Спільнота всеукраїнського об’єднання «Союз осіб з інвалідністю України» з сумом сповіщає що 14 квітня 2019 року, на 74 році, пішов з життя Микола Йосипович Комаров.

Микола Йосипович був і залишиться у наших серцях і споминах як людина цікавої долі, розумна, порядна та патріотична, віддана справі захисту прав людей з інвалідністю.

 Чимало зусиль доклав Микола Йосипович до об’єднання прогресивних лідерів громадського руху людей з інвалідністю за відстоювання прав і свобод на державному та регіональних рівнях.

За ініціативи Миколи Йосиповича у 1990 році у м. Одесі відбулися збори представників від 25 міських та обласних організацій людей з інвалідністю, на яких було прийнято рішення: вважати збори Установчою конференцією та заснувати ор­ганізацію з назвою - "Всеукраїнська організація Союз осіб з інвалідністю України" (СОІУ).

 Першим Головою «Всеукраїнської організації Союз осіб з інвалідністю України» став Комаров Микола Йосипович, на плечі якого лягли питання осмислення ролі громадського об’єднання і  його місце у суспільстві, здійснення пошуку власної стратегії на майбутнє, об’єднання зусиль регіональних партнерів по реалізації стратегії розвитку об’єднання.

 

Пішла з життя людина прекрасної душі, відкритого і доброго серця. Він жив, радів світу, людям, що оточували його, був учителем та мудрим наставником.

У скорботі низько схиляємо голови, молимося за упокій його душі.

Віримо, що Всемилостивий Господь прийме його світлу та щиру душу в Царство Небесне.

 

Вічна і світла пам'ять Миколі Йосиповичу. Щирі співчуття рідним і близьким людям, друзям і знайомим покійного. Спочивай з миром наш друг і наставник,  Микола Йосипович Комаров.

 

З сумом,

Василь Назаренко та уся спільнота «Всеукраїнської організації Союз осіб з інвалідністю України".