Новини

Разработчик из SoftServe бесплатно учит программированию людей с инвалидностью: его история...

17.03.2020
В Украине и мире полно IT-школ, в них учат детей и взрослых, платно и бесплатно. Но трудно найти школу, в которой обучают людей с инвалидностью. Украинский программист Василий решил это исправить и создал специальную площадку uaSHki.org, где люди с инвалидностью могут освоить новое ремесло и начать зарабатывать, не выходя из дома. MC.today узнал историю создания проекта, во сколько он обошелся основателям и зачем им это....

Із сонячною зовнішністю: як живе перша в Україні акторка з синдромом Дауна (ФОТО, ВІДЕО)...

13.03.2020
Історія кропивничанки, яка стала першою в Україні акторкою із синдромом Дауна, фільм з якою придбала НВО.

Реабілітація осіб з інвалідністю

13.03.2020
Комунальний заклад «Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю» Дніпропетровської обласної ради, запрошує осіб з інвалідністю — мешканців Дніпропетровської області для проходження безкоштовного курсу реабілітації.

Особенные дети и родительская любовь, которая преодолеет любую пропасть (ВИДЕО)

13.03.2020
Ребенок с инвалидностью – это испытание для всей семьи. И в Одессе такие семьи всегда получали поддержку. Институт имени Януша Корчака и Центр реабилитации лиц с отклонениями психофизиологического развития уже больше 20 лет опекает не только детей с инвалидностью но и их семьи, информирует Телерадиокомпания «ГРАД».

Олександра Кутас стала першою моделлю на візку, заснувала стартап та читає лекції в Лондоні. Її історія...

13.03.2020
Олександра Кутас першою в світі стала моделлю на візку. Про дівчину писали найвідоміші медіа світу, а дизайнер Tommy Hilfiger запросив виступити на своєму показі. Окрім модельного бізнесу Олександра заснувала стартап, переїхала до Лондона та виступає спікеркою на тему fashion-індустрії. Які складнощі були на шляху, чому індустрія моди досі не інклюзивна та про великі плани Олександри Кутас — читайте в історії сильної дівчини, яка надихає.

Появилось приложение TosMap для маломобильных людей

11.03.2020
Карта TosMap помогает найти места для людей разной мобильности. Общественная организация Доступно.UA, которая помогает маломобильным категориям людей, запустила свое мобильное приложение TosMap. Это карта, которая поможет найти места для посещения независимо от уровня мобильности. Об этом говорится в сообщении Доступно.UA....

Особливі сім’ї

11.03.2020
Є люди, яких не лякають ні інвалідний візок, ні милиці, ні постійна темрява. Можливо, тому, що у їхній сім’ї таких людей аж двоє. На Франківщині подружніх пар, де і чоловік, і дружина з важкою інвалідністю, дуже мало. Але ті, що є, вже соціалізовані й щасливі, готові відкриватися світові, пише Галицький Кореспондент.

Як працює інклюзивно-ресурсна кімната у П’ядицькому ліцеї (ВІДЕО)

11.03.2020
У П’ядицькому ліцеї вже майже рік працює інклюзивно-ресурсна кімната. На індивідуальних та групових заняттях зі школярами працюють психолог, логопед та інші фахівці. На одному з таких занять побували і наші коломийські журналісти.

У Хмельницькому з’явилося соціальне таксі для дітей на візках (ФОТО)

11.03.2020
Більше трьох років у Хмельницькому діє послуга безкоштовного соціального таксі, інформує «Є». Раніше перевезення людей з обмеженими фізичними можливостями забезпечували у місті три спеціальні автомобілі. 7 березня автопарк поповнився ще двома спеціально обладнаними автівками. Один з них – призначений для перевезення маленьких хмельничан на візках.

Реабілітація після інсульту: як проходить та ціна (ВІДЕО)

11.03.2020
Щорічно в Україні фіксують до 130 тис. інсультів. І ця цифра з кожним роком зростає: збільшилась кількість хворих працездатного віку, які перенесли інсульт. І лише 10 % хворих, за статистикою, повертається до звичного життя і роботи. Переважній більшості потрібна реабілітація, щоб відновити втрачені функції і повернутися до повноцінного життя.