Новини

Єдиний пансіонат для сліпих руйнується

04.08.2014
— Колись у нашому пансіонаті тільки за одну зміну оздоровлювали дві з половиною тисячі людей. А зараз він працює два-три місяці на рік, приймає максимум 250 осіб. Решту часу стоїть холодний, валиться на очах. І нікому нема діла. Куди ми не зверталися — ні в кого нема грошей, — каже 60-річний В'ячеслав Цаплін з Українського товариства сліпих, повідомляє Gazeta.ua....

Центр реабилитации детей-инвалидов проводит набор

04.08.2014
Николаев. Городской Центр социальной реабилитации детей-инвалидов проводит набор в реабилитационные группы. В Центр зачисляются дети в возрасте от 2-х до 18-ти лет с физическими и умственными недостатками развития, которые получили статус ребенка-инвалида.

Зусилля людей обмежених в русі за змістовне і повноцінне життя

04.08.2014
На превеликій жаль у нашому суспільстві «відносно здорових людей», до нині існують задавнені стереотипи, у ставленні до людей з інвалідністю. Прийнято вважати, що інвалідність це вирок для повноцінного, щасливого життя. Однак люди з фізичними вадами, дедалі більше та впевненіше демонструють дива самоорганізації в боротьбі за свої права та в ім'я кращого майбутнього.

Сприяючи трудовій реабілітації та працевлаштуванню

04.08.2014
Упродовж І півріччя 2014 року соціальними послугами Чернівецької служби зайнятості скористалися 558 інвалідів, з яких 539 осіб мали статус безробітного. Центрами зайнятості Буковини працевлаштовано 76 осіб з інвалідністю, в т. ч. 71 безробітного. Так, мешканку Глибоцького району, інваліда ІІІ групи працевлаштовано в ТзОВ «Продовольчо-інвестеційна компанія «Піко-інвест», а мешканця Сокирянського району, інваліда ІІ групи – слюсарем-ремонтником у фермерське господарство «Агрогранд».

«Кожен військовослужбовець, який потребує протезування, включений у державну програму, і держава про нього турбується»...

04.08.2014
На даний момент протезування кінцівок потребують 14 чоловік. Про це повідомив директор Військово-медичного департаменту Міністерства оборони України полковник медичної служби Віталій Андронатій під час брифінгу у Військово-медичному клінічному центрі «Головний військово-медичний госпіталь».

Герої АТО звикають до протезів, кінцівками поплатилися на Донбасі

04.08.2014
10 днів тому його 26 артилерійська бригада потрапила в засідку. На блок-пості поблизу села Попаднього їх з лісосмуги розстріляли терористи.

Реабілітація військових — державним коштом

04.08.2014
Відповідний закон проголосували у Верховній Раді, але чи вистачить на всіх бюджетних грошей?

Батькам дітей-інвалідів хочуть надати додаткову відпустку

04.08.2014
Пропонується встановити щорічну додаткову оплачувану відпустку тривалістю 10 календарних днів працюючим батькам для догляду за інвалідом з дитинства І групи підгрупи А.

Бердянские инвалиды отказались от проведения Международного фестиваля в пользу помощи армии...

04.08.2014
48 тысяч 750 гривен заложено в городском бюджете Бердянска (Запорожская область) для проведения Бердянской региональной ассоциацией инвалидов уже XIV Международного фестиваля творчества инвалидов "Поверь в себя", который проходит в самом конце лета. Но ее руководитель Александр Кисель обратился в депутатскую планово-бюджетную комиссию с предложением изменить целевое назначение этих денег и направить их на помощь армии.

«Сонячний» Богданко має шанс стати істориком

29.07.2014
Уперше в історії незалежної України тести зовнішнього незалежного оцінювання склав випускник із легкою формою синдрому Дауна. Це — лучанин Богдан Кравчук (на фото). За кількістю набраних балів і з урахуванням пільг для інвалідів ІІ групи він має повне право навчатися у виші. І, як запевнили журналістів «Волині-нової» у Східноєвропейському університеті, юнак стане студентом...