Новини

Проблема швидкого зростання кількості Всеукраїнських громадських організацій інвалідів...

02.07.2021
16 червня 2021 року в комітеті Верховної Ради України у справах осіб з інвалідністю під головуванням Гривка Сергія Дмитровича відбулось засідання «Круглого столу» з активом Всеукраїнських громадських організацій інвалідів на тему: «Соціальний захист і реабілітація осіб з інвалідністю та регулювання діяльності їх підприємств і громадських об’єднань».

Денис Шмигаль: Безбар’єрний доступ має бути однаково забезпечений для мешканців міст і невеликих сіл по всій Україні...

02.07.2021
За участі Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля та Першої леді Олени Зеленської відбулося перше засідання Ради безбар’єрності в Україні. Учасники розглянули пріоритетні напрацювання від міністерств у контексті Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні до 2030 року, яка була ініційована Першою леді Оленою Зеленською. Ці проекти будуть входити до Плану заходів з її реалізації у 2021-2022 роках. «Спільними зусиллями ми маємо сформувати чіткий, покроковий план дій, та визначити для кожного напрямку безбар’єрності пріоритетні завдання, які необхідно реалізувати насамперед. Буде сформовано конкретні шляхи подолання всіх бар’єрів, які існують в Україні», — зазначив Денис Шмигаль....

Пройшло перше засідання Ради безбар`єрності

02.07.2021
На засіданні, яке відбулося під головуванням Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля та за участі першої леді Олени Зеленської, кожне міністерство презентувало свої ініціативи до Плану заходів з реалізації Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні на 2021-2022 роки.

Стратегія безбар’єрності в Україні: Мінцифра презентувала ключові завдання

02.07.2021
Безбар’єрний доступ — необхідність як для мешканців столиці, так і для мешканців невеликих сіл по всій Україні. Перше засідання Ради безбар’єрності під головуванням Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля та за участю першої леді Олени Зеленської відбулося 24 червня. Кожне міністерство презентувало свої ініціативи до Плану заходів із реалізації Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні на 2021-2022 роки.

Міністр соціальної політики Марина Лазебна взяла участь у 14-й сесії конференції держав-сторін Конвенції про права осіб з інвалідністю...

17.06.2021
Міністр соціальної політики Марина Лазебна у відеозверненні до учасників 14-ї сесії конференції держав-сторін Конвенції про права осіб з інвалідністю зазначила: «Для Уряду України забезпечення прав осіб з інвалідністю є пріоритетом. Кожного дня ми працюємо над тим, щоб особи з інвалідністю мали гідні стандарти життя та були інтегровані у суспільство.

В Україні спрощено виплату компенсацій медикам через COVID-19: закон вступив у силу

17.06.2021
В Україні вступив в дію закон про спрощення виплати компенсації для медиків, які отримали інвалідність внаслідок COVID-19

У Мінрегіоні розробили пропозиції до Плану заходів з реалізації Нацстратегії безбар’єрності...

17.06.2021
У Мінрегіоні розробили пропозиції до проєкту Плану заходів на 2021-2022 роки з реалізації Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року. Про це повідомив директор Директорату просторового планування Міністерства розвитку громад та територій Євген Плащенко.

У НАДС триває робота над забезпеченням рівного доступу осіб з інвалідністю до вступу на державну службу...

17.06.2021
Голова НАДС Наталія Алюшина взяла участь у черговому засіданні Міжвідомчої робочої групи щодо напрацювання механізмів забезпечення рівного доступу осіб з інвалідністю вступу на державну службу та її проходження.

Набір учасників на тренінги щодо створення та діяльності центрів реабілітації та підтримки...

17.06.2021
Програма ООН із відновлення та розбудови миру запрошує представників Дніпропетровської, Миколаївської, Сумської, Херсонської, Чернігівської областей на дводенні тренінги та подальшу менторську підтримку з питань інклюзії та діяльності центрів реабілітації людей з інвалідністю.

Що належить до технічних та інших засобів реабілітації?

17.06.2021
Що належить до технічних та інших засобів реабілітації? Чи можна отримати компенсацію вартості за самостійно придбані технічні та інші засоби реабілітації?