Новини

У Житомирі впроваджуватиметься проект програми USAID «Здоров'я жінок України»

23.04.2014
1-3 квітня 2014 р. у Києві відбувся установчий семінар для організацій-грантерів Програми і партнерів проекту НАІУ «Подолати перешкоди - надати можливості», в якому взяли участь заступник Житомирського міського голови О.Бочковський, депутат Житомирської міської ради Неля Ковалюк.

У конкурсі "Степова красуня-2104" взяли участь діти з обмеженими можливостями

23.04.2014
У Кіровограді відбувся щорічний Всеукраїнський конкурс краси "Степова красуня". На сцені Кіровоградського обласного академічного музично-драматичного театру ім. М. Кропивницького змагалися близько 20 дівчат різних вікових категорій, а також дизайнери та імідж-студії.

Маленьким луганчанам с особыми потребностями подарили сказку

23.04.2014
В преддверии светлого праздника Пасхи воспитанники образцового театрального коллектива «Карусель» подарили детям, которые посещают коммунальное учреждение «Луганский городской центр социальной реабилитации детей-инвалидов», добрую сказку. Приехал на праздник и Луганский городской голова Сергей Кравченко.

Аутизм сегодня: Знаменитый доктор из США поделился опытом с одесскими специалистами...

23.04.2014
5 апреля около 250 человек приняло участие в семинаре от Стивена Эдельсона «Аутизм сегодня: ранняя диагностика и современные методы коррекции и терапии», который прошел в отеле «Немо». Ведущий семинара — Стивен Эдельсон (Сан-Диего, США) – доктор психологии, директор Института исследований аутизма и один из экспертов ООН по аутизму – в течение 2-х часов делился своими наработками в вопросах исследования аутизма. Родители аутичных детей, специалисты и журналисты могли получить ответы на свои вопросы, узнать о сообществе родителей аутичных детей и методах коррекции и реабилитации аутизма в мире....

Інтегрована освіта освіта зараз є одним з пріоритетних напрямків соціальної політики демократичних країн...

12.04.2014
Інтегрована освіта зараз є одним з пріоритетних напрямків соціальної політики демократичних країн. У Конвенції ООН про права дитини декларується, що право людей з інвалідністю на інтеграцію в суспільство є основним принципом міжнародних стандартів прав людини, і сумісна освіта – це основа суспільної інтеграції. У розвинених країнах інтегровані школи – вже реальність, в нашій – поодинокі випадки.

Безкоштовні заняття для людей з інвалідністю

19.02.2014
Київський міський Центр соціальної, професійної та трудової реабілітації інвалідів запрошує на безкоштовні заняття за різними напрямками.

Донбасский межрегиональный центр профессиональной реабилитации инвалидов осуществляет профессиональную подготовку по ряду специальностей...

19.02.2014
Для осуществления мероприятий по профессиональной, социально-психологической и духовной реабилитации людей с ограниченными физическими возможностями с целью их адаптации в социуме, последующей занятости, экономической и бытовой самостоятельности по приказу Министерства труда и социальной политики Украины 16 января 2007 г. создан Донбасский межрегиональный центр профессиональной реабилитации инвалидов (г. Краматорск).

У Сєвєродонецьку освітяни обговорили питання інклюзивної освіти

19.02.2014
У сучасному світі інтеграція дітей із особливими потребами в масові освітні заклади – це глобальний суспільний процес, який стосується всіх високорозвинених країн. Його основою є готовність суспільства і держави переосмислити систему ставлення до інвалідів та осіб із обмеженими можливостями з метою реалізації їх прав на надання рівних з іншими можливостей у різних галузях життя, включаючи освіту.

У Сватівській райдержадміністрації відбулася нарада стосовно організації індивідуального навчання для дітей з особливими потребами...

19.02.2014
Одним з важливих напрямів реалізації в регіоні завдань Президента України Віктора Януковича відносно забезпечення прав громадян є задоволення їх потреб у освітній сфері. 28 січня 2014 року перший заступник голови Сватівської райдержадміністрації Людмила Русанова провела нараду з питання індивідуального навчання для дітей з особливими потребами та перспективи впровадження інклюзивної освіти в 2014 році. На нараді були присутні керівники та педагоги навчальних закладів району.

В Краснодоне обсудили перспективы открытия инклюзивных классов в 2014-2015 учебном году...

19.02.2014
Для городской власти Краснодона вопрос создания комфортных условий для людей с ограниченными физическими возможностями находится среди важных направлений деятельности. Именно поэтому 30 января городской голова Юрий Баклагов принял участие в совещании с директорами общеобразовательных школ и заведующими детскими садами, где обсуждался вопрос относительно перспективы открытия инклюзивных классов в 2014-2015 учебном году