Новини

Николаевцы с ограниченными возможностями станцевали на Советской

07.05.2014
В субботу, 3 мая, накануне Международного дня борьбы за права инвалидов, который ежегодно отмечается двумя днями позднее, в николаевском Каштановом сквере провели благотворительную ярмарку, выставку фотопроекта «Красота побеждает» и продемонстрировали несколько танцевальных номеров, доказывающих, что люди с ограниченными возможностями способны на многое.

«Спикерское бюро». Итоги проекта

06.05.2014
Вот и подошел к концу первый этап проекта «Спикерское бюро». Проект предусматривает выполнение ст. 8 «Просветительско-воспитательная работа» Конвенции ООН про права людей с инвалидностью. Главной миссией которой, является формирование толерантного общества, относительно людей с инвалидностью.

Безбарьерный Николаев: что сделано и что еще надо сделать

06.05.2014
29 апреля в мэрии прошло заседание городского координационного совета по вопросам безбарьерного доступа инвалидов и других маломобильных групп населения к социальной и инженерно-транспортной инфраструктуре.

Першочергова увага клієнтам з особливими потребами

06.05.2014
У першому кварталі 2014 року соціальними послугами служби зайнятості на Буковині скористалися 410 інвалідів. З них 385 осіб мали статус безробітного. За цей період за сприяння фахівців міських та районних центрів зайнятості працевлаштовано 28 осіб з інвалідністю, в т. ч. 24 безробітних.

В Бердянске появится пляж для инвалидов

06.05.2014
В Бердянске может появиться пляж для маломобильных групп населения. Об этом шла речь на заседании комитета по обеспечению доступности инвалидов и других маломобильных групп населения к объектам социальной и инженерно-транспортной инфраструктуры Бердянского горсовета, которое состоялось под руководством и. о. городского головы Сергея Матвеева, сообщает пресс-служба горсовета.

В Україні презентували унікальні посібники, які допоможуть вчителям та батькам ефективно навчати дітей з особливими потребами...

06.05.2014
Унікальні методичні посібники, які допоможуть вчителям та батькам дітей із інвалідністю (особливо із порушеннями функцій опорно-рухового апарату) презентували 29 квітня в Києві.

В Тернопільській області адаптовують туристичні об'єкти для туристів з обмеженими фізичними можливостями...

06.05.2014
Адаптувати туристичні об'єкти для людей з обмеженими фізичними можливостями, - про це наголосила на спільній нараді управління з питань туризму та курортів облдержадміністрації та обласного відділення фонду соціального захисту інвалідів начальник управління туризму Леся Серетна.

35 дітей навчаються за інклюзивною формою у школах Дніпропетровська

06.05.2014
35 дітей навчаються за інклюзивною формою у школах міста. Про це під час прес-конференції повідомила головний спеціаліст управління освіти та науки Дніпропетровської міської ради Наталія Охота. «На сьогодні у 21 міській школі працюють 32 інклюзивні класи. Розпочинали ми таку роботу лише з двох дітей на початок 2012-2013 навчального року, на кінець року їх було вже 9. Сьогодні 35 дітей з особливими освітніми потребами здобувають освіту на рівні зі здоровими дітьми, серед них діти із порушеннями інтелектуального розвитку, діти-аутисти, а також дитина із синдромом Дауна», - зазначила Наталія Охота....

На підставі підробних довідок одесити отримували пенсії по інвалідності, чим завдали ПФ України понад 1 млн грн збитків...

28.04.2014
Органами прокуратури Одеської області проведено перевірки законності призначення пенсій по інвалідності, в ході яких встановлено факти неправомірного заволодіння коштами, передбаченими на пенсійні виплати.

Депутати затвердили Положення про міський центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів...

28.04.2014
25 квітня у ході сесії Миколаївської міської ради депутати затвердили Положення про міський центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів.