Новини

В Мариуполе вслед за общественниками контролировать работу маршруток будут инвалиды по зрению...

26.06.2014
«Мариупольские новости» уже сообщали, что ввиду подорожания стоимости проезда в маршрутках до 4 гривен общественники со своей стороны проводят контроль работы городских маршруток.

Одеса: рятувальники зустріли та організували відпочинок понад 200 чоловік з обмеженими можливостями, які прибули з Донецької та Луганської областей...

20.06.2014
За розпорядженням Голови ДСНС України в територіальному підрозділі Одеської області створено штаб, який організовує взаємодію всіх служб, громадських організацій та волонтерів щодо прийому людей, які прибувають до Одещини з Луганської та Донецької областей.

Координаційний штаб на базі ДСНС України і волонтери організували виїзд з Донеччини групи людей з обмеженими фізичними можливостями...

20.06.2014
17.06.2014. Створений на базі Державної служби України з надзвичайних ситуацій Міжвідомчий координаційний штаб спільно з волонтерськими та громадськими організаціями напрацювали одну із можливих схем переміщення людей з обмеженими фізичними можливостями з району проведення антитерористичної операції на Донеччині.

Переселение народа: как вывозят людей с особыми потребностями

20.06.2014
Vgorode узнал, как переезжают люди с особыми потребностями. Вскинуть одну сумку на плечо и красиво уехать куда глаза глядят могут лишь киногерои. В реальной жизни путешественнику нужно достать билет на транспорт, собрать необходимые вещи и документы, позаботиться о родственниках и домашних животных, решить вопрос с работой и жильем....

В Мариуполь боятся ехать иногородние инвалиды

20.06.2014
В пошлом году за летний сезон специализированный пляж для инвалидов, что на Приморском бульваре, посетило порядка 1000 иногородних инвалидов.

В Красноармейске приняли более 100 больных из Славянска

20.06.2014
Дорога жизни на Донбассе. Обездоленным людям необходима помощь реальная. Ее должны оказывать все, кто может. Потому что не все, кто должен, - ее дает. Чем конкретно помогают и как - подробнее Сергей Бордюжа.

Надежда Паламарчук: "Вывезти инвалидов из Краматорска и Славянска сложно"

20.06.2014
13.06.14. Руководитель Донецкой областной организации инвалидов Надежда Поламарчук в эфире Еспресо.TV рассказала, с какими трудностями приходится сталкиваться при эвакуации инвалидов.

Відбулися важливі заходи ВОІ «Союз організацій інвалідів України»

20.06.2014
Звіт про заходи, проведені ВОІ "Союз організацій інвалідів України" у червні 2014 року 

Світла пам'ять

17.06.2014
На 76 році життя у місті Львові  помер Погоріляк Юрій Іванович. Він тривалий час очолював Львівську обласну асоціацію інвалідів Всеукраїнської організації інвалідів «Союз організацій інвалідів України» та був першим заступником голови ВОІ СОІУ.

Ощадний банк стає офіційним спонсором Національного комітету спорту інвалідів України...

16.06.2014
Київ, 11 червня 2014 року. Державний ощадний банк України став офіційним спонсором Національного комітету спорту інвалідів України і підтримає українських спортсменів з інвалідністю. Як офіційний спонсор Ощадбанк спрямовуватиме зусилля на розвиток фізичної культури та спорту інвалідів України. Угоду про це сьогодні підписали голова правління Державного ощадного банку України Андрій Пишний та президент Національного комітету спорту інвалідів України Валерій Сушкевич. Окрім того, саме сьогодні українські паралімпійці отримали державні грошові винагороди за перемоги на ХІ зимових Паралімпійських іграх в Сочі, що були перераховані на платіжні картки, емітовані АТ «Ощадбанк». Платіжні картки чемпіонам та призерам ХІ зимової Паралімпіади вручали Міністр молоді та спорту України Дмитро Булатов та голова правління Ощадбанку Андрій Пишний....