Новини

Більшість педагогів не готові працювати з дітьми з особливими освітніми потребами...

11.06.2014
05.06.2014. Сумну статистику навела під час учорашніх парламентських слухань «Освіта, охорона здоров'я та соціальне забезпечення дітей з порушеннями психофізичного розвитку: проблеми та шляхи їх вирішення» голова Комітету Верховної Ради з питань науки і освіти Лілія Гриневич.

Безмежні можливості для людей з обмеженими фізичними можливостями

04.06.2014
Працевлаштування осіб з обмеженими фізичними можливостями – гостре питання сьогодення, яке вимагає об'єднання сторін соціального діалогу для винаходу оптимальних засобів прискорення повернення їх до трудових лав.

Про пункт прокату технічних засобів реабілітації

04.06.2014
При Надвірнянському територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціального обслуговування) працює пункт прокату технічних та інших засобів реабілітації, який створено для надання громадянам району послуг з прокату технічних засобів реабілітації з метою усунення обмежень життєдіяльності та підтримки соціальної незалежності громадян,що частково або повністю втратили здатність до самообслуговування або пересування у зв'язку з похилим віком або хворобою.

У Львові відбувся Ярмарок вакансій для осіб з інвалідністю

04.06.2014
28 травня п. р. у Львівському міському центрі зайнятості традиційно відбувся Ярмарок вакансій для осіб з інвалідністю, організований у співпраці з давнім партнером – Товариством «Зелений Хрест». Зустрічі з працедавцями передував тематичний семінар, під час якого молоді городяни з вадами здоров'я обговорили важливі аспекти працевлаштування.

У Луцьку представили роботи особливих дітей

04.06.2014
В обласному центрі Волині розпочався благодійний проект «Соціальна вітрина», - інформує «Волинська правда».

Міс Україна серед глухих Христина Коновалова співає жестами

02.06.2014
— Від конкурсів краси цей відрізняється тим, що всі учасниці — красуні, — каже фотограф у столичному центрі Всеукраїнського товариства глухих. 7 травня тут відбувся конкурс краси "Міс УТОГ-2014". Участь у ньому взяли 13 дівчат із різних областей України, пише Gazeta.ua....

«Цветик-семицветик» - цветок надежды для детей-инвалидов

02.06.2014
Николаев. 29 мая представители городской власти побывали в городском центре социальной реабилитации детей-инвалидов «Цветик-семицветик».

Професіографічна екскурсія для дітей та молоді з особливими потребами

02.06.2014
Одним з пріоритетних напрямів діяльності служби зайнятості є організація роботи з інвалідами. Тож, 28 травня Кузнецовський міський центр зайнятості організував професіографічну екскурсію в басейн "Енергетик" для дітей та молоді з особливими потребами, якими опікується Комунальний заклад "Кузнецовський міський центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів".

Аудит доступності до об’єктів медичних закладів краю

02.06.2014
Як інформує департамент інфраструктури, містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Чернівецької облдержадміністрації, триває робота щодо проведення аудиту з визначення доступності для осіб з інвалідністю на виконання заходів, спрямованих на підвищення рівня доступності до окремих приміщень медичних закладів.

Британские министры требуют исключения «ПСЖ» из еврокубков

02.06.2014
Гнев правительства Великобритании вызвали издевки фанатов «Пари Сен-Жермен» над инвалидами, приехавшими поддержать «Челси» во время четвертьфинала Лиги чемпионов. Пятеро болельщиков «Челси» их опекуны сообщили, что во время посещения «Парк де Пренс» в них кидались бутылками, жевательными резинками и монетками, а также плевались и выкрикивали оскорбления.