Новини

Працевлаштування інвалідів. «Слуги народу» хочуть змінити законодавство

15.11.2019
Квоти у 4% для людей з інвалідністю на підприємствах не дуже ефективні — глава «соціального» комітету Ради Галина Третьякова, інформує Главком

Люди на візках стали повноправними учасниками дорожнього руху

15.11.2019
12 листопада 2019 року Верховна Рада прийняла Закон України «Про внесення змін до Закону України «Про дорожній рух» щодо організації дорожнього руху для осіб, які рухаються в кріслах колісних», інформує “Українське право”....

Тонкощі інклюзивного навчання. Відповідає керівниця директорату інклюзивної і позашкільної освіти МОН. Частина 1...

11.11.2019
“Нова українська школа” розпочинає серію онлайн-трансляцій з експертами з інклюзії, під час яких вони відповідають на запитання читачів. Перша трансляція була з очільницею директорату інклюзивної і позашкільної освіти МОН Валентиною Хіврич.

Місто юридично опрацює питання допомоги з паркуванням та гаражами для людей, які мають протези (ВІДЕО)...

11.11.2019
Місто Львів допомагає людям з інвалідністю із розміщенням транспортних засобів у гаражах. Таких об’єктів є орієнтовно 300. Також місто опрацює нормативну базу, аби допомогти з паркуванням та гаражами людям із протезами, які користуються автомобілями з автоматичними коробками передач. Це питання 8 листопада обговорили на засіданні виконавчого комітету.

Спорт для всіх або Як на Буковині інклюзію впроваджують (ФОТО, ВІДЕО)

11.11.2019
У Сторожинецькій ОТГ запрацював клуб з настільного тенісу, який об’єднав людей з інвалідністю, дітей і звичайних мешканців Про досвід впровадження інклюзивних методів у позашкільних заняттях кореспондент Укрінформу дізнався під час поїздки до міста Сторожинець, яку організував Чернівецький Центр розвитку місцевого самоврядування Програми «U-LEAD з Європою». Клуб з настільного тенісу розмістився у спортзалі нової місцевої школи. Створив та намагається активно розвивати його місцевий спортивний активіст Владислав Добридін. Небайдужі мешканці та представники влади намагаються всіляко в цьому допомагати....

Золоту медаль 22-го чемпіонату світу з пара-армрестлінгу отримала майстер спорту міжнародного класу Наталія Стрельцова (ВІДЕО)...

11.11.2019
Золоту медаль 22-го чемпіонату світу з пара-армрестлінгу отримала майстер спорту міжнародного класу Наталія Стрельцова. Третього листопада повернулася зі змагань до Запорізької області – у рідний Токмак. Знімальна група Суспільного побувала на одному з її перших тренувань після повернення.

У Маріуполі пройде форум «Світ рівних»

08.11.2019
10 листопада, на базі палацу культури «Український дім», пройде регіональний форум «Світ рівних». Він присвячений актуальним питанням в сфері інклюзії. Учасники обговорять аспекти соціальної інтеграції людей з інвалідністю та створення рівних можливостей для кожного. Ключовим стане питання інклюзивної грамотності. Початок о 12:00.

Університет рівних можливостей

08.11.2019
5 листопада в КНУ імені Тараса Шевченка відбувся круглий стіл, проведений у рамках нового проєкту «Університет рівних можливостей».

З нагоди ювілею Львівська обласна організація УТОС проведе захід «Ми серед вас»

08.11.2019
Напередодні Міжнародного дня осіб з інвалідністю, 13 листопада, в приміщенні офісу ГО ЛОО УТОС та спеціалізованої бібліотеки для незрячих за адресою: м.Львів, вул. Січових Стрільців,5, відбудеться захід «Ми серед вас». Захід присвячений ювілею, а саме 80-річчю «Львівської обласної організації Всеукраїнської організації інвалідів «Українське товариство сліпих» (ГО ЛОО УТОС).

Уряд України планує відмовитися від системи градації інвалідності за групами – голова профільного комітету ВР...

08.11.2019
Голова комітету Верховної Ради з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів Галина Третьякова (фракція “Слуга народу”) заявила про те, що уряд планує відмовитися від наявної системи градації інвалідності та перейти до Міжнародної класифікації функціонування (МКФ), яка діє в Європейському Союзі.