Календар заходів

ЗАХОДИ

1.Школа для керівників та спеціалістів ГО ВО СОІУ «ШКОЛА ЛІДЕРІВ»

2.КРУГЛИЙ СТІЛ ЗА УЧАСТЮ ПРЕДСТАВНИКІВ ДЕРЖАНИХ ТА НЕУРЯДОВИХ СТРУКТУР ЩОДО ПРОБЛЕМ ПРАВОВОГО РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ ВИРІШЕННЯ ПРОБЛЕМ ЛЮДЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ

3. КОНФЕРЕНЦІЯ ЗА УЧАСТЮ ПРЕДСТАВНИКІВ ДЕРЖАНИХ ТА НЕУРЯДОВИХ СТРУКТУР ЩОДО ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ ЛЮДЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ

4.СЕМІНАР НА ТЕМУ «УКРАЇНСЬКИЙ ТА МІЖНАРОДНИЙ ДОСВІД ДІЯЛЬНОСТІ НЕДЕРЖАВНИХ ОРГАНІЗАЦІЙ ТА ПІДПРИЄМСТВ ЛЮДЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ»

5. ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ СОЦІАЛЬНО-НАУКОВИЙ КОНГРЕС „ПІДНЯТТЯ ГРОМАДЯНСЬКОЇ АКТИВНОСТІ ЛЮДЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ  ТА ЗАЛУЧЕННЯ ЇХ ДО РЕАЛІЗАЦІЇ СОЦІАЛЬНИХ ПРОГРАМ”

6. Виставка художньо - прикладного мистецтва та декоративних виробів. Художня творчість інвалідів: основний критерій - воля до життя

7. Проведення форуму:  «МИ ВИБИРАЄМО РУХ»

8.Проведення семінарів-практикумів, круглих столів та підсумкової конференції

на тему: "Розвиток малого та середнього підприємництва серед людей з інвалідністю при сприянні громадських організацій інвалідів, органів влади та органів місцевого самоврядування в Україні. Законодавче підґрунтя та міжнародний досвід. Проблеми та шляхи їх вирішення.

9. Проведеня разом з Національною федерецією більярду України змаганьпо більярду серед людей з інвалідністю.     

10. Семінар на тему „ ДОСВІД  ДІЯЛЬНОСТІ НЕДЕРЖАВНИХ ОРГАНІЗАЦІЙ ТА ПІДПРИЄМСТВ ЛЮДЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ. ОБМІН ДОСВІДОМ. ІНФОРМАЦІЙНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ”

11. Всеукраїнський семінар “Жінка з інвалідністю в сучасному суспільстві: освіта, працевлаштування, сім’я, громадська робота"

12. Всеукраїнський форум “Інклюзивність молодіжного середовища в Україні”

13.  Всеукраїнський круглий стіл "Безперешкодний доступ -головна умова інтеграції осіб з інвалідністю у суспільство. Спільна діяльність органів влади та громадських організацій інвалідів в питаннях доступності."

14. Всеукраїнський круглий стіл "Безперешкодний доступ -головна умова інтеграції осіб з інвалідністю у суспільство. Спільна діяльність органів влади та громадських організацій інвалідів в питаннях доступності."

15. Всеукраїнський   фестиваль художньої творчості  талановитих осіб з інвалідністю  "На крилах надії"

16. Всеукраїнський фізкультурно-реабілітаційний  захід (практичний  тренінг)  для осіб з інвалідністю з  навчання новітнім методикам оздоровлення та реабілітації "Рухова активність - здоровий спосіб життя, здорова нація"

17. Всеукраїнський навчальний семінар для голів та бухгалтерів регіональних осередків  ГО ВО СОІУ «Нові законодавчі зміни та практика їх застосування. Електронний документообіг та практика його впровадження"