Новини

Кабмин выделил 7,8 млн грн разовой помощи получившим инвалидность ветеранам АТО

03.12.2021
Кабинет министров Украины выделил 7 млн 786 тыс. грн для предоставления одноразовой денежной помощи 14 военнослужащим, получившим инвалидность во время участия в Антитеррористической операции (АТО) на Донбассе.

Порядок денний ООН щодо прав людей з інвалідністю

03.12.2021
Київ. 6 грудня о 9:30 у Пресцентрі ІА «Укрінформ» відбудеться пресконференція на тему: “Порядок денний ООН щодо прав людей з інвалідністю” (Зала 1).

Доступність медичних послуг для людей з інвалідністю – у фокусі Програми медгарантійі....

03.12.2021
3 грудня — Міжнародний день людей з інвалідністю. Медична допомога для цих людей, так само, як і для всіх інших, має бути доступна без катастрофічних фінансових витрат. А також – доступна у буквальному сенсі.

Понад 60% осіб з інвалідністю вважають необхідним для себе працювати

29.11.2021
Понад 60% респондентів з інвалідністю вважають важливим мати можливість працювати. Про це сказав голова Центру прикладних досліджень Андрій Каракуц на пресконференції в Укрінформі.

Дві третини осіб з інвалідністю стикаються з труднощами у транспорті

29.11.2021
Понад 60% респондентів з інвалідністю стикаються з труднощами під час користування громадським транспортом. Про це заявив голова Центру прикладних досліджень Андрій Каракуц на пресконференції в Укрінформі, презентуючи результати опитування.

Державний експертний центр МОЗ України підтримує ідею безбар’єрності першої леді Олени Зеленської...

29.11.2021
25 листопада директор Центру Михайло Бабенко відвідав «Годину безбар’єрності» у Міністерстві охорони здоров’я. Під час заходу присутнім презентували електронну версію «Довідника безбар’єрності», який був розроблений за ініціативи Олени Зеленської. Це гід з коректного спілкування, у якому зафіксовані нові норми безбар’єрної мови.

Південна залізниця облаштувала поручнями 44 приміські поїзди для безбар’єрних подорожей людей з інвалідністю...

29.11.2021
Регіональна філія «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця» для зручних та комфортних подорожей людей з інвалідністю облаштувала поручні у 44 приміських поїздах.

Львівське підприємство з виготовлення протезів забезпечує реабілітаційними засобами чотири області України (ФОТО)...

29.11.2021
Заступник голови Львівської ОДА Віталій Загайний з робочим візитом відвідав одне з передових приватних львівських підприємств протезно-ортопедичної галузі – «АРОЛ ПЛЮС». Під час зустрічі з керівниками обговорили напрямки роботи та досягнення підприємства, а також виокремили напрямки потенційного розвитку протезно-ортопедичної галузі.

Професійна адаптація людей з інвалідністю: змінам у соціумі допоможе дослідження, яке провели луганці...

29.11.2021
Якщо раніше поняття безбар’єрності було на слуху більше у вузьких колах, останнім часом це питання набуло широкого розголосу. Вже з цього року в Україні почала реалізовуватися Національна стратегія зі створення безбар’єрного простору, ініційована першою леді країни Оленою Зеленською. І безбар’єрність, відповідно до цієї стратегії, це не лише про фізичну доступність, а взагалі – про необмежені рівні можливості для кожного. Зокрема – і в професійній сфері. Саме про трудову та професійну складову реабілітації осіб з інвалідністю говорили на круглому столі, що відбувся нещодавно в Сєвєродонецьку...

Леся Петрівська: Туристичний Київ стає доступним для людей з інвалідністю

29.11.2021
Туристичний Київ стає доступним для людей з інвалідністю, а їх інтереси враховуються при покращенні усіх сегментів сфери гостинності. Про це зазначили на засіданні Координаційної ради з туризму та іміджевої політики виконавчого органу Київської міської ради.