Новини

У Кривому Розі відкрилася виставка рукотворів дівчинки з інвалідністю Олександри Олійник (ФОТО)...

25.11.2019
21 листопада в міському виставковому залі відкрилася виставка рукотворів “кришталевої дівчинки” Саші Олійник. На відкритті експозиції вона станцювала разом із колективом «Денс-шоу», в якому займається вже 5 років.

В Олександрії відбулось обговорення консолідації зусиль у напрямку працевлаштування людей з інвалідністю...

25.11.2019
20 листопада в Олександрійському міськрайонному центрі зайнятості відбулася ділова зустріч, під час якої розглядалося питання взаємодії служби зайнятості з роботодавцями щодо працевлаштування безробітних з числа громадян з інвалідністю.

Коли простір без бар’єрів

25.11.2019
Сайт стокгольмського музею Ваза — одного із найвідвідуваніших у Скандинавії — серед іншого має розділ «Доступність». Він містить інформацію для людей, яким потрібні додаткові можливості, щоб оглянути історичну пам’ятку без перешкод. Зокрема, про те, що до собак-поводирів ставитимуться приязно, особи, що супроводжують людину з неповносправністю, не потребують квитка, а за потреби два візки можна позичити біля інформаційної стійки. Такі розділи нині є на багатьох сайтах європейських музеїв, як-от Лувр, Британський музей чи галерея Тейт....

Як впроваджують інклюзивну освіту в житомирських школах (ФОТО, ВІДЕО)

20.11.2019
З 2015 року в українських школах створювали рівний доступ до освіти. Сьогодні школярі, які мають особливі освітні потреби, навчаються разом зі своїми однолітками. Журналісти Житомир.info дізнались, як впроваджують інклюзивну освіту у нашому місті та наскільки є доступними житомирські школи.

«Почути серцем»: ученики Харьковского СУВК изготовили интерактивную азбуку для детей с проблемами слуха (ВИДЕО)...

20.11.2019
«Почути серцем» – так назвали свой проект ученики Харьковского специального учебно-воспитательного комплекса номер 5 для детей с проблемами слуха. Они изготовили интерактивную азбуку с буквами и жестами, которые их означают.

У парламенті розповіли, як боротимуться з продажем груп інвалідності

20.11.2019
В Україні скасують групи інвалідності, але чи зникне корупція у цій сфері? Про це пише «Главком».

Успіх можливий: інклюзія в Тетіївській ОТГ (ФОТО, ВІДЕО)

20.11.2019
Досвід роботи Інклюзивно-ресурсного центру Тетіївської об’єднаної територіальної громади на Київщині Реформувати систему надання допомоги дітям, які мають різні порушення, фізичні або порушення розвитку, в Україні почали у 2017 році. Держава вирішила відійти від практики навчання таких дітей в закритих інтернатах, і стала розвивати інклюзивне навчання, тобто максимально сприяти тому, щоб діти з особливими освітніми потребами бути включені в соціальне життя. Одним з етапів цієї реформи стало створення інклюзивно-ресурсних центрів (ІРЦ) на заміну психолого-медико-педагогічним консультаціям (ПМПК), які надають послуги дітям з різними порушеннями розвитку — від фізичних до психологічних або неврологічних....

Понад сорок підйомів в гори: як у Львові працює фонд, який здійснює мрії людей з інвалідністю...

20.11.2019
Волонтери цього проєкту допомагають людям з особливими потребами підійматись на гірські вершини, інформує GALNET

“Піккардійська Терція” та незрячі діти записали альбом різдвяних пісень

15.11.2019
Православна церква України на чолі з митрополитом Епіфанієм підтримала мистецький проєкт «Казка на білих лапах», в рамках якого незрячі діти з різних куточків країни записали альбом різдвяних пісень.

Інклюзивна трупа презентує спектакль «Світло у темряві» на сцені обласної філармонії...

15.11.2019
У Запоріжжі п’ять років поспіль працює інклюзивна трупа «Рівні можливості», половина акторів якої мають інвалідність різного характеру. Цього року трупа презентує спектакль вперше на сцені обласної філармонії.