Новини

Податківці Сторожинеччини за «круглим столом» обговорили з громадською організацією інвалідів порядок застосування пільг...

24.04.2014
Днями відбулось засідання «Круглого столу» за участі першого заступника начальника ДПІ у Сторожинецькому районі Сергія Лєсніка на тему «Роз'яснення норм податкового законодавства України для об'єднань громадських організацій-інвалідів».

"Ми готові поступово вирішувати проблеми громадян з особливими потребами"

24.04.2014
У цьому запевнив голова Кіровоградської обласної ради Олександр Чорноіваненко керівників громадських організацій інвалідів під час зустрічі з ними.

У Львові суди не пристосовані для людей з особливими потребами

24.04.2014
Моніторинг РГБФ «Право і демократія» показав, що у Львові суди не пристосовані для того, щоб люди із особливими потребами мали вільний доступ до правосуддя. Про це 23 квітня розповіли в прямому ефірі програми громадського мовлення Львівського прес-клубу – «Прес-клуб-ГІТ».

У Сумах побільшає пандусів

24.04.2014
Збудувати такі планують, зокрема, у під'їздах житлових будинків – там, де проживають інваліди.

У Житомирі впроваджуватиметься проект програми USAID «Здоров'я жінок України»

23.04.2014
1-3 квітня 2014 р. у Києві відбувся установчий семінар для організацій-грантерів Програми і партнерів проекту НАІУ «Подолати перешкоди - надати можливості», в якому взяли участь заступник Житомирського міського голови О.Бочковський, депутат Житомирської міської ради Неля Ковалюк.

У конкурсі "Степова красуня-2104" взяли участь діти з обмеженими можливостями

23.04.2014
У Кіровограді відбувся щорічний Всеукраїнський конкурс краси "Степова красуня". На сцені Кіровоградського обласного академічного музично-драматичного театру ім. М. Кропивницького змагалися близько 20 дівчат різних вікових категорій, а також дизайнери та імідж-студії.

Маленьким луганчанам с особыми потребностями подарили сказку

23.04.2014
В преддверии светлого праздника Пасхи воспитанники образцового театрального коллектива «Карусель» подарили детям, которые посещают коммунальное учреждение «Луганский городской центр социальной реабилитации детей-инвалидов», добрую сказку. Приехал на праздник и Луганский городской голова Сергей Кравченко.

Аутизм сегодня: Знаменитый доктор из США поделился опытом с одесскими специалистами...

23.04.2014
5 апреля около 250 человек приняло участие в семинаре от Стивена Эдельсона «Аутизм сегодня: ранняя диагностика и современные методы коррекции и терапии», который прошел в отеле «Немо». Ведущий семинара — Стивен Эдельсон (Сан-Диего, США) – доктор психологии, директор Института исследований аутизма и один из экспертов ООН по аутизму – в течение 2-х часов делился своими наработками в вопросах исследования аутизма. Родители аутичных детей, специалисты и журналисты могли получить ответы на свои вопросы, узнать о сообществе родителей аутичных детей и методах коррекции и реабилитации аутизма в мире....

Інтегрована освіта освіта зараз є одним з пріоритетних напрямків соціальної політики демократичних країн...

12.04.2014
Інтегрована освіта зараз є одним з пріоритетних напрямків соціальної політики демократичних країн. У Конвенції ООН про права дитини декларується, що право людей з інвалідністю на інтеграцію в суспільство є основним принципом міжнародних стандартів прав людини, і сумісна освіта – це основа суспільної інтеграції. У розвинених країнах інтегровані школи – вже реальність, в нашій – поодинокі випадки.

Безкоштовні заняття для людей з інвалідністю

19.02.2014
Київський міський Центр соціальної, професійної та трудової реабілітації інвалідів запрошує на безкоштовні заняття за різними напрямками.