Новини

Впроваджують європейські підходи

16.06.2014
Коли невелика делегація лікарів Черкаського обласного центру медико-соціальної експертизи повернулася з робочої поїздки до медичних закладів Польщі та Литви, їм було про що розказати колегам.

В Мариуполе инвалидам предлагают работу на коммунальных и промышленных предприятиях города...

16.06.2014
Сложная обстановка в городе не стала причиной для отмены или переноса ярмарок вакансий для лиц с ограниченными возможностями. В городском центре занятости понимают, что инвалиды это люди, нуждающиеся в поддержке окружающих, поэтому постоянно проводят различные мероприятия, содействуя в трудоустройстве этой категории граждан.

«Люди в білих халатах» завжди поруч...

16.06.2014
Київ. Традиційно в третю неділю червня громадськість визначає День медичного працівника. До цього свята безпосередньо має відношення і колектив відділення соціально-медичної реабілітації, дітей хворих на ДЦП та ранньої соціальної реабілітації дітей-інвалідів Територіального центру соціального обслуговування, адже основним завданням їхньої роботи є відновлення ушкодженого здоров'я малюків. До складу колективу входять: вчителі-реабілітологи, практичний психолог, логопед-дефектолог, вчитель інформатики, музичний керівник та інші спеціалісти, яким не байдужі долі дітей. Окремо треба відзначить групу медичних працівників, зусилля і праця яких безпосередньо направлені на лікування та відновлення фізичного стану діточок: лікаря-педіатора відділення Мойсу Марію Миколаївну, медичну сестру Оксану Данилюк, медичну сестру з масажу Марину Нешину....

Мукачівські ДАІшники покарали водія «інваліда»

16.06.2014
Порушника, який припаркував автомобіль під знаком, на автомобільній стоянці пл. Федорова, притягнули до відповідальності за адміністративне правопорушення.

Сергій Квіт виступив на парламентських слуханнях про проблеми та розвиток інклюзивної освіти...

16.06.2014
4 червня 2014 року у Верховній Раді України відбулися парламентські слухання на тему «Освіта, охорона здоров'я та соціальне забезпечення дітей з порушеннями психофізичного розвитку: проблеми та шляхи їх вирішення».

Требуется помощь людям с инвалидностью из зоны АТО

11.06.2014
Две группы по 30 человек срочно необходимо вывезти из Луганской и Донецкой области в Одессу и Львов. Группы состоят из людей с инвалидностью и членов их семей, в том числе детей с инвалидностью. Общее количество 65 человек из них 17 человек с нарушением опорно-двигательного аппарата (коляски) и до 14 детей, включая детей с инвалидностью.

Рада забезпечила навчання дітей-інвалідів в загальноосвітніх школах

11.06.2014
Народні депутати підтримали у другому читанні та в цілому законопроект № 2878 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України про освіту щодо організації інклюзивного навчання". За відповідне рішення проголосували 262 депутати.

В парламенте заговорили про аутизм

11.06.2014
Помощник ребенка» в детсаду и школе может решить проблему доступа детей с особыми потребностями в т.ч. аутистов к обучению, - к такому выводу пришли эксперты Парламентских слушаний «Освіта, охорона здоров'я та соціальне забезпечення дітей з порушеннями психофізичного розвитку: проблеми та шляхи їх вирішення». Инклюзия в большинстве своем существует только на бумаге. На практике - директора школ и детсадов не хотят брать особенных детей в свои классы.

Діти з обмеженими можливостями потребують законодавчого удосконалення норм, які регулюють їх особливий статус...

11.06.2014
4 червня 2014 року у сесійній залі Верховної Ради України відбулися парламентські слухання на тему: «Освіта, охорона здоров'я та соціальне забезпечення дітей з порушеннями психофізичного розвитку: проблеми та шляхи їх вирішення».

Назрела необходимость совершенствования норм, регулирующих статус детей с ограниченными возможностями...

11.06.2014
Заместитель Председателя Верховной Рады Украины Руслан Кошулинский подчеркивает приоритетность законодательного совершенствования и систематизации всех норм, регулирующих статус детей с ограниченными возможностями.