Київська обласна організація

                    Голова організації:   Долот Петро Карпович

Створена 21 грудня 1999 року. Вищим органом організації є конференція. В період між конференціями роботою організації керує Рада в складі 15 чоловік, а поточну роботу організує і проводить Президія Ради в складі 7 чоловік. Київська обласна організація СОІУ (КОО СОІУ) об'єднує понад 13100 осіб, які входять до складу міських, районних, первинних осередків КОО СОІУ та організацій інвалідів колективних членів Київської обласної організації. У вирішенні проблем людей з обмеженими можливостями Президія і Рада КОО СОІУ, керівники місцевих осередків та колективних членів обласної організації тісно співпрацюють з органами державної влади та місцевого самоврядування, насамперед, в проведенні спільних заходів для інвалідів Київщини за участю представників обласної, міських та районних державних адміністрацій, інших державних та приватних структур.

В першу чергу, це стосується практичного вирішення питань створення робочих місць для цієї категорії громадян, їх працевлаштування, надання соціальних послуг, покращення діяльності місцевих і первинних організацій інвалідів, надання юридичних послуг, тощ

Голова КОО СОІУ введений в склад робочої групи Міністерства праці та соціальної політики України, а також Дорадчої ради громадських організацій інвалідів Київської област

КОО СОІУ тісно співпрацює з Київською обласною держадміністрацією, Київською обласною Радою, Головним управлінням праці та соціального захисту населення Київської області, Київським обласним відділенням фонду соціального захисту інвалідів, Київською регіональною комісією з питань діяльності підприємств та організацій громадських організацій інваліді

Позитивну роль в діяльності КОО "СОІУ" відіграє надання з 1 липня 2004 року Міністерством праці та соціальної політики України фінансової допомоги з державного бюджету. Це дало можливість регулярно проводити семінари, тренінги, навчання активу місцевих і первинних осередків, творчі конкурси, спортивні змагання членів організації людей з обмеженими фізичними можливостями, в тому числі дітей інваліді

В 2004 р. КОО СОІУ разом з Переяслав Хмельницькою районною організацією КОО СОІУ проведено фестиваль "Зорі надії" в м. Переяслав Хмельницький, в якому прийняли участь понад 180 дітей інвалідів. Спільно з Всеукраїнським культурно мистецьким благодійним фондом "Надія, Молодість, Майбутнє" в Києві проведено відбірковий тур фестивалю "Звичайне диво" дитячої та юнацької творчості серед дітей інвалідів, сиріт, дітей з малозабезпечених сімей, в якому прийняли участь 230 дітей. Культурно мистецькі та спортивні заходи проведені також Білоцерківським, Вишгородським, Бориспільським, Фастівським осередками КОО "СОІУ".

Члени КОО "СОІУ" прийняли активну участь в VІ му міжнародному забігу по стадіону "Біг заради життя" в м. Полтаві, в спортивних змаганнях в Білій Церкві, Вишгороді, Переяслав Хмельницьку, Борисполі.

Одним з найстаріших місцевих осередків КОО СОІУ є Білоцерківське міське товариство інвалідів "Фенікс", яке почало працювати ще з 25 травня 1990 року. Його голова Афонін І.А. очолює цей осередок з дня створення, є учасником Установчої конференції ГО ВО СОІУ в Одесі. Це найпотужніша місцева організація людей з обмеженими фізичними можливостями в складі КОО СОІУ, що об'єднує понад 1100 інвалідів, в тому числі 175 дітей інвалідів з їх батьками піклувальниками.

У лютому 1991 р. при Білоцерківському МТІ "Фенікс" створено навчально виробниче підприємство "Інвапром", де виготовляється понад 30 ти найменувань швацьких виробів широкого асортименту, працевлаштовані 35 людей з обмеженими можливостями. При МТІ "Фенікс" в 1993 р. створено садово городнє товариство, що об'єднує 160 людей даної категорії, кожному з яких надана земельна ділянка по 0,1 га. МТІ "Фенікс" підтримує ділові стосунки з 42 державними і приватними підприємствами, регіональними організаціями, від яких тільки в 2004 р. отримали фінансову допомогу 240 інвалідів на суму 15 тис. гривень. Значна матеріальна допомога надається і в поточному році.

КОО СОІУ, місцевими осередками разом з керівництвом організацій колективних членів обласної організації традиційно проводяться масові заходи з нагоди відзначення Дня захисника Вітчизни, Міжнародного жіночого дня 8 Березня, Дня аварії на ЧАЕС, Дня Перемоги, Дня захисту дітей, Дня Незалежності, Дня інвалідів. Тільки в 2004 р. в таких заходах прийняли участь 2680 чоловік.

