Новини

Волиняни з пересадженими органами розповіли, як живуть після трансплантації (ФОТО, ВІДЕО)...

11.03.2020
 В області – 42 людини з пересадженими органами. Щодня вони змушені приймати ліки, що запобігають відторгненню. Медикаментами держава мала б забезпечити їх безплатно, натомість люди самостійно купують таблетки, що продовжують їх життя, інформує Суспільне.

Черкащанка з інвалідністю шиє косметички (ФОТО, ВІДЕО)

11.03.2020
Черкащанка Наталія Давиденко шиє косметички та сумочки на замовлення. Дівчина має інвалідність і пересувається на візку. За її словами, першу косметичку шила два дні, зараз встигає виготовити річ за дві години, інформує Суспільне.

Уряд посилює фінансову підтримку громадських об’єднань осіб з інвалідністю

04.03.2020
Уряд удосконалив механізм надання фінансової підтримки громадським об’єднанням осіб з інвалідністю за рахунок коштів державного бюджету. Відповідну постанову „Деякі питання надання фінансової підтримки громадським об’єднанням осіб з інвалідністю”, розроблену Мінсоцполітики, Кабінет Міністрів прийняв на своєму засіданні 3 березня 2020 року.

Уряд підтримав запровадження пілотного проекту, що допоможе ОТГ розвивати соціальні послуги для громадян, які належать до вразливих груп...

04.03.2020
3 березня 2020 року Кабінет Міністрів прийняв постанову, що затверджує Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для реалізації пілотного проекту «Розвиток соціальних послуг».

Первый в Украине центр европейского уровня по реабилитации людей с инвалидностью появится в Тернополе...

04.03.2020
Первый в Украине центр европейского уровня по реабилитации людей с инвалидностью появится в Тернополе. Об этом на своей странице в Facebook сообщил Андрей Рий, директор ЧП “Форвард-Орто”.

У Коломиї запрацює інноваційний проєкт для людей з інвалідністю

04.03.2020
Громадська організація “Саме час” спільно з проектом “ПРОМІС” за сприяння Коломийської міської ради впроваджує проєкт для людей з інвалідністю з пошиття екосумок. 2 березня сторони підписали відповідну угоду, пише Типовий Франківськ з посиланням на Коломийську міську раду.

Футбольний клуб «Шахтар» провів у Полтаві відкриті тренування (ВІДЕО)

04.03.2020
Професійні футболісти показали дітям з інвалідністю деякі прийоми гри на полі. За словами організаторів, для дітей – це гарний спосіб адаптуватись у соціумі. У рамках проєктів «Так, я можу!» та «Давай, грай!» у Полтаві провели відкрите тренування для дітей з інвалідністю. У заході взяли участь представники ФК «Шахтар» та Міжнародного благодійного фонду Parimatch Foundation.

У Черкасах хочуть створити центр каністерапії

04.03.2020
На Черкащині зроблено перші кроки до відкриття центру каністерапії. Про це інформують у Черкаському прес-клубі. Особливості відкриття першого в Україні центру обговорили на обласному науково-практичному семінарі «Каністерапія як інноваційний напрям реабілітації людей з інвалідністю», що об’єднав кінологів, медиків та науковців.

Одеський апеляційний суд захистив права особи, яка постраждала внаслідок виробничої травми...

03.03.2020
Одеським апеляційним судом розглянута апеляційна скарга ДП «ОМТП» на рішення Приморського районного суду м. Одеси, яким позов К. до ДП «ОМТП» про стягнення моральної шкоди, завданої трудовим каліцтвом при виконанні трудових обов’язків, внаслідок виробничої травми, задоволено частково. Стягнуто з ДП «ОМТП» на користь К. моральну шкоду в розмірі 233 000,00 грн.

Зламані гени, але незламний дух: як живуть українці з орфанними захворюваннями (ВІДЕО)...

02.03.2020
29 лютого у світі відзначають день орфанних захворювань. Це рідкісні, як правило генетичні недуги, які не виліковуються. Такі хвороби мають близько 5% українців. Утім дані ці – неофіційні, бо в нашій державі й досі немає реєстру орфанних пацієнтів. Щоб нагадати про себе владі й суспільству, хворі з родичами та волонтерами влаштували флешмоб у київському метро. Про зламані гени, але незламний дух – у сюжеті Тетяни Наконечної.