29.05.2014 за участю представників комітету забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення, громадських організацій краю проведено аудит до приміщення обласної дитячої клінічної лікарні № 1. Комітет відзначив, що у лікарні обладнано пандус згідно з державних будівельних норм, в якому приладнані дверцята для вивантаження хворих із швидкої допомоги, всюди є позначки руху. Так, висловлено особисту подяку в.о. головного лікаря Чепілю М.І. та заввідділенням Гнатюку М.Г. за належне піклування проблемами інвалідів.

Також проведено аудит обласного шкірно-венерологічного диспансеру, що розміщений у старому фонді крайової столиці, - є ряд об'єктивних причин щодо забезпечення доступності інвалідів до лікувального закладу.

За результатами обстеження будуть надані відповідні пропозиції Департаменту охорони здоров'я та цивільного захисту населення облдержадміністрації, комітету забезпечення доступності інвалідів й інших маломобільних груп населення до об'єктів соціальної та інженерно – транспортної інфраструктури.

Чернівецька обласна державна адміністрація