Новини

Мультфільми для незрячих транслюватимуть в ефірах державних ТРК

13.08.2014
Нещодавно виконавчий директор Львівського обласного осередку ВГО «Українська спілка інвалідів – УСІ» Оксана Потимко звернулась до голови Державного комітету з питань телебачення та радіомовлення Олега Наливайка щодо трансляції мультиплікаційних фільмів для незрячих дітей в ефірах державних ТРК. Комітет підтримав пропозицію ЛОО ВГО «Українська спілка інвалідів – УСІ», а ДП «Укранімафільм» надало організації ліцензію на виготовлені мультики.

Как в Одессе организован отдых на пляже для инвалидов и пенсионеров

13.08.2014
На пляж пенсионеры и инвалиды добираются автобусом, а опоздавших ждет неприятный сюрприз, пишет Сегодня.ua. В Одессе функционирует лишь один полноценный пляж, оборудованный для нужд людей с ограниченными возможностями, на остальных — услуги предоставляются лишь на бумаге. Даже там, где есть зоны отдыха и соответствующие таблички, спуститься к песку человеку с инвалидной коляской очень сложно. А на 16-й станции Большого Фонтана для пенсионеров и инвалидов выделен особый участок &md...

В Запорожье милиционеры задержали любителя неправомерной выгоды

04.08.2014
29 июля 2014 года, в рамках проведения досудебного расследования по уголовному производству, предусмотренного ч.3 ст.368 УК Украины, работниками УГСБЭП ГУМВД Украины в Запорожской области задокументирована преступная деятельность члена медико-социальной экспертной комиссии (МСЭК) в одном из районов города Запорожья.

Єдиний пансіонат для сліпих руйнується

04.08.2014
— Колись у нашому пансіонаті тільки за одну зміну оздоровлювали дві з половиною тисячі людей. А зараз він працює два-три місяці на рік, приймає максимум 250 осіб. Решту часу стоїть холодний, валиться на очах. І нікому нема діла. Куди ми не зверталися — ні в кого нема грошей, — каже 60-річний В'ячеслав Цаплін з Українського товариства сліпих, повідомляє Gazeta.ua....

Центр реабилитации детей-инвалидов проводит набор

04.08.2014
Николаев. Городской Центр социальной реабилитации детей-инвалидов проводит набор в реабилитационные группы. В Центр зачисляются дети в возрасте от 2-х до 18-ти лет с физическими и умственными недостатками развития, которые получили статус ребенка-инвалида.

Зусилля людей обмежених в русі за змістовне і повноцінне життя

04.08.2014
На превеликій жаль у нашому суспільстві «відносно здорових людей», до нині існують задавнені стереотипи, у ставленні до людей з інвалідністю. Прийнято вважати, що інвалідність це вирок для повноцінного, щасливого життя. Однак люди з фізичними вадами, дедалі більше та впевненіше демонструють дива самоорганізації в боротьбі за свої права та в ім'я кращого майбутнього.

Сприяючи трудовій реабілітації та працевлаштуванню

04.08.2014
Упродовж І півріччя 2014 року соціальними послугами Чернівецької служби зайнятості скористалися 558 інвалідів, з яких 539 осіб мали статус безробітного. Центрами зайнятості Буковини працевлаштовано 76 осіб з інвалідністю, в т. ч. 71 безробітного. Так, мешканку Глибоцького району, інваліда ІІІ групи працевлаштовано в ТзОВ «Продовольчо-інвестеційна компанія «Піко-інвест», а мешканця Сокирянського району, інваліда ІІ групи – слюсарем-ремонтником у фермерське господарство «Агрогранд».

«Кожен військовослужбовець, який потребує протезування, включений у державну програму, і держава про нього турбується»...

04.08.2014
На даний момент протезування кінцівок потребують 14 чоловік. Про це повідомив директор Військово-медичного департаменту Міністерства оборони України полковник медичної служби Віталій Андронатій під час брифінгу у Військово-медичному клінічному центрі «Головний військово-медичний госпіталь».

Герої АТО звикають до протезів, кінцівками поплатилися на Донбасі

04.08.2014
10 днів тому його 26 артилерійська бригада потрапила в засідку. На блок-пості поблизу села Попаднього їх з лісосмуги розстріляли терористи.

Реабілітація військових — державним коштом

04.08.2014
Відповідний закон проголосували у Верховній Раді, але чи вистачить на всіх бюджетних грошей?