Новини

Безкоштовні заняття для людей з інвалідністю

19.02.2014
Київський міський Центр соціальної, професійної та трудової реабілітації інвалідів запрошує на безкоштовні заняття за різними напрямками.

Донбасский межрегиональный центр профессиональной реабилитации инвалидов осуществляет профессиональную подготовку по ряду специальностей...

19.02.2014
Для осуществления мероприятий по профессиональной, социально-психологической и духовной реабилитации людей с ограниченными физическими возможностями с целью их адаптации в социуме, последующей занятости, экономической и бытовой самостоятельности по приказу Министерства труда и социальной политики Украины 16 января 2007 г. создан Донбасский межрегиональный центр профессиональной реабилитации инвалидов (г. Краматорск).

У Сєвєродонецьку освітяни обговорили питання інклюзивної освіти

19.02.2014
У сучасному світі інтеграція дітей із особливими потребами в масові освітні заклади – це глобальний суспільний процес, який стосується всіх високорозвинених країн. Його основою є готовність суспільства і держави переосмислити систему ставлення до інвалідів та осіб із обмеженими можливостями з метою реалізації їх прав на надання рівних з іншими можливостей у різних галузях життя, включаючи освіту.

У Сватівській райдержадміністрації відбулася нарада стосовно організації індивідуального навчання для дітей з особливими потребами...

19.02.2014
Одним з важливих напрямів реалізації в регіоні завдань Президента України Віктора Януковича відносно забезпечення прав громадян є задоволення їх потреб у освітній сфері. 28 січня 2014 року перший заступник голови Сватівської райдержадміністрації Людмила Русанова провела нараду з питання індивідуального навчання для дітей з особливими потребами та перспективи впровадження інклюзивної освіти в 2014 році. На нараді були присутні керівники та педагоги навчальних закладів району.

В Краснодоне обсудили перспективы открытия инклюзивных классов в 2014-2015 учебном году...

19.02.2014
Для городской власти Краснодона вопрос создания комфортных условий для людей с ограниченными физическими возможностями находится среди важных направлений деятельности. Именно поэтому 30 января городской голова Юрий Баклагов принял участие в совещании с директорами общеобразовательных школ и заведующими детскими садами, где обсуждался вопрос относительно перспективы открытия инклюзивных классов в 2014-2015 учебном году

Консультаційна фірма «Консул-97»

19.02.2014
Мале колективне підприємство консультаційна фірма «Консул-97» створено в місті Чернівці для допомоги людям, які опинилися в складній життєвій ситуації. Ніна Феліксівна Сивицька, керівник консультаційної фірми, розповіла нам докладніше про діяльність організації.

У лютому розпочинається реалізація проекту міжнародної технічної допомоги Twinning light...

19.02.2014
З метою поглиблення співпраці України з Європейським Союзом та наближенні українського законодавства до європейських норм і стандартів у сфері професійної реабілітації та зайнятості інвалідів з 3 лютого 2014 року за фінансової підтримки Європейського Союзу Міністерством соціальної політики України розпочинається реалізація проекту міжнародної технічної допомоги Twinning light.

В Луганске обсудили пути развития украинского инклюзивного образования

09.02.2014
В Восточноукраинском национальном университете имени Владимира Даля состоялся III Международный научно-практический семинар «Инклюзия в высшую школу: методология, теория, практика».

На допомоги дітям-інвалідам у міському бюджеті Калуша – 250 тисяч

09.02.2014
На сесії Калуської міської ради депутати затвердили в новій редакції Порядок надання одноразових грошових допомог на лікування дітей-інвалідів. Що саме передбачає цей документ – у розмові з начальником управління праці й соціального захисту населення Калуської міської ради Любов'ю Федоришин.

Полтавська влада планує встановити звукові світлофори для сліпих у 2014 році

09.02.2014
У Полтаві протягом 2014 року нарешті збираються профінансувати встановлення звукового обладнання для сліпих на перехрестях містах. Про це йдеться у Програмі соціально-економічного розвитку Полтави на 2014 рік. Так, враховуючи пропозиції Українського товариства сліпих в поточному році передбачено фінансування в розмірі 20 тис.грн на встановлення звукових світлофорів на перехрестях вул. Фрунзе, зуп. Чапаєва, вул.Кагамлика та вул.Матросова, вул.Великотирновська в районі Автовокзалу. Комунальне підприємство «ПМШЕД» вже уклало договір з ТОВ «Система-сервіс» на придбання звукового обладнання....