Новини

Особам з інвалідністю з Борщівщини – про зайнятість та соціальні гарантії

04.08.2021
Про послуги служби зайнятості та державні гарантії у сприянні працевлаштуванню дізналися особи з інвалідністю під час інформаційного семінару, що відбувся у Борщівській районній філії Тернопільського обласного центру зайнятості за участю головного спеціаліста сектору підтримки пільгових категорій громадян та осіб з інвалідністю відділу соціального забезпечення Управління соціального захисту населення Чортківської районної державної адміністрації Юлії Сметанюк.

Двоє вінницьких танцюристів поїдуть представляти Україну на міжнародних змаганнях зі спортивно-бальних танців...

04.08.2021
Єдина в Україні пара підлітків із синдромом Дауна готується до міжнародний змагань із спортивно – бальних танців. Марія та Іван із Вінниці уже чотири роки танцюють на одному паркеті. На полиці спортсменів більше десяти перемог, проте головна попереду – підкорити світову спільноту.

НАТО посилить підтримку України з питань фізичної реабілітації військовослужбовців-учасників бойових дій в рамках Трастового Фонду НАТО...

26.07.2021
22 липня 2021 року під головуванням заступника Міністра соціальної політики Віталія Музиченка відбулося чергове засідання Координаційної ради Трастового Фонду НАТО з фізичної реабілітації (протезування) військовослужбовців, поранених в антитерористичній операції (далі ТФ НАТО) у форматі відеоконференції.

Оперативники ДБР викрили злочинне угруповання, яке вимагало гроші у поранених на фронті військовослужбовців. Задокументовано системну діяльність угруп...

26.07.2021
Оперативники ДБР викрили злочинне угруповання, яке вимагало гроші у поранених на фронті військовослужбовців. Задокументовано системну діяльність угруповання з незаконного збагачення на бійцях ООС. Організував угруповання голова однієї з міжрайонних медико-соціальних експертних комісій Київщини. Очільник МСЕК залучив до протиправної діяльності колишнього працівника медслужби військової частини області, якого звільнили за хабарництво та його водія.

Війна з бюрократією: через суб’єктивний підхід до встановлення групи інвалідності ветерани змушені щороку доводити, що отримали серйозні ушкодження...

26.07.2021
До 2014 року Богдан Кириченко жив у Донецькій області. Після початку збройної агресії РФ він разом з дружиною переїхав до Дніпра та пішов на фронт добровольцем – у батальйон «Донбас». Розвідгрупа, у складі якої був Богдан, підірвалась на російській міні – два командира загинули, четверо бійців було поранено. Окрім закритої черепно-мозкової травми та осколкових поранень Богдан отримав ще й сильну контузію. Згодом Кириченко отримав ІІІ-ю групу інвалідності.

41 дитина з інвалідністю встановила рекорд України зі сходження на Говерлу (ФОТО)

26.07.2021
22 липня зафіксовано рекорд України зі сходження на Говерлу найчисленнішої групи дітей з інвалідністю. 41 дитина стала рекордсменом України, підкоривши найвищу точку нашої держави. Як розповів Ігор Дякович, співорганізатор заходу, людина з інвалідністю, яка більше 10 років займається питаннями інвалідності, головна місія встановлення рекорду – привернути увагу суспільства до проблем людей з інвалідністю та об‘єднати небайдужих людей у справі допомоги особливим дітям.

У Львові відбулась Міжнародна конференція з питань розвитку туристичних маршрутів для осіб з інвалідністю (ФОТО)...

26.07.2021
22 липня у музеї митрополита Андрея Шептицького, що на вулиці Кривоноса у Львові, відбулась українсько-польська Міжнародна конференція на тему «Туризм для всіх, особливо для осіб з інвалідністю». Мета заходу – створити привабливі туристичні маршрути для осіб з інвалідністю, щоб допомогти їм вільно досліджувати історичну та культурну спадщину Львова та Перемишля.

Как первая в мире подиумная модель в инвалидном кресле из Днепра покоряет Лондон (ФОТО)...

26.07.2021
Уроженка Днепра Александра Кутас — первая в мире подиумная модель в инвалидном кресле и первая фотомодель с инвалидностью в Украине. Ее карьера стремительно развивается, она участвует в показах в США, Европе и Индии. Сейчас Саша с мужем и дочерью живет в Лондоне и создает адаптивную одежду для людей с ограниченными возможностями вместе с украинским дизайнером.

На 50-200% зросли мінімальні пенсії для людей з інвалідністю внаслідок аварії на ЧАЕС за результатами липневого підвищення...

26.07.2021
З 1 липня зросли мінімальні розміри пенсій по інвалідності, що настала внаслідок каліцтва чи захворювання внаслідок Чорнобильської катастрофи (перша категорія) в результаті ухвалення закону, розробленого Мінсоцполітики. Внаслідок проведених перерахунків підвищення мінімального розміру таких пенсій склало від 80% до 200%, а саме мінімальний розмір пенсії по інвалідності для осіб, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС, зріс:

Інклюзивно-ресурсні центри в Україні впроваджуватимуть європейські стандарти безбар’єрності – рішення Уряду...

26.07.2021
Кабінет Міністрів України на виконання Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні до 2030 року, розробленої в межах ініціативи Першої леді Олени Зеленської, удосконалив роботу інклюзивно-ресурсних центрів. Відповідне рішення Уряду схвалено на черговому засіданні 21 липня 2021 року. Розвиток мережі ІРЦ стартував ще у 2017 році. Вона формується для того, щоб замінити застарілу систему психолого-медико-педагогічних консультацій.