Новини

У 2022 році бізнес посилить роботу у напрямку безбар’єрності

29.12.2021
Минулого тижня Європейська Бізнес Асоціація домовилась про співпрацю з ГО «Безбар’єрність». Зокрема, партнери погодились:

Олена Зеленська підбила підсумки проектів зі створення доступного середовища для різних груп населення...

29.12.2021
Перша леді України Олена Зеленська підбила підсумки року у реалізації проектів, спрямованих на досягнення безбар’єрності в країні. З ініціативи дружини Президента робота проводиться одразу в декількох напрямах. Адже, як зазначає Олена Зеленська, перепони, що заважають українцям реалізувати свій потенціал, також існують у кількох вимірах.

Уряд погодив законопроект щодо посилення захисту прав осіб, визнаних судом недієздатними...

29.12.2021
Уряд погодив проект Закону України „Про внесення змін до Цивільного кодексу України та Цивільного процесуального кодексу України щодо посилення захисту прав осіб, визнаних судом недієздатними”.

Послуга соціального супроводу при працевлаштуванні та на робочому місці

29.12.2021
Пошук роботи для людей, які не мають можливості на рівних умовах конкурувати на ринку праці, перебувають у складних життєвих обставинах але хочуть працевлаштуватися, зокрема для людей з інвалідністю, є справжнім викликом. Та ще складніше буває зберегти робоче місце. Щоб допомогти таким людям в Україні, діє державний стандарт послуги соціального супроводу при працевлаштуванні та на робочому місці.

«Раннє втручання» для вагітних: Малинщина єдина в області долучилася до пілотного проєкту...

29.12.2021
В останні роки суттєво зросла кількість патологій вагітності — що робити. Малинський інклюзивно-ресурсний центр віднедавна за участю медиків первинки, соцслужб та інших фахівців двічі на місяць проводить в актовому залі поліклініки семінари, тренінги та різноманітні консультації для майбутніх породіль.

Люди з обмеженими можливостями — за бортом суспільства?

29.12.2021
Про те, як нині живуть люди з обмеженими можливостями, можна писати і говорити дуже багато. Та, на жаль, в усьому сказаному навряд чи вдасться віднайти хоч дрібочку хорошого й оптимістичного. Адже кожен день інваліда — це, по суті, боротьба за виживання, місце під сонцем та свої права. Принаймні з таких «пазлів» складаються будні й свята жительки Нової Діброви Зої Шестаковської (на знімку), пише Детальніше...

Відбулося засідання Координаційної ради з питань реалізації Імплементаційної угоди між Кабінетом Міністрів України та Організацією HATO щодо співпраці...

23.12.2021
21 грудня 2021 року під головуванням заступника Міністра соціальної політики України Віталія Музиченка відбулося засідання Координаційної ради з питань реалізації Імплементаційної угоди між Кабінетом Міністрів України та Організацією HATO з підтримки та постачання про реалізацію співпраці у сфері медичної реабілітації у форматі відеоконференції.

В Оболонському районі завершили створення нового відділення реабілітації дітей із інвалідністю (ФОТО)...

23.12.2021
Київ. В Оболонському районі завершено ремонт та облаштування нового відділення Центру комплексної реабілітації дітей із інвалідністю. Заклад розташований на вулиці Вишгородській, 54, а повноцінно почне працювати та надавати послуги реабілітації у середині січня. Про це повідомила заступниця голови КМДА Марина Хонда під час інспекції готовності відділення до відкриття.

«Дюймовочка» із Рівного стала штангісткою

23.12.2021
Дівчина зі зростом 135 сантиметрів здобула звання майстра спорту, пише «Вісник+К» Ця мініатюрна і чарівна 31-річна панянка Оксана Гулевич просто випромінює оптимізм і своє життя не вважає якимсь особливим. Але судіть самі: попри серйозні проблеми зі здоров’ям від народження та дуже маленький зріст, вона на відмінно закінчила сільську школу та університет у Рівному, стала майстром спорту з пауерліфтингу. На хліб насущний заробляє репетиторством. Втілила одну зі своїх мрій – мандрувала Європою. Сила волі, наполегливість та любов до життя рівненської Дюймовочки викликають захоплення та повагу....

У Мінцифри запускають новий освітній серіал «Безбар’єрна грамотність»

23.12.2021
Новий освітній серіал «Безбар’єрна грамотність» на прикладі життєвих ситуацій буде доступний на платформі “Дія.Цифрова освіта”.