Волинська обласна організація інвалідів 

                                           Голова організації   Денисюк Павло Федорович

 Волинська обласна організація (ВООІ)була створена на базі Волинської обласної Асоціації інвалідів та ветеранів, яка була заснована ще в 1991 році, а з 1994 року ВООІ є членом ГО ВО СОІУ. 

За цей час Волинська обласна організація інвалідів зросла як чисельно з 389 до 874 членів), так і якісно. Зараз ВООІ нараховує понад 13 тисяч членів, зареєстровано 3 міських і 12 районних осередків.

Волинською обласною організацією інвалідів засновані чотири підприємства, а саме: ЦСТРІ "ЕНЕРГІЯ 1", підприємство "ГПК", які займаються ремонтно будівельними роботами, підприємство "ЗОРЯ ПЛЮС", що ремонтує оргтехніку, та художньо самодіяльне підприємство "ЛУЧАНИ". Загальна кількість працюючих на цих підприємствах 140 чоловік, серед яких більша частина інваліди ІІ-ІІІ груп.

ВООІ з метою поліпшення становища людей з обмеженими фізичними можливостями регіону співпрацює з Управлінням праці та соціального захисту населення, Регіональною комісією з питань діяльності підприємств та організацій громадських організацій інвалідів, обласним відділенням Фонду соціального захисту інвалідів, управлінням ПФУ, депутатами, благодійними організаціями тощо.

ВООІ ставить своїм завданням у майбутньому створити не менше 5-ти малих підприємств районними осередками та побудувати реабілітаційно оздоровчий центр на озері Світязь в смт. Шацьк, де можна було б оздоровлювати до 25 ти людей з обмеженими можливостями та придбати одну із фахових професій.

Організацією проводяться семінари, круглі столи, конференції, де обговорюються проблеми життєдіяльності інвалідів Волинщини та шукаються шляхи їх вирішення.

Основна мета ВООІ - домагатися, щоб кожен інвалід відчував себе повноцінним громадянином своєї держави.

 адреса організації:                                         

43025  Волинська обл.                                         тел: (0332) 72-80-63
м. Луцьк 
п-р. Волі, 23                                                           vooi.Lutsk@gmail.com