Новини

Британские министры требуют исключения «ПСЖ» из еврокубков

02.06.2014
Гнев правительства Великобритании вызвали издевки фанатов «Пари Сен-Жермен» над инвалидами, приехавшими поддержать «Челси» во время четвертьфинала Лиги чемпионов. Пятеро болельщиков «Челси» их опекуны сообщили, что во время посещения «Парк де Пренс» в них кидались бутылками, жевательными резинками и монетками, а также плевались и выкрикивали оскорбления.

Винничане могут выбрать самого талантливого инвалида

30.05.2014
В областном краеведческом музее открылся областной Фестиваль творчества и талантов детей и молодежи с функциональными ограничениями «Поверь в себя». Основной его составляющей является выставка из полтысячи работ, сделанных инвалидами, которая будет экспонироваться в музее до 4 июня.

Дети и молодежь с инвалидностью побывали на обзорной экскурсии по Киеву

30.05.2014
22 мая 2014 г., в преддверии Дня города, для воспитанников Центра социально-психологической реабилитации детей и молодежи с функциональными ограничениями Дарницкого района г. Киев состоялась обзорная экскурсия «Древний Киев».

В Харькове прошел фестиваль «Мир без границ»

30.05.2014
На главной сцене Центрального парка культуры и отдыха им. Горького 24 мая прошел интеграционный фестиваль «Мир без границ».

Украинское глухое «Племя» победило в Каннах

30.05.2014
Фильм-нуар поверг зрителей в шок и вызвал неслыханный ажиотаж

Арт-терапевтична реабілітація буде в київському музейному просторі

14.05.2014
В Музеї мистецтв ім. Богдана і Варвари Ханенків буде втілено в життя проект арт-терапевтичної реабілітації. Це метод розбудови мікросоціуму для осіб з інтелектуальною недостатністю, розроблений спільно Всеукраїнською коаліцією із захисту прав інвалідів та Музеєм Ханенків.

Що потрібно зробити, аби проголосувати вдома?

14.05.2014
Менше ніж за два тижні, 25 травня, в нашій державі відбудуться дострокові вибори Президента України. В цей день громадянським обов'язком кожного свідомого виборця буде прийти на виборчу дільницю і проголосувати. Однак є особи, які за віком, у зв'язку з інвалідністю чи за станом здоров'я не можуть прийти в приміщення своєї дільниці.

Всесвітній тиждень дій: рівні права для дітей з обмеженими можливостями

14.05.2014
Глобальний рух за освіту 4-10 травня 2014 року провів тиждень дій з метою звернути увагу на дітей-інвалідів у реалізації свого права на освіту. Адже саме серед дітей-інвалідів найвища ймовірність не відвідувати школу в порівнянні з усіма іншими групами дітей. Нова кампанія Глобального руху за освіту «Рівні права, рівні можливості: освіта та інвалідність» покликана сприяти виправленню ситуації з маргіналізацією дітей з обмеженими можливостями щодо їх права на освіту. Всесвітній тиждень дій є ключовим моментом цієї кампанії.

Про виплати грошових компенсацій на бензин, ремонт і технічне обслуговування автомобілів та на транспортне обслуговування...

14.05.2014
Управління соціального захисту населення виконавчого комітету Кіровської районної у м. Кіровограді ради надає роз'яснення про виплати грошових компенсацій на бензин, ремонт і технічне обслуговування автомобілів та на транспортне обслуговування.

До уваги осіб з інвалідністю та їх батьків!

14.05.2014
Закарпатське обласне відділення Фонду соціального захисту інвалідів інформує: для вирішення питань щодо можливості та розміру фінансової допомоги інвалідам на їх навчання та здобуття професії при відділенні Фонду діє спеціальна комісія щодо скерування інвалідів на навчання та фінансування витрат на навчання.