Новини

Шахраї завдяки підробленим довідкам отримали пенсій по інвалідності на суму 880 тис грн...

14.05.2014
Білгород-Дністровською міжрайонною прокуратурою розпочато 12 кримінальних проваджень ч. 2 ст. 190 КК України (шахрайство).

У Бердичеві відкрили Центр соціокультурної та активної фізичної реабілітації «На рівних»...

07.05.2014
У місті Бердичеві проводиться планомірна робота по тому, щоб зробити місто доступним та доброзичливим до людей з обмеженими фізичними можливостями. Надзвичайно важливим кроком у цій справі стало відкриття Центру соціокультурної та активної фізичної реабілітації «На рівних», яке відбулося 5 травня – у День боротьби за права людей з інвалідністю. Ця подія без перебільшення стала надзвичайною не лише для міста Бердичева, але й для усієї Житомирської області, адже подібних центрів на Житомирщині не так вже й багато, хоча потреба в них є....

Сформовано громадську консультативну раду з питань інвалідів

07.05.2014
Відбулося засідання установчих зборів з формування складу громадської консультативної ради у справах інвалідів при Івано-Франківській облдержадміністрації. Учасники установчих зборів, серед яких представники департаменту соціальної політики облдержадміністрації, обласних громадських організацій інвалідів, ініціативної групи з підготовки установчих зборів, затвердили Положення про громадську консультативну раду у справах інвалідів, її склад та керівні органи. Головою новоствореної Консультативної ради обрано заступника голови громадської організації «Слід» (сімей людей з інвалідністю та дітьми) Миколу Макара....

Луганский вуз обеспечил все необходимые условия для инвалидов

07.05.2014
Инвалиды Луганской области борются против дискриминации в обществе.

Представники громадських організацій інвалідів перевірили рівень доступності до адміністративного приміщення...

07.05.2014
Як інформує департамент інфраструктури, містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Чернівецької обласної державної адміністрації, створення доступного архітектурного середовища для осіб з обмеженими фізичними можливостями та інших маломобільних груп населення є важливим соціальним пріоритетом в діяльності відомства і свідченням цього є те, що вся робота в даному напрямку здійснюється у тісній співпраці з громадськими організаціями інвалідів.

Під львівською Ратушею облаштують автопаркінг для інвалідів

07.05.2014
На площі Ринок коло фонтану зі скульптурою Діани облаштують паркомісця для автомобілів людей з вадами і опорно-рухового апарату. Таке рішення було прийняте 6 травня на засіданні комісії з безпеки дорожнього руху Львівської міськради.

У прокуратурі міста Луцька обговорили стан додержання законодавства у сфері соціального захисту інвалідів...

07.05.2014
У прокуратурі міста Луцька відбулася міжвідомча нарада з питань додержання вимог законодавства у сфері соціального захисту інвалідів та інших соціально незахищених верств населення міста Луцька.

Специалисты обсудили вопросы интеграции ребенка с нарушениями опорно-двигательного аппарата в общеобразовательное пространство...

07.05.2014
Киев. Вопрос об интеграции детей с нарушениями опорно-двигательного аппарата в общеобразовательное пространство обсуждался на пресс-конференции, организованной Всеукраинской общественной организацией «Научное общество инвалидов «Институт социальной политики» с участием представителей Министерства образования и науки, МФ «Возрождение», родителей, ученых, практиков.

Николаевцы с ограниченными возможностями станцевали на Советской

07.05.2014
В субботу, 3 мая, накануне Международного дня борьбы за права инвалидов, который ежегодно отмечается двумя днями позднее, в николаевском Каштановом сквере провели благотворительную ярмарку, выставку фотопроекта «Красота побеждает» и продемонстрировали несколько танцевальных номеров, доказывающих, что люди с ограниченными возможностями способны на многое.

«Спикерское бюро». Итоги проекта

06.05.2014
Вот и подошел к концу первый этап проекта «Спикерское бюро». Проект предусматривает выполнение ст. 8 «Просветительско-воспитательная работа» Конвенции ООН про права людей с инвалидностью. Главной миссией которой, является формирование толерантного общества, относительно людей с инвалидностью.