Новини

Семінар, який запам’ятається надовго

29.07.2014
На території Національного природного парку «Дністровський каньйон» відбувся навчальний семінар по темі «Організація рекреаційно–реабілітаційних програм для осіб з інвалідністю в природних умовах». На семінар були запрошені представники громадських організацій та волонтери з усієї України. Учасники семінару ознайомились із основними вимогами організації та проведення рекреаційно-реабілітаційних програм для осіб з інвалідністю в природних умовах, сучасними методиками та особливостями і технікою сплаву.

Навчаємо людей з інвалідністю користуватися сучасними інформаційними технологіями...

29.07.2014
Сучасне життя визначає існування людини в соціумі, де неможливо без постійної циркуляції інформаційних потоків. Така тенденція продовжує посилюватися. Це природно, оскільки ми маємо потребу в отриманні та обміні повідомленнями, тому не дивно, що революцію у цій сфері здійснила всесвітня мережа Інтернет, зокрема технології WEB 1.0, 2.0 тощо. А для людей з інвалідністю навчитися використовувати інструментарій соціальних мереж для комунікації між собою та «відкритого обговорення» проблем, пов'язаних з інтеграцією людей з інвалідністю до звичайного суспільства, ще більш важливо....

В центрі реабілітації дітей-інвалідів планується відкриття стаціонарного відділення...

29.07.2014
Як інформує департамент соціального захисту населення Чернівецької обласної державної адміністрації, в підпорядкованих центрах реабілітації інвалідів і дітей-інвалідів здійснюється комплекс заходів щодо їх соціальної, психологічної реабілітації та медичний супровід.

Сумские маршрутки промаркировали спецсимволами для инвалидов

29.07.2014
В Сумах на маршрутки, приспособленные для перевозки пассажиров с ограниченными возможностями, нанесли специальные символы, позволяющие выделять их из общего транспортного потока. На машине оборудованной выдвижным пандусом на желтом фоне, имеется надпись «Інва».

Рада спростила встановлення інвалідності

21.07.2014
Особам, які звертаються для встановлення інвалідності, зумовленою наявністю анатомічних дефектів,інших необоротних порушень функцій органів і систем організму відповідна група інвалідності встановлюється без зазначення строку повторного огляду.

Правове регулювання працевлаштування інвалідів

21.07.2014
Правові принципи працевлаштування інвалідів закріплені у низці законодавчих актів, які зобов'язують роботодавця створити спеціальні робочі місця для інвалідів і сприяти їх працевлаштуванню з урахуванням обмежених фізичних можливостей.

Харьковчане с нарушением зрения могут воспользоваться помощью сопровождающих

21.07.2014
В городе Харькове 1 июля возобновила работу после некоторого перерыва служба сопровождения людей с нарушением зрения.

На Хотинщині допомагатимуть діткам, хворим на кришталеву хворобу

21.07.2014
У Хотині створена Громадська організація «Всеукраїнська асоціація кришталевих людей України» – для людей з дуже рідкісним генетичним захворюванням – «недосконалий остеогенез». У народі ця недуга відома як кришталева хвороба.

В Никополе открыли единственный в области доступный пляж для инвалидов

21.07.2014
Наконец-то, у никопольчан с ограниченными возможностями появился свой пляж, о котором они так долго мечтали. При этом «проверку на прочность» он прошел неделю назад, когда произошло его официальное открытие в присутствии представителей власти.

Порошенко підписав закон про навчання дітей-інвалідів в загальноосвітніх школах

21.07.2014
Президент України Петро Порошенко підписав закон України № 1324 "Про внесення змін до деяких законів України про освіту щодо організації інклюзивного навчання". Про це повідомила прес-служба Президента України.