Капремонт приміщень Маріупольського центру комплексної реабілітації осіб з інвалідністю №2 – на стадії завершення. мариуполь, центр комплексної реабілітації, капремонт, соціалізація, інвалідність

Капітальний ремонт приміщень Маріупольського центру комплексної реабілітації осіб з інвалідністю №2 знаходиться на стадії завершення.

Заступник голови Донецької облдержадміністрації Юлія Костюніна ознайомилася з ходом проведення робіт з під час робочої поїздки до Маріуполя 15 липня.

Юлія Костюніна приділила увагу благоустрою території, елементам доступності будівлі (пандуси, спеціалізовані підйомники (ліфти) для осіб у візках), зоні відпочинку та оновленим корпусами установи.

Проєкт капітального ремонту приміщень реабілітаційної установи фінансується Європейським інвестиційним банком і міським бюджетом.

Наразі виконано внутрішні роботи, утеплення фасаду, закінчуються роботи по благоустрою території, встановлюються ігрові та спортивні майданчики.

В оновленому приміщенні відкриється кабінет раннього втручання. Запрацюють навчальна кухня, комп’ютерний клас, швейна майстерня, секції за інтересами. Одне з нововведень – кімната каністерапії.

Технічно оновлений реабілітаційний центр дасть можливість використовувати інноваційні підходи до реабілітації та соціалізації дітей з обмеженими можливостями здоров’я.

Напередодні відзначення Дня Незалежності України реабілітаційний центр відкриє свої двері для допомоги дітям та їх батькам.

Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації

Донецька обласна державна адміністрація