Запорізьке обласне об'єднання

  Голова об'єднання : Бондарчук Сергій Васильович

               Запорізьке обласне об'єднання (ЗОО) створене з метою задоволення і захисту законних соціальних, економічних, вікових, культурних й інших інтересів інвалідів області. І сьогодні воно об'єднує 8 громадських організацій інвалідів з чисельністю понад 10000 членів. Основними напрямками діяльності ЗОО є соціально правовий захист інвалідів Запорізької області, покращення соціаль но побутових умов життєдіяльності даної категорії громадян, їх працевлаштування та трудова реабілітація, створення підприємств інвалідів, розвиток культурних здібностей, технічних навичок і інших можливостей, організація дозвілля людей з функціональними обмеженнями.
               Підприємства, створені ЗОО ("Олександрит", "Сардонікс", Юліана", "Едик"), виробляють продукти харчування, швацьку продукцію, столярні вироби, надають послуги з автоперевезення.
              Також діє клуб технічної творчості, що виконує пільговий ремонт будь якої складності побутової техніки для інвалідів Запоріжжя. Оригінальні вироби макраме, в'язання, українського вишивання клубу "Умілі руки" завжди захоплюють відвідувачівміських і обласних виставок народної творчості. Заслуженою популярністю користується вокальний ансамбль інвалідів "Надія" неодноразовий переможець обласних та регіональних конкурсів і фестивалів народної творчості людей з обмеженими фізичними можливостями.
              Збірна команда ЗОО, що створена у 2005 році, посіла перші місця в регіональному фестивалі людей з обмеженими можливостями "Повір у себе" та першій Спартакіаді ГО ВО СОІУ у п'яти видах спорту. Перспективи розвитку інвалідного руху, як вважає рада ЗОО ГО ВО СОІУ, полягають у створенні районних та первинних організацій в віддалених сільських районах області, сприянні структурним організаціям у створенні власних підприємств інвалідів, пошуку додаткових джерел фінансування, популяризації літературної, художньої творчості людей з обмеженими фізичними можливостями, створенні літературних клубів, художніх майстерень, гуртків народної творчості в усіх структурних підрозділах, розвитку спортивно масового напрямку, створенні команд колективних ігрових видів спорту, інвалідного руху молоді, комп'ютерних клубів, руху "Освіта та фах впевненість у житті". Втілювати у життя наміри, плідно працювати організації допомагають представники обласної, міських та районних держадміністрацій, Фонду соціального захисту інвалідів тощо.

 адреса організації: 
69067 м. Запоріжжя                   тел: (061) 233-33-05 
вул. Республіканська 98             zhulai.nat@gmail.com