Черкаська обласна організація

cherkasy

 

Голова організації Чаплюк Лідія Федорівна

 

 

Черкаська обласна організація (ЧОО) створена 29 грудня 1998 року і є структурним підрозділом Всеукраїнської організації інвалідів ""Всеукраїнська організація Союз осіб з інвалідністю України"" .

Першим головою було обрано Тіщенка Олексія Григоровича, інваліда ІІ групи, який через хворобу недовго керував організацією. У 2001 році на цій посаді його замінила Чаплюк Лідія Федорівна, інвалід ІІ групи з дитинства, яка має в сім'ї ще двох інвалідів І та ІІ групи. Чаплю Л.Ф. приймає активну участь у русі людей з обмеженими фізичними можливостями з 1990 року, працювала головою міського комітету жінок інвалідів.

Метою діяльності Черкаської обласної організації є об'єднання 400 інвалідів області та їх організацій в єдину структуру для більш ефективного вирішення проблем соціального захисту інвалідів, їх реабілітації, інтеграції в суспільство, сприяння розвитку інфраструктури для людей з обмеженими можливостями.

Організація налічує понад 28 тисяч інвалідів, об'єднує 22 організації. Крім того, ЧОО засновано 5 підприємств, на яких працюють 23 інваліда. Багато членів організації працевлаштоване на роботу на інші підприємства.

Щорічно проводяться тематичні семінари, круглі столи з благодійними обідами. Належна увага приділяється проведенню культурно масової роботи серед інвалідів.

Організація і її структурні підрозділи співпрацюють з обласною, міською та районними держадміністраціями, з управлінням соціального захисту населення та його районними відділеннями задля покращення умов життєдіяльності людей з обмеженими фізичними можливостями.

адреса організації:

18015 м. Черкаси                                    тел: (0472) 33-12-59 

вул. Благовісна, 269/105, к. 511              golovacherkassy@ukr.net