Новини

Срібна чемпіонка Європи з карате серед дітей з інвалідністю — Аня Єрмакова (ФОТО, ВІДЕО)...

16.12.2021
“Треба тільки постаратись – і в тебе все вийде” – так каже мати 12-річної Ані Єрмакової, дівчинки, яка має інвалідність, і виграє українські та міжнародні спортивні турніри. Як вона навчається і тренується, дізнавались журналісти Суспільного.

10 грудня 2021 року відбудеться конференція «Суд без бар’єрів. Право на справедливий суд осіб з інвалідністю»...

09.12.2021
Конференція «СУД БЕЗ БАР’ЄРІВ. ПРАВО НА СПРАВЕДЛИВИЙ СУД ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ» відбудеться 10 грудня 2021 року. Організатор заходу: Всеукраїнська громадська організація інвалідів «Правозахисна спілка інвалідів» Метою заходу є: презентація успішно реалізованих кращими практиками у своїх галузях та комунікаційними платформами інститутів громадянського суспільства судових кейсів; застосування інструментів безбар’єрності і верховенства права, які реалізовуються судовими установами за прикладом європейських і міжнародних судів....

«Усі можуть займатися спортом»: історія каратистки з порушенням слуху Єлизавети Бондар з Полтавщини (ФОТО, ВІДЕО)...

09.12.2021
У школі на Полтавщині заняття з карате викладатиме чемпіонка світу Єлизавета Бондар. Гурток у селі Терешки, де вона проживає, їй запропонували вести після перемоги на чемпіонаті світу із карате серед спортсменів із порушенням слуху. Там 20-річна дівчина отримала «золото». Тренування із дітьми вона розпочне наступного року. До цього часу спортсменка готуватиметься до Дефлімпійських ігор. Із Єлизаветою Бондар Суспільне поспілкувалося у Міжнародний день людей з інвалідністю, який відзначають 3 грудня....

Історія херсонки, яка виховує дитину з розладом аутичного спектру (ВІДЕО)

09.12.2021
За даними Всесвітньої організації здоров’я, 15 % населення у світі – люди з інвалідністю. 1992 року Генеральна Асамблея ООН закликала усі держави визначити 3 грудня Міжнародним днем людей з інвалідністю. Кореспонденти Суспільного поспілкувалися із херсонкою Наталією Гайдай, яка виховує дитину з розладом аутичного спектру. З якими складнощами доводиться стикатися родині та як змінилося життя жінки.

Права людей з інвалідністю — на порядку денному ООН: для чого розробили спецдокумент...

09.12.2021
Щоб захистити права людей з інвалідністю, ООН розробила відповідний документ. Адже досі багато людей стикаються з дискримінацією, інформує “Дом“.

Стикаються з дискримінацією та голодують — як виживають в Україні люди з інвалідністю...

09.12.2021
Приблизно 15% людей у світі живуть з інвалідністю та щодня стикаються з дискримінацією. Представники Організації Об’єднаних Націй заявляють, що такі проблеми є і в Україні. В ООН запропонували свою стратегію щодо подолання викликів, інформує “Дом“.

У Дніпрі відкрили Центр соціальної адаптації людей з інвалідністю: подробиці (ВІДЕО)...

09.12.2021
Як почувають себе люди з інвалідністю на вулицях міста? Чи стало їм комфортніше за останні роки? Що ще можна зробити для того, щоб такі мешканці міста та гості почували себе ще зручніше? Про це говорили у програмі «Твій вечір» на каналі Дніпро TV

Доступно.UA запускає всеукраїнський громадський звіт до Дня людей з інвалідністю

03.12.2021
Ми запускаємо всеукраїнський громадський звіт до Міжнародного дня людей з інвалідністю — щоб кожен мав можливість зробити власні висновки про зміни і те, чого так довго чекаєте, а воно все ніяк, або як!

3 грудня — Міжнародний День людей з інвалідністю

03.12.2021
Відзначають Міжнародний День людей з інвалідністю в першій декаді грудня. День було засновано в 1992 році Генеральною Асамблеєю ООН. Традиційні заходи Дня людей з інвалідністю присвячуються висвітленню й вирішенню їхніх нагальних проблем.

“Інвалідність – це лише запис на папері”. У Харкові ветеран АТО встановив рекорд – Роман Кашпур протягнув літак попри протез (ВІДЕО)...

03.12.2021
Ветеран АТО встановив рекорд України. Роман Кашпур протягнув 16-тонний Ан-26 на 6 метрів і 40 см. На це йому знадобилося всього 44 секунди. Екс-військовий має протез ноги. Але посунув і протяг літак важчий за нього у 205 разів. Роману Кашпуру 24 роки. У 2019 році він був поранений на Донбасі – саме 16 числа (16.05.2019) підірвався на міні. Тому вага літака символічна для чоловіка.