Новини

Донбасский межрегиональный центр профессиональной реабилитации инвалидов осуществляет профессиональную подготовку по ряду специальностей...

19.02.2014
Для осуществления мероприятий по профессиональной, социально-психологической и духовной реабилитации людей с ограниченными физическими возможностями с целью их адаптации в социуме, последующей занятости, экономической и бытовой самостоятельности по приказу Министерства труда и социальной политики Украины 16 января 2007 г. создан Донбасский межрегиональный центр профессиональной реабилитации инвалидов (г. Краматорск).

У Сєвєродонецьку освітяни обговорили питання інклюзивної освіти

19.02.2014
У сучасному світі інтеграція дітей із особливими потребами в масові освітні заклади – це глобальний суспільний процес, який стосується всіх високорозвинених країн. Його основою є готовність суспільства і держави переосмислити систему ставлення до інвалідів та осіб із обмеженими можливостями з метою реалізації їх прав на надання рівних з іншими можливостей у різних галузях життя, включаючи освіту.

У Сватівській райдержадміністрації відбулася нарада стосовно організації індивідуального навчання для дітей з особливими потребами...

19.02.2014
Одним з важливих напрямів реалізації в регіоні завдань Президента України Віктора Януковича відносно забезпечення прав громадян є задоволення їх потреб у освітній сфері. 28 січня 2014 року перший заступник голови Сватівської райдержадміністрації Людмила Русанова провела нараду з питання індивідуального навчання для дітей з особливими потребами та перспективи впровадження інклюзивної освіти в 2014 році. На нараді були присутні керівники та педагоги навчальних закладів району.

В Краснодоне обсудили перспективы открытия инклюзивных классов в 2014-2015 учебном году...

19.02.2014
Для городской власти Краснодона вопрос создания комфортных условий для людей с ограниченными физическими возможностями находится среди важных направлений деятельности. Именно поэтому 30 января городской голова Юрий Баклагов принял участие в совещании с директорами общеобразовательных школ и заведующими детскими садами, где обсуждался вопрос относительно перспективы открытия инклюзивных классов в 2014-2015 учебном году

Консультаційна фірма «Консул-97»

19.02.2014
Мале колективне підприємство консультаційна фірма «Консул-97» створено в місті Чернівці для допомоги людям, які опинилися в складній життєвій ситуації. Ніна Феліксівна Сивицька, керівник консультаційної фірми, розповіла нам докладніше про діяльність організації.

У лютому розпочинається реалізація проекту міжнародної технічної допомоги Twinning light...

19.02.2014
З метою поглиблення співпраці України з Європейським Союзом та наближенні українського законодавства до європейських норм і стандартів у сфері професійної реабілітації та зайнятості інвалідів з 3 лютого 2014 року за фінансової підтримки Європейського Союзу Міністерством соціальної політики України розпочинається реалізація проекту міжнародної технічної допомоги Twinning light.

В Луганске обсудили пути развития украинского инклюзивного образования

09.02.2014
В Восточноукраинском национальном университете имени Владимира Даля состоялся III Международный научно-практический семинар «Инклюзия в высшую школу: методология, теория, практика».

На допомоги дітям-інвалідам у міському бюджеті Калуша – 250 тисяч

09.02.2014
На сесії Калуської міської ради депутати затвердили в новій редакції Порядок надання одноразових грошових допомог на лікування дітей-інвалідів. Що саме передбачає цей документ – у розмові з начальником управління праці й соціального захисту населення Калуської міської ради Любов'ю Федоришин.

Полтавська влада планує встановити звукові світлофори для сліпих у 2014 році

09.02.2014
У Полтаві протягом 2014 року нарешті збираються профінансувати встановлення звукового обладнання для сліпих на перехрестях містах. Про це йдеться у Програмі соціально-економічного розвитку Полтави на 2014 рік. Так, враховуючи пропозиції Українського товариства сліпих в поточному році передбачено фінансування в розмірі 20 тис.грн на встановлення звукових світлофорів на перехрестях вул. Фрунзе, зуп. Чапаєва, вул.Кагамлика та вул.Матросова, вул.Великотирновська в районі Автовокзалу. Комунальне підприємство «ПМШЕД» вже уклало договір з ТОВ «Система-сервіс» на придбання звукового обладнання....