 осіб з інвалідністю, в т. ч. 71 безробітного. Так, мешканку Глибоцького району, інваліда ІІІ групи працевлаштовано в ТзОВ «Продовольчо-інвестеційна компанія «Піко-інвест», а мешканця Сокирянського району, інваліда ІІ групи – слюсарем-ремонтником у фермерське господарство «Агрогранд».

«Кожен військовослужбовець, який потребує протезування, включений у державну програму, і держава про нього турбується»...

04.08.2014
На даний момент протезування кінцівок потребують 14 чоловік. Про це повідомив директор Військово-медичного департаменту Міністерства оборони України полковник медичної служби Віталій Андронатій під час брифінгу у Військово-медичному клінічному центрі «Головний військово-медичний госпіталь».

Герої АТО звикають до протезів, кінцівками поплатилися на Донбасі

04.08.2014
10 днів тому його 26 артилерійська бригада потрапила в засідку. На блок-пості поблизу села Попаднього їх з лісосмуги розстріляли терористи.

Реабілітація військових — державним коштом

04.08.2014
Відповідний закон проголосували у Верховній Раді, але чи вистачить на всіх бюджетних грошей?

Батькам дітей-інвалідів хочуть надати додаткову відпустку

04.08.2014
Пропонується встановити щорічну додаткову оплачувану відпустку тривалістю 10 календарних днів працюючим батькам для догляду за інвалідом з дитинства І групи підгрупи А.

Бердянские инвалиды отказались от проведения Международного фестиваля в пользу помощи армии...

04.08.2014
48 тысяч 750 гривен заложено в городском бюджете Бердянска (Запорожская область) для проведения Бердянской региональной ассоциацией инвалидов уже XIV Международного фестиваля творчества инвалидов "Поверь в себя", который проходит в самом конце лета. Но ее руководитель Александр Кисель обратился в депутатскую планово-бюджетную комиссию с предложением изменить целевое назначение этих денег и направить их на помощь армии.

«Сонячний» Богданко має шанс стати істориком

29.07.2014
Уперше в історії незалежної України тести зовнішнього незалежного оцінювання склав випускник із легкою формою синдрому Дауна. Це — лучанин Богдан Кравчук (на фото). За кількістю набраних балів і з урахуванням пільг для інвалідів ІІ групи він має повне право навчатися у виші. І, як запевнили журналістів «Волині-нової» у Східноєвропейському університеті, юнак стане студентом...

У Вишгороді перевірили доступ громадян з обмеженими фізичними можливостями до об’єктів інфраструктури...

29.07.2014
У Вишгороді відбулось виїзне засідання обласного комітету доступності, в якому взяли участь перший заступник голови Київської облдержадміністрації Ганна Старикова, в.о.голови Вишгородської райдержадміністрації В'ячеслав Савенок, директор департаменту соціального захисту населення Київської облдержадміністрації Леонід Мартинюк, члени Київського обласного та Вишгородського районного комітетів доступності, представники Іванківської райдержадміністрації.