Чернігівська обласна організація

chernigiv

 

 

Голова організації Фрол Валентина Андріївна

 

 

В 1989 році в м. Чернігові було створено громадську організацію сімей, в яких виховуються діти інваліди "Гіппократ". В 1990 році організація "Гіппократ" увійшла до ГО ВО СОІУ. Чернігівська обласна організація Всеукраїнської організації інвалідів "Союз організацій інвалідів" (ЧОО ГО ВО СОІУ) була створена в 2001 році, в яку увійшли: Прилуцька молодіжна організація "Фенікс", Чернігівська громадська організація сімей, в яких виховуються інваліди з дитинства "Гіппократ", громадська організація інвалідів локальних війн, благодійний фонд для інвалідів та ветеранів "Милосердя і доброта". На даний момент Чернігівська обласна організація ГО ВО СОІУ налічує 4100 членів. Очолює організацію Фрол Валентина Андріївна.

ЧОО ГО ВО СОІУ проводить для інвалідів опорно рухового апарату відпочинки на природі. Для дітей інвалідів проводяться фестивалі художньої самодіяльності, виставки робіт, тематичні вечори відпочинку, екскурсії до Києва по музеях, у ботанічний сад, зоопарк, цирк, на виставки.

При громадській організації створено колективне підприємство "Рід", де працюють інваліди з дитинства віком старше 16 років. Також відкрито Центр соціально трудової і професійної реабілітації людей з особливими потребами, в якому діють гуртки "в'язання та шиття", "плетіння", де інваліди з дитинства навчаються працювати самостійно з різними матеріалами, проводяться новорічні та різдвяні свята, дискотеки, конкурси, виставки кращих робіт вихованців.

Чернігівська обласна організація інвалідів висловлює від батьків дітей інвалідів щиру подяку Міжнародному благодійному фонду "Дикі гуси" і постійним спонсорам із Голландії Клаусу та Барбарі Еккард, які постійно надають допомогу і підтримку дітям з функціональними обмеженнями, допомагають фінансувати роботи, пов'язані з ремонтом приміщення Центра соціально трудової реабілітації для інвалідів. В Центрі створені додаткові робочі місця для людей з обмеженими фізичними можливостями. Для інвалідів похилого віку працюють при організації "Милосердя і доброта" клуби "Ветеран", "Поезія", "Міс чарівність", клуби знайомств.

В обласній організації працює жіночий комітет, який очолює Ольга Платонівна Веремейченко, де створені різні секції для жінок інвалідів за їх захопленнями. Жінки вдячні комітету за можливість відчути надію та повірити в свої здібності.

При ЧОО ГО ВО СОІУ для молодих інвалідів працюють спортивні секції, де проводяться спортивні змагання в секціях шахів та шашок. Молоді інваліди приймали участь у Спартакіаді в місті Черкаси, присвяченій 15 річчю створення ГО ВО СОІУ. Чернігівською обласною організацією в Прилуках був проведений фестиваль художньої самодіяльності серед людей з обмеженими можливостями. Також для Прилуцької організації була організована екскурсія до Чернігова по музеях історичної Слави, прогулянка по річці Десна на катері.

Чернігівська обласна організація інвалідів була присутня на відкритті офісу Прилуцької молодіжної організації "Фенікс", проведені тематичні вечори "Вечір для молоді ", "Ти такий, як всі". Чернігівська обласна організація інвалідів постійно дбає про єдність серед інвалідів, про їх спілкування, турбується про проблеми їх життєдіяльності. ЧОО ГО ВО СОІУ створює умови, щоб члени організації відчували себе потрібними своїй сім'ї і суспільству, повірили в свої здібності та сили.

адреса організації:

14038 м. Чернігів                       тел: (0462) 23-42-20
вул. Артема,8                             4585742@ukr.net,   frol1955@mail.ru