Бажаєте бути звільненим від податку? Працевлаштування інвалідів надає таке право!                                                                 

Всеукраїнська організація інвалідів"Всеукраїнська організація Союз осіб з інвалідністю України" пропонує  тісну співпрацю, яка полягає у створенні та реєстрації Вашого підприємтва.

 


Основні переваги:

- згідно п. 154.1 ст. 154 Податкового кодексу України від оподаткування звільняються:

Підприємства та організації, які засновані громадськими організаціями інвалідів і є їх повною власністю, отриманий від продажу (постачання) товарів, виконання робіт і надання послуг, де протягом попереднього звітного (податкового) періоду кількість інвалідів, які мають там основне місце роботи, становить не менш як 50 відсотків середньооблікової чисельності штатних працівників облікового складу за умови, що фонд оплати праці таких інвалідів становить протягом звітного періоду не менш як 25 відсотків суми загальних витрат на оплату праці.

Зазначені підприємства та організації громадських  організацій інвалідів мають право застосовувати цю пільгу за наявності дозволу на право користування такою пільгою, який видається уповноваженим органом.

-     відповідно до п. 197.6 ст. 197 Податкового кодексу України від податку на додану вартість звільняються:

 

Операції з постачання товарів (крім підакцизних товарів) та послуг, що безпосередньо виготовляються підприємствами та організаціями, які засновані громадськими організаціями інвалідів, де кількість інвалідів, які мають у таких організаціях основне місце роботи, становить протягом попереднього звітного періоду не менш як 50 відсотків середньооблікової кількості штатних працівників, і за умови, що фонд оплати праці таких інвалідів становить протягом звітного періоду не менш як 25 відсотків суми загальних витрат з оплати праці, що належать до складу витрат згідно з правилами оподаткування податком на прибуток підприємств.

- згідно п.п. 282.1.7 п.282.1 ст. 282 Податкового кодексу України від податку за землю звільняються:

Підприємства та організації громадських організацій інвалідів, які засновані громадськими організаціями інвалідів, які мають там основне місце роботи, становить  протягом попереднього звітного періоду не менш 50 відсотків середньооблікової  чисельності штатних працівників облікового складу за рік, і за умови, що фонд оплати праці таких інвалідів становить протягом попереднього звітного періоду не менш 25 відсотків суми загальних витрат на плату праці, що вносяться до складу валових витрат виробництва(обігу).   

 

-    відповідно до п. 14 ст. 8 Закону України Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування”:

Єдиний   внесок   для    підприємств    та    організацій  всеукраїнських    громадських   організацій   інвалідів в яких кількість інвалідів  становить  не менш як 50 відсотків загальної чисельності працюючих,  і за умови, що фонд  оплати  праці  таких  інвалідів  становить  не  менш   як 25 відсотків суми витрат на оплату праці, встановлюється у розмірі 5,3 відсотка бази нарахування єдиного внеску.

 

Таким чином, підприємства Всеукраїнської організації інвалідів ”"Всеукраїнська організація Союз осіб з інвалідністю України"” звільняються від оподаткування. Наша організація жодним чином не впливає на використання отриманих від діяльності коштів, що буде передбачено статутом підприємства. Директор на власний розсуд викристовує прибуток та інші кошти підприємства.

Наша допомога полягає у:

-          підготовці всіх необхідних документів для реєстрації та діяльності підприємства (статут, форму, протоколи);

-          подальшому юридичному супроводі діяльності підприємства;

активному захисті інтересів підприємства, допомозі у процедурних питаннях роботи.