Новини

Киев для людей: почему до инклюзивности в столице, как до неба

24.12.2019
Сделать Киев доступным городом для всех групп населения – один из главных вопросов, которые стоят на повестке дня. Почему быть инклюзивными – важно?

Україна зустріла героїв зимової Дефлімпіади-2019

24.12.2019
Недільним вечором 22 грудня українська дефлімпійська збірна України повернулася на батьківщину.

Представник Уповноваженого у центральних областях Валерій Ольховий провів навчання щодо забезпечення прав вихованців інтернатних закладів і дотримання...

21.12.2019
Представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у центральних областях Валерій Ольховий у рамках семінару «Дотримання прав осіб з інвалідністю в закладах системи соціального захисту населення», організованого Департаментом соціальної та молодіжної політики Вінницької ОДА, провів навчання для директорів системи соціального захисту населення щодо забезпечення прав вихованців/підопічних в інтернатних закладах, дотримання прав осіб з інвалідністю.

Відмова у видачі страхового полісу особі через її інвалідність є дискримінацією та порушує права споживачів – КЦС ВС...

21.12.2019
ПрАТ «СК «АХА Страхування» відмовилося видати позивачеві поліс медичного туристичного страхування для виїжджаючих за кордон, оскільки він є особою з інвалідністю першої групи з дитинства, а п. 4.4.2 Правил № 019 добровільного страхування медичних витрат (зареєстрованих у Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг (Нацкомфінпослуг) 17 квітня 2009 року за № 2190252) та п. 17.1.3 Договору добровільного страхування подорожуючих за кордон встановлено обмеження для осіб з інвалідністю першої та другої груп....

6 порад як стати приятелем дитини з інвалідністю

21.12.2019
Зробити перший крок комусь на зустріч, запропонувати підтримку – завжди складно. Якщо це дитина з інвалідністю чи молода людина з особливими потребами – складно тому, що буденне життя в Україні не надто пристосоване до їхніх потреб і можливостей, тож, досвіду спілкування часто-густо бракує. Але 19 грудня – день святого Миколая – надихає зробити хоча б перший крок до зближення, взаєморозуміння і допомоги. А досвід людини, яка уже понад 11 років є приятелем дітей з інвалідністю Білоцерківського дитячого будинку-інтернату, може бути безцінним....

Президент підписав закон щодо захисту права на безпечний рух осіб з інвалідністю, які пересуваються на візках...

14.12.2019
Президент Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до Закону України «Про дорожній рух» щодо організації дорожнього руху для осіб, які рухаються в кріслах колісних» № 309-IX, що його Верховна Рада ухвалила третього грудня 2019 року.

У Києві відбувся Всеукраїнський форум підприємств громадських організацій людей з інвалідністю «Соціальні підприємства в Україні: зміна парадигми»...

14.12.2019
У Києві в рамках реалізації міжнародного проєкту «Підприємства людей з інвалідністю: від викликів бізнесу до рішення. Створення мережі соціальних підприємств осіб з інвалідністю в Україні» відбувся Всеукраїнський форум підприємств громадських організацій людей з інвалідністю «Соціальні підприємства в Україні: зміна парадигми».

З 12 по 21 грудня – вболіваємо за нашу збірну на ХІХ Дефлімпійських іграх

14.12.2019
12 грудня в долині Вальтелліна (Ломбардія, Італія) розпочалися ХІХ Дефлімпійські ігри.

Права людей з інвалідністю в Україні захищені Конвенцію ООН

09.12.2019
Особи з інвалідністю хочуть почувати себе впевнено у конкурентному середовищі Незабаром виповнюється 10 років, як Україна Законом від 16.12.2009 року ратифікувала Конвенцію ООН про права осіб з інвалідністю. Відтоді наша держава взяла на себе зобов’язання забезпечувати повноцінне життя людей з інвалідністю в усіх сферах, зокрема у сфері зайнятості.

Рада ухвалила законопроект щодо діяльності організацій, заснованих особами з інвалідністю...

09.12.2019
Верховна рада України ухвалила за основу та в цілому проект закону № 2439 щодо створення умов діяльності для підприємств і організацій, засновані громадськими об’єднаннями осіб з інвалідністю. Відповідне рішення підтримали 360 народних депутатів України, передає кореспондент УНН.