У травні 2005 року створено Жіночий комітет КОО СОІУ (голова Карпович Н.Т.), яким проводиться плідна робота згідно Програми дій Жіночого комітету ГО ВО СОІУ.

Зусилля Ради і Президії КОО "СОІУ", керівництва обласної організації, міських і районних осередків спільно з відповідними структурами обласних, міських і районних державних адміністрацій та рад різних рівнів спрямовуються на створення, розвиток і зміцнення підприємств організацій інвалідів, збільшення робочих місць для людей з обмеженими фізичними можливостями, особливо в невеликих містах та сільській місцевості.

 адреса організації:
01021 м.Київ                                                    тел:  095-33-78-638
пров. Виноградний 1/11 кв.11                         nina.karpovich@ukr.net

Київська міська місцева громадська організація

kiev_miska

Голова організації Черняєв Євген Зіновійович.

 

Київська міська громадська організація (КМГО) була створена у 1999 році шляхом реорганізації раніше існуючої київської міської організації інвалідів. З самого початку до сьогодні її очолює Черняєв Євген Зіновійович.

Організація, згідно статуту, об'єднує у своїх лавах інвалідів Києва незалежно від нозології. На протязі часу свого існування КМГО організує різноманітні заходи по допомозі своїм членам та розвитку їх особистості, надає соціальну, юридичну та гуманітарну допомогу, сприяє професійній підготовці та створенню робочих місць, проводить численні семінари, круглі столи та конференції з питань вирішення проблем інвалідів, сімейні зустрічі з обміну проблемами та шляхів їх вирішення, екскурсії, сприяє інтелектуальному розвитку своїх членів через роботу інтелект клубу, творчі майстерні, члени організації приймають участь у різноманітних фестивалях, конкурсах та виставках і отримують на них престижні нагороди. Організація сприяє фізичному розвитку людей з обмеженими можливостями шляхом проведення спартакіад, таборів відпочинку та розвитку (школи виживання).

У 2000р. організація створила клуб кафе "Колесо", що дало можливість розпочати цикл програм під назвою "На цій землі ми люди, як усі", яка підтримана Міністерством праці та соціальної політики, Управлінням у справах сім'ї та молоді Київської міської державної адміністрації. В його рамках були проведені численні екскурсії та зустрічі сімей, де є люди з фізичними вадами. В жовтні того ж року організація ініціювала проведення Першої Київської міської спартакіади серед інвалідів візочників, в якій прийняло участь 40 спортсменів аматорі

Через рік КМГО був відкритий Перший Київський інтелект клуб, в якому провадяться цікаві лекції та заходи щодо розвинення особистості, а також проведений Перший фестиваль творчості інвалідів Києва "Сторононька рідна! Коханий мій краю!". Його головною метою було сприяння розвитку процесу реабілітації та соціальної адаптації, вдосконалення професійної майстерності у різних видах мистецтва, забезпечення рівних можливостей для людей з обмеженими фізичними можливостями, пошук нових талантів та їх підтримка.

Кращих учасників цього фестивалю направлено на здобуття Міжнародної премії творчості інвалідів "Філантроп" 2002р., і сліпий кобзар Павло Супрун, єдиний з України, став її лауреатом.

У 2003 році організація провела цикл семінарів з проблем творчості інвалідів, Київський фестиваль у рамках Всеукраїнського соціально-культурного проекту "Барви життя" та прийняла участь у виданні однойменного соціально-культурного альманаху, створила творчу майстерню.

У 2004 році КМГО прийняла активну участь у реалізації Всеукраїнського соціально-культурного проекту "БАРВИ ЖИТТЯ" і провела, в рамках проекту, у Києві фестиваль творчості інвалідів, круглий стіл з проблем їх соціально-культурної реабілітації, направила своїх членів на здобуття Міжнародної премії творчості інвалідів "ФІЛАНТРОП" і художник Дмитро Якутович виборов першу премію, яку отримав з рук всесвітньо відомого художника Іллі Глазунова, а Жорж Шанаєв та Андрій Боярин стали лауреатами Міжнародного фестивалю творчості інвалідів у Албанії.

 В 2005 році організація продовжує роботу із своїми членами в напрямку соціально культурної реабілітації та проводить цікаву виставку до Міжнародного дня інвалідів. 

адреса організації:

03039 м. Київ                                                         тел:044) т/ф. 525-59-65,  235-84-96
пр-т 40-річчя Жовтня,23к.28                                           Kmgo_soiu@ukr.net