Новини

Безбарьерный Николаев: что сделано и что еще надо сделать

06.05.2014
29 апреля в мэрии прошло заседание городского координационного совета по вопросам безбарьерного доступа инвалидов и других маломобильных групп населения к социальной и инженерно-транспортной инфраструктуре.

Першочергова увага клієнтам з особливими потребами

06.05.2014
У першому кварталі 2014 року соціальними послугами служби зайнятості на Буковині скористалися 410 інвалідів. З них 385 осіб мали статус безробітного. За цей період за сприяння фахівців міських та районних центрів зайнятості працевлаштовано 28 осіб з інвалідністю, в т. ч. 24 безробітних.

В Бердянске появится пляж для инвалидов

06.05.2014
В Бердянске может появиться пляж для маломобильных групп населения. Об этом шла речь на заседании комитета по обеспечению доступности инвалидов и других маломобильных групп населения к объектам социальной и инженерно-транспортной инфраструктуры Бердянского горсовета, которое состоялось под руководством и. о. городского головы Сергея Матвеева, сообщает пресс-служба горсовета.

В Україні презентували унікальні посібники, які допоможуть вчителям та батькам ефективно навчати дітей з особливими потребами...

06.05.2014
Унікальні методичні посібники, які допоможуть вчителям та батькам дітей із інвалідністю (особливо із порушеннями функцій опорно-рухового апарату) презентували 29 квітня в Києві.

В Тернопільській області адаптовують туристичні об'єкти для туристів з обмеженими фізичними можливостями...

06.05.2014
Адаптувати туристичні об'єкти для людей з обмеженими фізичними можливостями, - про це наголосила на спільній нараді управління з питань туризму та курортів облдержадміністрації та обласного відділення фонду соціального захисту інвалідів начальник управління туризму Леся Серетна.

35 дітей навчаються за інклюзивною формою у школах Дніпропетровська

06.05.2014
35 дітей навчаються за інклюзивною формою у школах міста. Про це під час прес-конференції повідомила головний спеціаліст управління освіти та науки Дніпропетровської міської ради Наталія Охота. «На сьогодні у 21 міській школі працюють 32 інклюзивні класи. Розпочинали ми таку роботу лише з двох дітей на початок 2012-2013 навчального року, на кінець року їх було вже 9. Сьогодні 35 дітей з особливими освітніми потребами здобувають освіту на рівні зі здоровими дітьми, серед них діти із порушеннями інтелектуального розвитку, діти-аутисти, а також дитина із синдромом Дауна», - зазначила Наталія Охота....

На підставі підробних довідок одесити отримували пенсії по інвалідності, чим завдали ПФ України понад 1 млн грн збитків...

28.04.2014
Органами прокуратури Одеської області проведено перевірки законності призначення пенсій по інвалідності, в ході яких встановлено факти неправомірного заволодіння коштами, передбаченими на пенсійні виплати.

Депутати затвердили Положення про міський центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів...

28.04.2014
25 квітня у ході сесії Миколаївської міської ради депутати затвердили Положення про міський центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів.

В торговых точках Ильичевска появились «тревожные кнопки» для инвалидов

28.04.2014
В нескольких торговых точках Ильичевска появились специальные кнопки вызова персонала для лиц с ограниченными физическими возможностями.

На Миколаївщині відбулось відкриття виставки «Весняне натхнення»

28.04.2014
24 квітня 2014р.об 11.00 в Миколаївському обласному краєзнавчому музеї відбулось відкриття виставки творчих робіт людей з обмеженими можливостями «Весняне натхнення». Це спільна виставка Миколаївського обласного краєзнавчого музею, департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації та Миколаївської обласної організації Союзу організацій інвалідів України.