Новини

Рівний доступ до освіти та спорту дозволить людям з інвалідністю почуватись повноцінними членами суспільства...

06.12.2019
На першому Форумі до міжнародного дня людей з інвалідністю, організованого Міністерством соціальної політики та Радою Європи були обговорені питання освіти, культури та спорту для людей з обмеженими можливостями.

МОЗ України розробляє комплексний підхід до надання послуг з медичної реабілітації...

06.12.2019
3 грудня весь світ відзначає Міжнародний день людей з інвалідністю, започаткований Генеральною Асамблеєю ООН у 1992 році. Основна мета цього дня – привернути увагу до проблем людей із інвалідністю та захист їх прав у всіх сферах життя. Тема 2019 року – “Забезпечення активної участі людей з інвалідністю в суспільному житті”.

Володимир Зеленський: Всі закони, що ухвалюються, повинні враховувати потреби людей з інвалідністю...

06.12.2019
Президент України Володимир Зеленський у Міжнародний день людей з інвалідністю підписав указ «Про підвищення ефективності заходів у сфері прав осіб з інвалідністю».

Що депутати роблять для людей з інвалідністю? (ВІДЕО)

03.12.2019
Міла має діагноз ДЦП. Вона мріє стати журналісткою, але її не беруть на роботу. Ми спробували втілити її мрію та відправили до Верховної Ради поговорити з депутатами на тему допомоги людям з інвалідністю. Наскільки народні обранці в цьому обізнані та що Міла від них почула — дивіться у відео.

3 грудня — Міжнародний День людей з інвалідністю

03.12.2019
Відзначають Міжнародний День інваліда в першій декаді грудня. День було засновано в 1992 році Генеральною Асамблеєю ООН. Традиційні заходи Дня людей з обмеженими можливостями присвячуються висвітленню й вирішенню їхніх нагальних проблем.

У конкурсі «Краса без обмежень 2019» обрали переможницю

02.12.2019
29 листопада у Слов’янську відбувся завершальний етап 9-го конкурсу для дівчат з інвалідністю «Краса без обмежень 2019». У заході взяли участь 10 фіналісток з різних областей України, яких привітали заступник голови Донецької облдержадміністрації Юлія Костюніна, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, заступник Міністра соціальної політики з питань європейської інтеграції Сергій Ніжинський, високопосадовці, громадські діячі, правоохоронці, родичі та друзі учасниць.

На ринку праці всі рівні: як служба зайнятості допомагає людям з інвалідністю знайти роботу...

02.12.2019
«Коли хочеш чогось досягти, то й саме життя робить крок назустріч», – говорить Світлана Я., яка має ІІІ-тю групу інвалідності, і для якої робота, яку запропонували фахівці Новоукраїнської районної філії обласного центру зайнятості, дала можливість забезпечити стабільність та впевненість у завтрашньому дні.

Представник Уповноваженого Андрій Мамалига взяв участь у Всеукраїнській конференції «Доступ осіб з інвалідністю до виборчих та політичних процесів в У...

02.12.2019
28-29 листопада Представник Уповноваженого з питань партнерства з інститутами громадянського суспільства Андрій Мамалига взяв участь у Всеукраїнській конференції «Доступ осіб з інвалідністю до виборчих та політичних процесів в Україні», організованій Національною Асамблеєю людей з інвалідністю України спільно з Міжнародною фундацією виборчих систем (IFES).

Права жінок з інвалідністю: прогрес, бар’єри, ініціативи

02.12.2019
Незважаючи на наявність національної політики та законодавчо-нормативних актів щодо прав людини та ґендерної рівності, питання жінок з інвалідністю не інтегровані у всі сфери державної політики, а їх права продовжують порушуватись. В 2020 році держава Україна звітуватиметься в Комітеті ООН з прав людей з інвалідністю щодо виконання Конвенції про права осіб з інвалідністю, представляючи свій 2-3 Періодичний звіти, в тому числі щодо виконання статті 6 «Жінки з інвалідністю» ВГО «Національна Асамблея людей з інвалідністю України» за підтримки структури ООН Жінки провела моніторинг дотримання прав жінок з інвалідністю в різних областях України....

Як інваліду війни отримати безкоштовний ваучер на нову професію?

02.12.2019
Після повернення із зони бойових дій деякі громадяни не мають можливості повернутися до попередньої професійної діяльності у зв’язку зі змінами стану здоров’я, інформує “НВ”.