Чернівецька обласна організація                                   

                                                                       голола організації 

                    Горбунов Микола Костянтинович

           05 квітня 2021 р., відбулася позачергова Конференція ЧООІ ВОІ СОІУ, яка задовільнила мою заяву про звільнення мене з посади Голови та обрала нового голову  Горбунова Миколу Костянтиновича 19,12,1964 р. народження, інваліда 3-ї групи загального захворювання 

          Чернівецька обласна організація (ЧОО) була створена рішенням Установчої конференції 10 березня 2000 р. як правонаступник Чернівецького обласного товариства інвалідів. Очолював організацію Рошко Микола Васильович, інвалід ІІ групи. ЧОО є обласною громадською неприбутковою організацією інвалідів, яка на основі спільності інтересів об'єднує людей даної категорії та має 14 районних (місцевих) осередків ГО ВО СОІУ у Чернівецькій області, в яких налічується 26.5 тисяч членів.

Основними завданнями та напрямками діяльності ЧОО є: задоволення та захист законних соціальних, економічних, правових, вікових та інших інтересів своїх членів, сприяння створенню людям з обмеженими фізичними можливостями рівних з іншими громадянами України умов для участі у всіх сферах суспільного життя; взаємодія з органами державної і виконавчої влади при вирішенні проблем інвалідів, співробітництво із суспільними об'єднаннями, що діють в інтересах соціального захисту та реабілітації людей з певними вадами здоров`я. З 2004 року організацію очолює Нацюк Микола Іванович, інвалід ІІ групи.

ЧОО тісно і плідно співпрацює з владними, державними установами, управліннями праці та соціального захисту населення, організаціями інвалідів, ветеранів та мало захищених громадян області, є членом Координаційних рад громадських благодійних організацій Чернівецької міської та обласної ради, а також представником в Регіональній комісії з питань діяльності підприємств та організацій громадських організацій інвалідів. При ЧОО створено два підприємства "Призма" та Спортивнооздоровчий клуб ім. Засса, які хоча і надають певну допомогу організації, але практично ще самі її потребують.

Гарних задумів, пропозицій, ідей в організації дуже багато, проте перспектива досягнення та втілення їх життя не висока. Для досягнення реальних позитивних результатів потрібні кошти, яких в організації немає. Тому основна надія на те, що влада та держава допомагатимуть не тільки теоретично, а й практично коштами для збереження тарозвитку дуже потрібної інвалідам організації.

Ми запрошуємо всіх, хто має добре сумління і не байдужий до долі людей з обмеженими можливостями, до спільної співпраці, щоб хоча би трішечки полегшити життя інвалідам та малозахищеним громадянам України.

 адреса організації:

58005 м. Чернівці                           тел: (0372) 23-11-11
вул. Ясська, 16                               2154roshko@gmail.com,   cv.voi@ukr.net