Миколаївська обласна організація
               
        Голова Степаненко Ольга Георгіївна

                    

Миколаївська облясна організація Всеукраїнської організації «Союз осіб з інвалідністю України» є правонаступницею Миколаївського облясного товяриства інвалідів, яке було створено 25 грудня 1990 року. . У 2018 р. перереєстрована як Миколаївська обласна організація Всеукраїнської організації «Союз осіб з інвалідністю України», з цього ж року головою організації є Степаненко Ольга Георгіївна.

Першим головою Миколаївського облясного товяриствя інвялідів був Бабенко Анатолій Федорович, який очолював товяриство з 1990 по 1998 роки. 3я цей час він заснув його структуру, багато сил та уваги приділяв благодійній діяльності.

У 2000 - 2008 роках головою обласної оргянізяції інвялідів був Шарафанов Микола Григорович - відомий журналіст, заслужений прицівник культури, інвалід ІІ-ої групи. 3а цей час обласна організяція зміцнила свою структуру, тіснішою стала співпраця з владними органами, блягодійними фондами. 

З кінця 2008 по 20017 роки рішенням ІІ-ої Позачергової конференції облясної організяції СОІУ головою було обряно Руденко Галину Миколаївну, інвилід ІІ-ої групи.

За час її керівництва зміцніла структура організації та поповнилася новими районними осередками, було започатковано чимало проектів та заходів, які вже стали традиційними; діяльність організації набула розвитку та сприяла чіткій позиції в соціальній сфері області.

 Головною метою  МОО ВО «СОІУ»є всебічна допомога особам з інвалідністю у реалізації їх прав і законних інтересів у  всіх сферах життя і побуту та інших спільних інтересів своїх членів. До її структури входять 23 районних та 4 міських організації, які об’єднують понад 60 000 осіб з інвалідністю усіх нозологій.

адреса організації:

54001 м. Миколаїв                                      тел:(0512)  37-67-03, ф. 37-67-11
вул. Спаська, 43                                         mikolaiv_ soiu@ukr.net