Презентацію активісти проведуть у рамках семінару, присвяченому завершенню реалізації проекту "Реабілітація маломобільних людей з інвалідністю Волинської області".

Над проектом ВОГО "Фонд місцевого розвитку" у партнерстві з ГО "Євроклуб "Право і Захист" та Комітетом доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об'єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури у Волинській області працювали впродовж року.

У результаті досліджень активісти розробили Рекомендації для проведення аудиту умов доступності об'єктів, провели Конкурс "Волинь без перешкод" та розробили Карту доступних об'єктів Волинської області і проект Луцької міської соціальної програми «Місто без бар'єрів».

Також на семінарі будуть нагороджувати переможців конкурсу.

Проект «Реабілітація маломобільних людей з інвалідністю Волинської області» здійснюється за фінансової підтримки Фонду Сприяння Демократії Посольства США в Україні.

Довідка: від 6% до 12% населення Волинської області - люди з інвалідністю, які через низку причин, що пов'язані із зовнішніми бар'єрами, не можуть самостійно скористатись всіма послугами.

ВолиньPost