Новини

Найвагоміші проблеми людей з вадами слуху в Україні

29.09.2014
Україна ратифікувала Конвенцію ООН «про права інвалідів», згідно з нормами якої взяла на себе зобов'язання створити для осіб з особливими потребами комфортне середовище для їх проживання, професійної, громадської, культурно-спортивної та навчальної діяльності. Проте з 2009 року і на сьогоднішній день програма забезпечення подібної безбар'єрності є суто декларативною. У цьому переконані експерти, які напередодні Міжнародного дня глухих обговорювали становище осіб з порушенням слуху на прес-конференції «Проблеми глухих в Україні на сучасному етапі»....

Волинь стала доступнішою для людей з обмеженими фізичними можливостями

29.09.2014
На Волині представили карту доступних об'єктів для маломобільних категорій населення. Презентація відбулась у конференц-залі готелю «Колобок», що у селі Маяки Луцького району, в рамках семінару, присвяченому завершенню реалізації проекту «Реабілітація маломобільних людей з інвалідністю Волинської області».

Мариуполец Игорь Ярмонов - серебряный призер чемпионата Мира по шахматам среди инвалидов с поражением опорно-двигательного аппарата...

29.09.2014
В сербском городе Баня Юнакович состоялся чемпионат Мира по шахматам среди инвалидов с поражением опорно-двигательного аппарата.

Тимчасово переселеним інвалідам надають допомогу

29.09.2014
Без жодних труднощів забезпечують ортопедичними засобами інвалідів, які переселились із східних областей та тимчасово окупованої території Криму. Про це доповіли під час обласного семінару 24 вересня, організованого Тернопільською обласною організацією Всеукраїнської організації інвалідів «Союз організацій інвалідів України» за підтримки Міністерства соціальної політики України.

06-10 жовтня 2014 року відбудеться «Табір активної реабілітації для опікунів та людей з інвалідністю»...

29.09.2014
В рамках реалізації Всеукраїнської програми НАІУ «Сприяння розвитку громадського руху жінок-інвалідів та батьків, які виховують дітей-інвалідів», 06-10 жовтня 2014 року в м. Вінниця відбудеться Всеукраїнський навчальний семінар-тренінг «Табір активної реабілітації для опікунів та людей з інвалідністю».

«Ашан» выделил средства для адаптации подростков-инвалидов

29.09.2014
Фонд «Ашан для молодежи» передал львовскому Центру «Джерело» сертификат на грант в размере 11,5 тыс. евро в поддержку проекта «Творческие мастерские для особенной молодежи».

В Одессу привезут еще около ста инвалидов из зоны АТО

25.09.2014
В настоящий момент на территории Одесской области проживает около 400 людей с ограниченными возможностями, доставленных из зоны боевых действий. Об этом рассказал президент Европейской ассоциации прав инвалидов Олег Дрюма. По его словам, еще около 100 человек с инвалидностью планируется доставить на зимнее поселение в Одессу в ближайшее время.

В Мінрегіоні обговорили проблеми забезпечення доступності будівель

25.09.2014
Лише 4% будівель в Україні можна вважати доступними, що говорить про невиконання власниками будинків або балансоутримувачами обов'язку облаштування споруд пандусами, додатковими підйомниками та іншими засобами доступності.

На Сумщині пропагують правозахисний підхід у соціалізації інвалідів

25.09.2014
У Сумах в рамках реалізації проекту «Особливі потреби – особливий внесок у розбудову держави» відбувся науково-практичний семінар «Активізація життя молодих людей з інвалідністю». Ініціатори його проведення – Сумська обласна благодійна організація «САТВА» та «Центр підтримки і розвитку родини «Калинове гроно» вперше реалізують проект, що пропагує правозахисний підхід у соціалізації людей із особливими потребами.

На Волині розробили Мапу доступності для маломобільного населення

25.09.2014
У Луцьку презентуватимуть Карту доступних об'єктів Волинської області для маломобільного населення. 26-27 вересня у конференц-залі готелю «Колобок» (Луцький район, село Маяки) відбудеться презентація Мапи доступності Волинської області, - повідомляє Волинська обласна громадська організація "Фонд місцевого розвитку". На карті позначили об'єкти у Волинській області, які пристосовані до потреб маломобільних людей.